Články k osobnosti

Luboš Veselý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Luboš Veselý »
 

Nohavica že je zm*d? Xaver se nadechl a jel. Čím větší nula... Polod*mentní idi*t, nikdo, expolitik z Brna

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý předstoupil před diváky se svým pravidelným pořadem Xaver Live. Hovořilo se mimo jiné o zpěvákovi Jarku Nohavicovi, ale také o členství v Evropské unii. Veselý také přiznal, za jakých okolností by byl pokrytcem toho nejhrubšího zrna.
11.07.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Poš*ěvák Xaver! Chvilkařka Filipová zase v ráži. A mladý chvilkař, co chtěl být poslanec, teď lituje

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý si rád zve k rozhovorům zajímavé hosty. Dává prostor i lidem, kteří se v jiných médiích tolik neobjevují. Před pár týdny si pozval mladého aktivistu spolku Milion chvilek Radoslava Sturma. A ten dodnes lituje, že na pozvání kývl. Vedle toho zkoušel Veselý pozvat Janu Filipovou, taktéž aktivistku Milionu chvilek, ale neuspěl. Dozvěděl se o sobě, že je „velkej poštěvák“.
11.07.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků) , Jan Veselý (176 článků) , Jan Veselý (176 článků)

Xaver: Chystám v ČT vážný krok. Situace je ještě horší, než jsem si myslel, vím od lidí

 
ROZHOVOR „Chápu, že to vzbudilo nějakou diskusi, ale je pravda, že si tam ty předchozí roky chodil pan Dvořák pro 2,4 mil. jak pro zmrzlinu. Nechci spekulovat jak to celou tu dobu probíhalo, čím si předchozí rady pan ředitel tak získal, což se projevilo nejen na bonusech, ale také při jeho samotné volbě,“ řekl nám radní ČT Luboš Xaver Veselý důvody, proč hlasoval pro nula procent ročního bonusu pro ředitele ČT Petra Dvořáka.
08.07.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (642 článků) , Petr Dvořák (637 článků) , Luboš Veselý (480 článků)

Připravte si kapesníky. Xaver s připnutým odznakem chvilkařů „plakal“ do kamery u rozhovoru s šéfkou TOP 09

 
Nový radní České televize Luboš Xaver Veselý v pořadu Xaver Live si – s připnutou plackou spolku Milion chvilek na hrudi – utahuje z předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, jež byla hostem v diskusním pořadu youtubera Ondřeje Tesárka alias Bratříčka. „Její láskyplné okamžiky mě dostaly. Připravte si kapesníky, bylo to dojemné,“ upozorňuje Xaver ty, kteří se na zhlédnutí zmíněné debaty s Pekarovou Adamovou teprve chystají.
05.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků) , Ondřej Veselý (109 článků) , Ondřej Veselý (109 článků)

Xaver je sprostý k ženě, musí pryč z Rady ČT. JXD se bije za Šafrovu editorku

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý by měl odejít z funkce radního Rady ČT pro vulgárnost k ženě. Myslí si to alespoň komentátor Jiří X. Doležal, který právě kvůli tomuto inicioval petici za odvolání Veselého.
02.07.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (269 článků) , Luboš Veselý (480 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jiří Doležal (269 článků) , Jiří Veselý (191 článků) , Jiří Veselý (191 článků)

Obchodní řetězce vám lžou! Jde o české potraviny, odhalila u Xavera Babišova poslankyně

 
Poslanci navrhují změnu potravinového zákona. Cílem je postupně zvýšit kvóty ryze českých produktů. Spoluautorkou tohoto návrhu je poslankyně a členka zemědělského výboru Margita Balaštíková (ANO), podle které úprava podpoří české zemědělství. V rozhovoru pro internetovou televizi XTV s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým vysvětlovala, jak řetězce lžou o původu potravin a zneužívají koronavirové krize. Mnohé zřejmě nepotěší svým vyjádřením ohledně zákazu chovu slepic v klecích.
20.06.2020 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

VIDEO Xaver vrací úder. Moravec? Toto jsem neřekl. Věci o ČT a Šafrovi

 
Člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý nedávno v živém streamu na kanálu Xaver Live na YouTube hrubě zaútočil na redaktorku Šafrova fora Johanu Hovorkovou. Člen rady ČT Zdeněk Šarapatka se do Veselého následně pořádně opřel a šéfredaktor Forum 24 Pavel Šafr žádal Veselého o omluvu. Ta od moderátora nakonec přišla, dostatečná podle šéfredaktora však bude tehdy až odstoupí z televizní rady. Veselého nyní však na celé věci nejvíce překvapuje, že se v internetových diskuzích řeší více jeho sprostá slova, než to, co je Hovorková zač.
17.06.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků) , Zdeněk Moravec (35 článků)

