Články k osobnosti

Lucie Vondráčková

  herečka, zpěvačka, textařka, dabérka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lucie Vondráčková »
 

Lucie Vondráčková si střílí z Lely a Riky Fane: Ty dvě paní by si to měly vyřídit v kleci, směje se

 
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) je, co se týká soukromí, skoupá na slovo. Jinak tomu nebylo ani v případě podcastu Soukromka, kde se objevila jako host. Promluvila však o nepříjemném setkání se stalkerem a o organizaci Clash of the Stars. Zkusila by si zápas? “Ne,” prohlásila. Raději by v kleci viděla Lelu Ceterovou (33) a “tu druhou,” zamířila ke kauze s Rikou Fane (18). 
29.12.2022 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Lucie Vondráčková zastínila i Arichtevu. Diváky svým výkonem v seriálu O mě se neboj rozplakala

 
Lucie Vondráčková (42) se vrátila na televizní obrazovky v plné parádě, fanoušci jásají a dokonce vytahují kapesníčky. Svou oblíbenou herečku a zpěvačku s dojetím sledovali během vysílání dalšího dílu minisérie O mě se neboj a pějí samé ódy. To je znát i na Luciině Instagramu, kde zveřejnila střípek z nového seriálu.
26.11.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Lucie Vondráčková se po 15 letech vrátila k divadlu: Hned skončila v negližé

 
Lucie Vondráčková (42) se po dlouhé době vrací na divadelní prkna. V novém představení Štěstí, na které lákala redakci eXtra.cz, si zahrála po boku Hynka Čermáka (49), a dokonce se ukázala i v negližé. Došlo ale i na svatební šaty a vášnivou líbačku, kterou z hlediště sledoval její přítel, MMA zápasník Zdeněk Polívka (24).
05.11.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků) , Hynek Čermák (223 článků)

Manévry Lucie Vondráčkové: Kolem lásky k o 18 let mladšímu MMA zápasníkovi stále mlží

 
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) si nedá pokoj a i když sociální sítě mluví jasně, ona stále popírá, že by k MMA zápasníkovi Zdeňku Polívkovi (24) chovala nějaké city. V rozhovoru pro eXtra.cz opět ukázala pár šikovných manévrů a úskoků, ale mezi řádky tak trochu přiznala, jak to spolu ti dva mají. 
04.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Módní nevkus Lucie Vondráčkové: Na křest do zlatnictví dorazila jako stará mladá

 
Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) se objevila na křtu sběratelské edice NFT karet a předvedla vskutku nemoderní outfit. Redakce eXtra.cz byla na místě a zmapovala, co měly jednotlivé celebrity na sobě. Na kreace se můžete podívat v galerii.
01.11.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Bývalý partner Vondráčkové Peksa: Slova o veselce s ledovou Mirkou ze Svatby

 
Už začátkem roku jsme informovali, že fitness trenér a hokejista Marek Peksa randí s krásnou Mirkou ze Svateb. Zdá se, že tohle pouto je skutečně velmi pevné a pár spolu dál září na Instagramu. Dokonce se nafotili romanticky ve svatebním. Peksa, který byl v minulosti spojovaný s Lucií Vondráčkovou nebo Kairou Hrachovcovou, prozradil pro eXtra.cz, kdy se dal s Mirkou dohromady a jak se jejich vztah aktuálně vyvíjí. 
21.10.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Utajený mladší bratr Lucie Vondráčkové: Na pokeru David vydělal miliony, pak zmizel

 
V rodině zpěvačky Lucie Vondráčkové (42) mediálně vystupuje řada členů, její bratr David (36) se ale moc neukazuje. Zajímavé je, že svou vášeň, která Lucce připadala spíš skoro jako závislost, dokázal přetavit v miliony korun. A jak to má podle zjištění eXtra.cz v soukromí?
20.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků) , David David (1499 článků) , David David (1123 článků)

Vondráčková o vztahu se zápasníkem nemluví. Kondičku tříbí během na tramvaj

 
Lucie Vondráčková (42) nechce svůj vztah se zápasníkem MMA Zdeňkem Polívkou (24) komentovat. Sportovce doprovází na akce a několikrát je spolu vyfotili. Zpěvačka v rozhovoru pro iDNES.cz ale prozradila, jak se ona sama udržuje v kondici.
19.10.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Miláček Vondráčkové poznal hořkost porážky. V nudném duelu zvítězil slovenský Pirát

 
Zdeněk "Gameover" Polívka se na turnaji Oktagon 36 postavil své největší výzvě. Na akci, která se konala ve frankfurtské aréně Festhalle, vyzval bývalého šampiona střední váhy Samuela "Piráta" Krištofiče. S ním svedl vyrovnaný, avšak divácky neatraktivní duel, z něhož vzešel vítězně kontroverzní Slovák. Polívkovi tak nepřinesla štěstí ani podpora Lucie Vondráčkové.
15.10.2022 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Miláčka Vondráčkové čeká životní výzva: Polívka se postaví obávanému Pirátovi

 
Již v sobotu v podvečer se ve Frankfurtu pojedou bomby v rámci turnaje Oktagon 36. Akce je doslova natřískaná zajímavými jmény, byť většina z nich je ze zahraničí. V německé aréně Festhalle se ale podle oficiálních stránek Oktagonu objeví i zajímavá jména z česko-slovenské scény. Mezi nejzajímavější duely pro tuzemského fanouška bude zcela jistě patřit Zdeněk Polívka versus Samuel "Pirát" Krištofič. Zejména pro mladého partnera Lucie Vondráčkové půjde zatím o nejtěžší výzvu. Pomůže mu podpora krásné zpěvačky k životnímu vítězství?
14.10.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků) , Samuel Samuel (61 článků) , Samuel Samuel (61 článků) , Samuel Samuel (61 článků) , Samuel Samuel (61 článků)

