Články k osobnosti

Lucie Urbanová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lucie Urbanová »
 

Odešla z Hrobu a slehla se po ní zem: Neviděli jste Lucii (22)?

 
Už od pondělka pátrá rodina i policie po dvaadvacetileté Lucii Urbanové z Hrobu na Teplicku. Dívka odešla z domu a už se nevrátila. Matce o sobě doposud nepodala žádnou zprávu.
02.12.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Urbanová (3 články)

Michal David, Eva Urbanová, Pavlína Filipovská, Ilona Csáková... Umělci se zastali Lucie Bílé, kritizované za to, že vystoupila s Alexandrovci

 
„Tito politici, kteří Alexandrovce a Lucku Bílou kritizují, jsou zabedněnci a zaspali dobu,“ vzkazuje poslankyni Janě Černochové z ODS muzikant a producent Michal David v kontextu toho, že se Černochová veřejně pustila do zpěvačky Lucie Bílé za to, že vystoupila jako host na turné ruského armádního pěveckého sboru Alexandrovci. „Podle mě by se politika neměla kultury nijak dotýkat. A koneckonců i já s nimi budu zpívat,“ nandala pak poslankyni operní pěvkyně Eva Urbanová. Helena Vondráčková pak sjela Černochovou za to, že řeší podle ní nesmyslné věci. „Asi nemají politici nic jiného na práci. Měli by ale řešit aktuální věci dneška, a ne zbytečně kulturu politikařit,“ řekla.
12.10.2015 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2327 článků) , Michal David (1407 článků) , Helena Vondráčková (944 článků) , Ilona Csáková (490 článků) , Eva Urbanová (56 článků) , Pavlína Filipovská (48 článků) , Jana Černochová (443 článků) , Lucie Vondráčková (1452 článků) , Jana Urbanová (4 články) , Lucie Urbanová (3 články)

Na ceny Thálie byli navrženi Kukura, Töpfer či Urbanová

 
Mezi umělci nominovanými na ceny Thálie za loňský rok jsou herci Helena Dvořáková, Lucie Žáčková či Juraj Kukura, operní pěvci Eva Urbanová a Aleš Briscein a za muzikál a operetu Monika Absolonová a Tomáš Töpfer. Laureáti budou vyhlášeni 24. března v Národním divadle. Nominace oznámili šéfové odborných porot na tiskové konferenci v Praze.
23.01.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (973 článků) , Juraj Kukura (59 článků) , Tomáš Töpfer (170 článků) , Lucie Žáčková (20 článků) , Eva Urbanová (56 článků) , Helena Dvořáková (17 článků) , Lucie Urbanová (3 články) , Eva Dvořáková (28 článků)
« Předchozí 1 Další »