Další výzva k odvolání Xavera z Rady ČT. Podívali jsme se, kdo za ní stojí. A je jasno

 
Aféra výroků Luboše Xavera Veselého na adresu Johany Hovorkové pokračuje. Někteří to chtějí hnát výš. Český národní výbor Mezinárodního tiskového institutu dokonce požaduje, aby byl Veselý pro své chování odvolán z Rady ČT, kam byl zvolen teprve minulý měsíc. My jsme se tedy podívali, kdo jsou lidé, kteří chtějí tlačit na Xaverův odchod. Mnozí z nich mají s Xaverem nevyřízené účty. Někdy je to velmi osobní.
16.06.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Má malé přirození, napsal Zdeněk Šarapatka o Xaverovi. Ten reaguje. Kauza bují dál

 
Šéfredaktoru Pavlu Šafrovi z Fora24 zjevně vadily invektivy od člena Rady ČT Luboše Xavera Veselého na adresu jeho kolegyně Hovorkové. Ale sám ho na Twitteru nazval špinavcem. Nemluvě o tom, co publikoval Xaverův „kolega“ Zdeněk Šarapatka, který glosuje na Foru24 relativně často. Ten moderátora nešetřil vůbec. A člen rady se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil. „Je to přehlídka lží jako vždycky,“ zhodnotil Šafrovy výroky.
16.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Válka mezi Xaverem a Šafrovou editorkou. Do věci vstoupil člen RRTV Vadim Petrov

 
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Vadim Petrov se vyjádřil k rozbroji mezi členem Rady ČT Lubošem Xaverem Veselým a redaktorkou Forum24.cz Johanou Hovorkovou. Xaver se již sice omluvil za to, že se dopustil hodnotícího soudu a vulgárnosti vůči redaktorce; jak však uvádí Petrov, problém je v tom, jak naložit s hodnotícím soudem.
15.06.2020 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (80 článků) , Luboš Veselý (480 článků)

„Sv*ně, hnát sv*nským krokem“? Xavere, uhraď Hovorkové odškodné, vyzval Šafr. Urážky předají policii

 
Víkend kromě deště přinesl i drama mezi hlavní editorkou deníku Forum24, Johanou Hovorkovou a novopečeným radním ČT Lubošem Xaverem Veselým. Ve kterém létala slova jako „zrůdy“ a „hnát svinským krokem“, nemluvě o hrozbách stíháním a požadavcích na odvolání radního. Luboš Xaver Veselý se za některá svá slova omluvil. Pavlu Šafrovi je to málo, a žádá pro Hovorkovou odškodné. Jeho výši má moderátor a člen Rady ČT zvážit sám.
15.06.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Xaver tuší: Už se demonstruje i kvůli mně. Kundra? Kdo mu to potvrdil? A ještě jedna podivnost

 
Nový člen Rady České televize Luboš Xaver Veselý se ve svém youtubovém streamu Xaver živě, kde odpovídá na nejrůznější dotazy diváků, věnoval tentokrát kauze údajného ruského agenta s ricinem, kterým měl údajně ohrožovat české komunální politiky. Hovořil i o tom, kolik si takový radní ČT vydělá, o svých pocitech z rozhovoru s Martinem Veselovským v DVTV... A o svém pokračování v internetové televizi XTV. I o tom, co říká na další protesty Milionu chvilek a jejich propagaci ve veřejnoprávní televizi.
14.06.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Odprásknou Xavera z Rady ČT? Zavařil si tímhle VIDEEM. Už se to peče, už se to chystá. Vítr vane odtud

 
Novopečený člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý se na streamu Xaver živě vyjadřoval ke svému kolegovi z rady Zdeňku Šarapatkovi. Diváky velmi zajímalo, co říká na jeho neustálé slovní útoky. Stranou nezůstaly ani urážky a lži, které na jeho adresu zaznívají od lidí ze Šafrova Forum24. „Zrůdy Šafr a Hovorková jezdí dokonce na školy nafukovat vašim dětem hlavy, ještě z nich neblejete? Jděte prosím demonstrovat.“ vybízel moderátor k občanské aktivitě proti hlavním tvářím stojícím za Forum24. Šafr poté oznámil, že věc předal právníkům a bude požadovat omluvu.
14.06.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Rušno kolem Moravce: Xaver navrhl střídání s Witowskou, Babišova poslankyně pořad zrušit