První rozhovor s Vondráčkovou o vztahu s Polívkou. Nejdřív mlžení a pak slova o nenaplněné lásce

 
Všestranná umělkyně Lucie Vondráčková (42) je v poslední době ostře sledovanou osobou. V jejím životě se totiž objevil nový muž, a to o téměř dvacet let mladší MMA zápasník Zdeněk Polívka (24). Ačkoli své společné fotografie přidávají na sociální sítě a jejich láska je již víceméně veřejným tajemstvím, v rozhovoru pro eXtra.cz mluvila zpěvačka v hádankách a ze svých citů k mladému sportovci vytvořila záhadu jako z pořadu Věřte nevěřte. 
14.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Princezna mezi válečníky: Polívka vzal Lucii Vondráčkovou na rande s MMA zápasníky

 
Lucie Vondráčková (42) je zamilovaná. Se svým vyvoleným, MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou (24), tráví každou volnou chvilku. Zpěvačka dokonce nechyběla ani na večeři, kde měl Polívka své trenéry a nejbližší přátele. Na YouTube se následně objevilo video, na němž jsou spolu zachyceni.
12.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Lucie Vondráčková (42) v náruči o 18 let mladšího zajíčka: Svou lásku už neskrývají

 
Svůj vztah již netají. Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) a MMA zápasník Zdeněk Polívka (24) tvoří pár a oba vypadají velmi šťastně. Vondráčková nyní přidala na své sociální sítě společnou fotografii a je tak jasné, že se jedná o něco vážnějšího.
06.10.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Zajíček Lucie Vondráčkové promluvil o jejich lásce: Prozradil, kdy přeskočila jiskra

 
Vztah Lucie Vondráčkové (42) s o osmnáct let mladším MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou (24) už není tajemstvím. Zpěvačka přiznala zamilování a bijec se aktuálně srovnává s lavinou zájmu o jeho soukromí. Přesto se rozhodl, že o vztahu s Lucií také promluví. Deníku Super.cz prozradil, že ho zaujala už jako malého kluka. Pak také s důrazem dodal, co si nepřeje. 
05.10.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Lucie Vondráčková a její vztah s o 18 let mladším kolouškem: Co na novou lásku říkají lidé

 
Lucie Vondráčková (42) je znovu šťastná. Je to teprve nedávno, co byla zveřejněna informace o jejím novém vztahu s MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou (24), ale ani jeden z nich zatím poměr nepotvrdil. Fanoušci jsou ale štěstím bez sebe a zpěvačce lásku moc přejí. Důkazem jsou hezké komentáře, které se objevují pod příspěvkem na Instagramu, kde je pár spolu vyfocen. 
04.10.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

První slova Polívky o vztahu s Lucií Vondráčkovou: Strhla se doslova lavina zájmu o mé soukromí

 
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) před pár dny přiznala, že navzdory vztahovým karambolům posledních let je opět zamilovaná až po uši. Její novou láskou by měl být o 18 let mladší MMA bojovník Zdeněk Polívka (24). Potetovaný svalovec, jehož tvář zdobí několik drsňáckých jizev, se v pořadu ShowTime CNN Prima News poprvé vyjádřil ke svému vztahu se známou interpretkou. 
02.10.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Trable s láskou Lucie Vondráčkové: Sportovci ji vždy lákali, s umělci to nikdy neklapalo

 
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) vypadá pořád velmi mladistvě a možná i to je důvodem, že se jí podařilo ulovit o osmnáct let mladšího kolouška. Podle informací serveru Blesk.cz je její novou láskou MMA zápasník Zdeněk Polívka (24), což není žádným překvapením. Dvojnásobná maminka je totiž na sportovce "vysazená" a ti tvořili podstatnou část ve výčtu mužů, kteří se objevili v jejím životě.                    
30.09.2022 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Nová láska Lucie Vondráčkové odhalena: Randí s o 18 let mladším MMA zápasníkem

 
Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) je opět zamilovaná. Po rozvodu a několika rozchodech našla zalíbení v dalším sportovci, a to v o 18 let mladším MMA zápasníkovi organizace Oktagon MMA Zdeňku Polívkovi (24). Lucie promluvila o stavu zamilovanosti a pár se již chlubil i společným snímkem na Instagramu.
30.09.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)

Modrooký fešák Michal Dlouhý slaví 54. narozeniny: Tyto slavné ženy prošly jeho náručí

 
Úspěšný český herec Michal Dlouhý, jehož bratrem byl neméně slavný Vladimír Dlouhý, si zahrál v řadě úspěšných filmů. Po jeho boku se objevovala Sabina Laurinová nebo Lucie Vondráčková, on je už ale řadu let šťastný vedle letušky Zuzany. Říkalo se o něm, že je proutník, jak ale uvádí server zeny.iprima.cz, Dlouhý se tak vůbec necítil. Prý ani neví, jak k tomuto přirovnání vlastně přišel.
29.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků) , Vladimír Dlouhý (658 článků) , Sabina Laurinová (355 článků) , Michal Dlouhý (164 článků) , Vladimír Dlouhý (658 článků) , Michal Dlouhý (11 článků)

Lucie Vondráčková má jasno: Ženy se mučí ultimáty, muži jsou chytřejší, říká

 
Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (42) je pořád v jednom kole. Kromě svého našlapaného pracovního programu musí být aktivní a vždy fit mámou svým dvěma synům Matyášovi (10) a Adamovi (7). V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se udržuje ve formě.
26.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1967 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »