Články k osobnosti

Lucie Šárovcová

  soutěžící reality show vyvolení 4

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lucie Šárovcová »
 

To je ale překvápko! Lucka z posledních VyVolených se pochlubila roztomilým miminkem

 
Účastníci šmírovací reality show už zmizeli z televizní obrazovky a neveřejně prožívají své životy bez dohledu kamer. Lucka Šárovcová (28) už svou láskou nezahrnuje jen pejsky, protože je z ní šťastná maminka.
10.03.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šárovcová (8 článků)

Tu byste snad ani nepoznali: NeVyVolená pejskařka Lucie umí být za dámu! V krátkých šatech zvládla ukrýt svých 11 kil navíc

 
Lucka Šárovcová nepatřila ve vile k sexbombám, ale spíš k sympatickým pohodářkám, které nezkazí žádnou srandu. Ale i takové to umí vzít za správný konec, když je třeba. Na finále VyVolených, které vyhrál favorizovaný Vladko Dobrovodský, dorazila s čerstvě obarvenými vlasy, bezchybným make-upem a v černých elegantních šatech, jež šikovně schovaly těch 11 kilo, které si Lucka odnesla z vily jako suvenýr.
30.11.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků) , Lucie Šárovcová (8 článků)

Duel VyVolených: cvičák pro psy nepomohl, Vladko drtivě porazil Lucii

 
Třináctý Duel čtvrté série VyVolených skončil ve prospěch Vladka Dobrovodského. Byť do souboje s Lucií Šárovcovou vstupoval s obavami a na pokraji psychických sil, z bojiště nakonec odešel jako jasný vítěz. Získal více než 80 procent hlasů. Další články k tématu: Regina ve VyVolených končí, dramatický Duel skončil svlékáním S Pohlreichem bude vařit kuchař Vladko z VyVolených, šéf se těší Striptérka Regina z první řady VyVolených se vrátila do Vily Vladko potvrdil neporazitelnost, z VyVolených vyšplouchl Thomase
22.11.2013 22:27 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šárovcová (8 článků) , Vladko Dobrovodský (122 článků)

A je tu další Zúčtování! Za nechtěnou byla označena zvířecí máma Lucka. Půjde z kola ven?

 
I když už moc soutěžících ve Vile není, stále je koho vyřazovat. Proto i dnes proběhlo Zúčtování, v němž měli Vyvolení označit mezi sebou toho, kdo bude tahat za nejkratší konec. Podivuhodná zrzka "Lucie Šárovcová (26)":http://www.extra.cz/vyvolena-lucie-se-nechala-ostrihat-na-kratko-a-je-to-mazec-proc-proboha-ze-sebe-udelala-tohle-strasidlo dostala většinu záporných hlasů a může tak přemýšlet o tom, koho si vybere do Duelu.
19.11.2013 22:17 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šárovcová (8 článků)

Další nečekané odhalení: Lucie z VyVolených neuhlídala svá ňadra a takhle to dopadlo

 
O postupu Lucie Šárovcové do vily VyVolených rozhodla moderátorka Tereza Pergnerová, která jí dala žolíka. A Tereza udělala dobře. Lucka se hned od prvního dne ve vile činí. Tentokrát neuhlídala při převlékání svá ňadra, ač se jako většina soutěžících snaží své poklady před všudypřítomnými kamerami přísně střežit.
28.08.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (433 článků) , Lucie Šárovcová (8 článků)

VyVolený panic Láďa: Přijde o to ve vile s Vladkem?

 
VyVolený Ladislav Jandík (21) poprvé vyletěl zpod matčina křídla a uhnízdil se ve vile. První pusu tam od něj už dnes nad ránem dostala „zvířecí máma“ Lucie Šárovcová (26), ale vzhledem  k tomu, že "plachý" panic upřednostňuje muže, je možné, že se mu do hledáčku i dostane charismatický Vladko (35).
24.08.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šárovcová (8 článků)

Vila má další dva obyvatele: Těšit se můžete na podivínského panice a ortodoxní milovnici zvířat

 
Velkým překvapením skončila třetí Volba reality show VyVolení. Do vily postupují hned dva soutěžící. Jedním z nich je podivínský panic Ladislav Jandík a druhou milovnice zvířat Lucie Šárovcová, která chce lidi ve vile učit pozitivní motivaci.
21.08.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šárovcová (8 článků)

Panic v řetezech, nahá Venuše a Lysohlávek: To jsou dnešní adepti do VyVolených! Co zamlčeli?

 
Stále váháte, komu poslat hlas v právě probíhající volbě do vily VyVolených? Dnešní soutěžící jsou pěkní podivíni a navíc vážně vychytralí! Přečtěte si, co  Albín Holub (23), Lucie Šárovcová (26) i Ladislav Jandík (21) ve svých medailoncích strategicky zamlčeli.
21.08.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šárovcová (8 článků)
« Předchozí 1 Další »