 
Elitní politický moderátor Václav Moravec se svými otázkami zatápí každou neděli svým hostům, nový člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý však míní, že by se v moderování Otázek měli střídat moderátoři. Jako divákovi by se mu to prý líbilo a v Otázkách by si dokázal představit třeba Světlanu Witowskou. Vzbudil tím další diskuse kolem Moravce, do kterého nedávno šila poslankyně ANO Barbora Kořanová – ta se dokonce vyslovila pro úplné zrušení jeho pořadu. Moravec je dle ní za zenitem, na což moderátor reagoval na síti.
09.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (310 článků) , Václav Moravec (564 článků) , Luboš Veselý (480 článků)

Krade se v ČT? Xaver překvapil Veselovského

 
Moderátor, čerstvě zvolený člen Rady České televize Luboš Xaver Veselý byl hostem moderátora Martina Veselovského na DVTV.cz. Odmítá, že by si do veřejnoprávní televize přišel vyřizovat účty.
08.06.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Nová kontrola ČT se ozvala. Propíraná ekonomka se pustila do hádek, Xaver ani nedutal

 
Mají dohlížet na fungování i peníze pro ČT, čerstvě se ujali svých placených funkcí. Ekonomka Hana Lipovská i moderátor Luboš Xaver Veselý vzbudili zvolením do Rady ČT nemalé vášně, nyní se pustili do práce. Lipovská se záhy dostala do prvních slovních sporů. Rada přitom stále nemá nového předsedu. Zvolit se ho nakonec ani nepokusila. Nechává si to na příští jednání, kde se budou řešit i odměny pro generálního ředitele ČT Petra Dvořáka.
05.06.2020 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (642 článků) , Petr Dvořák (637 článků) , Luboš Veselý (480 článků)

Piráti? Psychoušové a bonzáci! A šéfky TOP 09 se bojím. Podívejte se na ni, má to v očích! U Xavera vystoupila novinářská „šlechta“

 
Komentátor Petr Holec se domnívá, že strana Pirátů je stranou, která je založená na bonzáctví. Předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové se pak doslova bojí. Toto a mnohé jiné uvedl v pořadu moderátora Luboše Xavera Veselého v XTV.cz.
04.06.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Divoká Rada ČT: Šarapatka vyzval k obraně 168 hodin a Reportérů ČT. Spor s Lipovskou i Xaverem. A chválil pořad, kterému diváci dali 18 %

 
Dnes proběhlo první zasedání Rady ČT s jejími nově zvolenými členy Hanou Lipovskou, Lubošem Xaverem Veselým. V první části se rada věnovala rozpočtu a dále programu ČT1 a ČT2. Dlouhou zprávu měl o ČT1 Zdeněk Šarapatka, o jehož bytí či nebytí v radě se bude zanedlouho jednat. Tvrdil: „Česká politická reprezentace si veřejnoprávní službu, i na ČT1, představuje tak, aby ČT byla především jejich, zatímco občané vědí, že Česká televize je jejich včetně kanálu ČT1.“ Prohlásil, že se za 168 hodin a Reportéry ČT musí postavit každý „svobodně smýšlející člověk“, a podle jeho názoru by za pořady měla stát celá rada. A měl poznámky jak ke Xaverovi, tak k Lipovské.
03.06.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (480 článků)

Jsem zděšen! Němcová jako Jiřina Švorcová? Karel Schwarzenberg, Klaus ml. a jiní pokračují v show Xavera. To byly špeky

 
ANKETA „Zděšení“ i slova o agresivních výrocích „liberálních demokratů“. Nejen takové výroky z úst českých politiků padly v reakci na situaci kolem Rady ČT, kdy nový radní Luboš Xaver Veselý komentoval v rozhovoru kritiku ze strany političky ODS Miroslavy Němcové.
02.06.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (163 článků) , Karel Schwarzenberg (3912 článků) , Miroslava Němcová (1516 článků) , Karel Schwarzenberg (640 článků) , Luboš Veselý (480 článků)

Xaver: Miroslava Němcová? Jako Jiřina Švorcová. Špína z ČT a hra proti mně

 
Moderátor a nově zvolený radní ČT Luboš Xaver Veselý se vydal za svým kolegou z branže Čestmírem Strakatým. A nedržel se zkrátka. Miroslavu Němcovou přirovnal k Jiřině Švorcové a prohlásil, že ho rady přivedl v podstatě radní Zdeněk Šarapatka. Ale to jak, se k němu ČT chovala, když ho prý "protáhla největší špínou", už po zvolení hodil za hlavu. Prozradil i proč ho nominovalo Klausovo centrum. "Já jsem nechtěl předstírat, že jsem celoživotní včelař nebo zahrádkář nebo biatlonista," svěřil se moderátor.
02.06.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Švorcová (163 článků) , Miroslava Němcová (1516 článků) , Luboš Veselý (480 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »