Články k osobnosti

Lucie Vondráčková

  herečka, zpěvačka, textařka, dabérka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lucie Vondráčková »
 

Ulice: Soňa se vyspí s kolegou a národ zapláče. Lucie Vondráčková umí vzbudit emoce

 
Kam se vrtne, tam ji de facto kamenují. Lucie Vondráčková už se skoro bála i účasti na dni otevřených dveří, aby se na ni náhodou nevrhl dav rozlícených diváků. Její Soňu z Ulice upřímně nenávidí. Ale přiznejme si, herečka tu potvoru hraje na výbornou a užívá si každou chvíli.
18.02.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Kam Kam (646 článků)

Žhavá Lucie Vondráčková. Pikantní scéna s Ondřejem Studénkou a milostné hrátky na stole

 
Role Lucie Vondráčkové v Ulici je skutečně divoká. Zpěvačka nejenže v nekonečném seriálu hraje zákeřnou intrikánku, za což mimochodem schytává hejt i od diváků, ale také si střihla pořádně pikantní scény. Jednu takovou má s Ondřejem Studénkou, se kterým skončila v posteli. Takhle jste Vondráčkovou dost možná ještě nikdy neviděli.
15.02.2024 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Lucka Vondráčková a Jaroslava Obermaierová spolu hrály už před 20 lety. Objevily se také v Hospodě

 
Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková točí Ulici téměř rok, zatímco Jaroslava Obermaierová je se seriálem neodmyslitelně spojená celých devatenáct sezón. Každá tak má jedinečnou zkušenost, kterou ochotně sdílela s diváky prostřednictvím rozhovoru na dni otevřených dveří.
10.02.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Jaroslava Obermaierová (285 článků)

Do ateliérů Ulice zamířilo přes 1000 fanoušků. Ze setkání s nimi měla Lucie Vondráčková vítr

 
Na dni otevřených dveří se v ateliérech seriálu Ulice sešlo více než 1000 potěšených fanoušků. Interakce s nimi si užívali třeba Natálie Holíková a Jiří Panzner, ale aby ne, když hrají všeobecně oblíbené postavy. To Lucie Vondráčková měla z blízkého kontaktu s diváky trochu nahnáno.
07.02.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Natálie Holíková (3 články) , Jiří Panzner (7 článků)

Lucie Vondráčková pod palbou nenávistných komentářů. Divákům leží v žaludku kvůli roli v Ulici

 
Lucie Vondráčková si svým působením v seriálu Ulice pořádně zavařila. Od září se úspěšná herečka a zpěvačka objevuje v nekonečném seriálu TV Nova coby učitelka Soňa, která je pořádná potvora a životem se proplétá pomocí všelijakých intrik. Jak Vondráčková sdílela na sociálních sítích, divákům leží nesmírně v žaludku a denně jí přicházejí nenávistné komentáře. 
04.02.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Falešnou Soňu z Ulice všichni nenávidí a jen málokdo oceňuje, jak skvěle ji Lucie Vondráčková hraje

 
Soňa už je některým divákům tak protivná, že mají chuť přepnout na jiný program, sotva se objeví. Možná přitom ještě netuší, že situace ve škole bude daleko horší a že se Soňa teprve rozehřívá… Jiným fanouškům seriálu to ale nevadí a jsou naopak rádi, že je na co se dívat.
13.01.2024 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Prudička Soňa z Ulice nám v roce 2024 poodhalí své soukromí. Magdě dá asi ještě zabrat

 
Soňa Čechová je teď v Ulici pro diváky nepřítelem číslo jedna. Podle některých se tam nehodí a je naprosto zbytečná, podle jiných přivodí Magdě ještě spoustu vrásek. Mnozí ale také oceňují, jak přesvědčivě ji Lucie Vondráčková hraje. Právě ta nyní naznačila, co Soňu čeká v novém roce.
22.12.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Soňa Čechová (16 článků) , Lucie Čechová (7 článků)

Emotivní pohřeb Petra Mráčka plný slz: Zničená Vondráčková s Polívkou i pocta sester Grossových

 
Přátelé a rodina dali poslední sbohem známému fotografovi celebrit Petru Mráčkovi (†56). Ten naposledy vydechl v pondělí, kdy ho našel jeho kamarád v posteli bez známek života. Na poslední rozloučení dorazila řada slavných tváří jako například Lucie Vondráčková, sestry Grossovy, moderátor Karel Voříšek a mnoho dalších. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
18.12.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Karel Voříšek (444 článků) , Petr Voříšek (5 článků)

Lucie Vondráčková se uzavřela před světem: S Petrem Mráčkem strávila den před jeho smrtí

 
Před několika dny se zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková dozvěděla smutnou zprávu. Nečekaně zemřel její dvorní fotograf a hlavně kamarád Petr Mráček. Umělce, kterého znali i Luciini synové, zabila embolie. Šok byl pro Vondráčkovou o to větší, protože podle informací Blesk.cz s ním měla trávit den před jeho odchodem. 
14.12.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Detaily smrti fotografa hvězd Petra Mráčka: Zabila ho embolie, říká přítel. Oživoval ho marně

 
Zpěvačka Lucie Vondráčková (43), režisér Zdeněk Troška (70), zpěvák Petr Kotvald (64) a další byli v šoku z náhlé smrti známého fotografa Petra Mráčka (†56). Podle informací webu Blesk si šel večer lehnout a ráno už se neprobudil. Záchranáři hovoří o embolii.
12.12.2023 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kotvald (126 článků) , Lucie Vondráčková (2032 článků) , Zdeněk Troška (550 článků)

Lucie Vondráčková v slzách: Záhadně zemřel její dvorní fotograf, ráno ho našli mrtvého

 
Český umělecký svět zasáhla smutná zpráva. Náhle zemřel fotograf slavných Petr Mráček, bylo mu pouhých 55 let. „Celá naše rodina je v šoku. Nemůžu o tom vůbec mluvit,“ řekla redakci eXtra.cz zdrcená Lucie Vondráčková, se kterou dlouhá léta spolupracoval. 
11.12.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Kaňoková ukázala těhotenské bříško, Slováčková zazářila s turbanem či vysmátá Borhyová: Krásky na akci Novy

 
Jako každý rok i letos se uskutečnila tiskovka k jarnímu schématu televize Nova a dorazily na ni největší osobnosti soukromé televize. Kromě redakce eXtra.cz se v pražském kreativním prostoru Město.Moře sešly třeba vysmátá Lucie Borhyová, těhotná Beáta Kaňoková, s rakovinou bojující Anička Slováčková nebo Lucie Vondráčková, která nedávno nastoupila do seriálu Ulice. Kdo další přišel, na to se můžete podívat v článku. 
07.12.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Lucie Borhyová (1705 článků) , Beáta Kaňoková (13 článků)

Ulice: Lucie Vondráčková naznačila, jak to bude se Soňou dál. Vztah nikomu nerozbije, to si herečka ohlídala

 
Lucie Vondráčková v nedávném rozhovoru prozradila, jak vnímala příchod do Ulice a co si myslí o chování své postavy. Soňa si s sebou nese velké trauma, a tak je snazší ji trochu pochopit. Na otázku, zda se sblíží s Prokopem, odvětila, že vztah nikomu bortit nebude.
24.11.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Extrémní natáčení Lucie Vondráčkové: Děsné záběry z vězení a utýraný vzhled zpěvačky

 
Zpěvačka Lucie Vondráčková se v poslední době věnovala zejména filmovému natáčení. Tentokrát měla možnost si opět zahrát ve videoklipu k jedné ze svých písní a natáčení to nebylo zrovna jednoduché. Lucie si totiž vyzkoušela, jaké to je sedět za mřížemi ve vězení. S malou ochutnávkou fotografií se pochlubila i na svém Instagramu.
20.11.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Víte, kdo dabuje hollywoodské hvězdy? Ověřte si své znalosti v našem kvízu

 
Já jednou budu v Hollywoodu. Tuhle větu zpívá v písni Hollywood Lucie Vondráčková v roce 1994. Věřím, že snem herců je zahrát si v nějakém filmu přímo v Hollywoodu. Hollywood je čtvrtí v Los Angeles v Kalifornii v USA. Je to důležitá oblast pro americkou kinematografii.
06.11.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Zdeněk Polívka a jeho vytoužené vítězství v Oktagonu: V dojemné řeči poděkoval Lucce

 
Po dvou porážkách přišlo vytoužené vítězství. MMA zápasník Zdeněk Polívka během tříkolového zápasu v rámci Oktagonu 48 v Manchesteru s veteránem Lee Chadwick předvedl, že rozhodně není žádné ořezávátko. Ačkoliv měl partner zpěvačky Lucie Vondráčkové proti sobě zkušeného bijce, nedal mu sebemenší šanci. 
04.11.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Lee Chadwick (1 článek) , Lee Chadwick (1 článek) , Lee Chadwick (1 článek)

MMA zápasník Zdeněk Polívka promluvil o těžkém dětství: Osm sourozenců a tvrdá šikana

 
Český MMA bijec Zdeněk Polívka musel v životě bojovat již dávno předtím, než nastoupil do klece. V dětství byl outsiderem a obětí tvrdé šikany. Dnes je z něj vrcholový sportovec, který dokonce sbalil o 18 let starší zpěvačku Lucii Vondráčkovou. V pořadu 13. komnata se svěřil, že ho spolužáci topili. Řekl také, jaké to je vyrůstat s osmi sourozenci. Zavzpomínal i na své začátky v kleci. 
04.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Soňa z Ulice má podobnou vyřídilku jako Al z Kroku za krokem, kterou dabovala 14letá Lucie Vondráčková

 
Zatímco Soňa Čechová aktuálně platí za nejméně oblíbenou postavu v Ulici, Al Lambertová s podobně proříznutou pusou nadále patří k populárním hrdinům seriálu Krok za krokem. Podíl na tom jistě má i skvělý dabing tehdy čtrnáctileté Lucie Vondráčkové.
03.11.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Soňa Čechová (16 článků) , Lucie Čechová (7 článků)

Lucie Vondráčková vyvedla rodinu: O 18 let mladší koloušek Zdeněk, maminka i obžalovaný tatínek

 
Lucie Vondráčková (43) je po dlouhé době šťastná. Úspěšné zpěvačce a herečce se daří po všech stránkách. V pracovním životě září na prknech divadla, objevuje se v nekonečném seriálu Ulice a v osobním životě je rovněž spokojená. Lásku našla u mladšího partnera Zdeňka Polívky (25), kterého vyvedla na premiéru nového představení. Jak zachytili přítomní fotografové agentury Herminapress, po dlouhé době se ve společnosti objevila i s rodiči. 
01.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků)

Petr Vojnar překvapuje: Čeká dítě s bývalou přítelkyní, od které si odskočil k Vondráčkové

 
Moderátor Petr Vojnar (47) se podruhé a prý naposledy stane tátou. Potvrdil to redakci eXtra.cz. K synovi Sebastianovi přibyde bratříček, nebo sestřička, maminkou bude bývalá a nyní zase i současná Petrova láska Lenka, od které si na chvíli odskočil do vztahu s Lucií Vondráčkovou (43).
31.10.2023 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Petr Vojnar (176 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »