Články k osobnosti

Luboš Veselý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Luboš Veselý »
 

Dvojka, co naháněla Blažka po taverně: Vždycky napíšou blbost a pak se to zpětně přepisuje. Xaver s Macinkou vzpomínali

 
Luboš Xaver Veselý a spolupracovník Václava Klause Petr Macinka se setkali v pořadu Podtrženo, sečteno na XTV.cz. A témata? Zatčení exprezidenta USA Donalda Trumpa, ale samozřejmě, že i setkání ministra spravedlnosti Pavla Blažka s lobbistou Martinem Nejedlým. A nechybělo ani okomentování skutečnosti, že se prezidenta Petr Pavel objevil na trutnovském hudebním festivalu.
25.08.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Donald Trump (6019 článků) , Pavel Blažek (808 článků) , Petr Pavel (2465 článků) , Luboš Veselý (675 článků) , Martin Blažek (64 článků)

Až válka skončí... Miliardy na migranty. Rajchl už začal počítat

 
Šéf strany PRO Jindřich Rajchl byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz. Připustil, že bude kandidovat do evropských voleb, a svěřil se také s cílem, který jeho strana v těchto volbách má: deset procent. Kritika se následně snesla zejména na vládu Petra Fialy (ODS).
14.08.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5708 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

„Pozval jsem si ho. A řekl mu, že ne.“ Miloš Zeman vzpomínal, jak to bylo s Fremrem

 
Někdejšího brankáře Dominika Haška, ruskou pěvkyni Annu Netrebko, dlouholetého předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského, ale i nominovaného ústavního soudce Roberta Fremra probral s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým někdejší prezident Miloš Zeman. Řeč přišla i na tzv. měkkou cenzuru.
09.08.2023 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (553 článků) , Anna Netrebko (34 článků) , Miloš Zeman (27964 článků) , Pavel Rychetský (224 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

„My jsme říkali, že hořet bude.“ Senátor prozradil, proč České Švýcarsko chytlo plamenem

 
Senátor Zbyněk Linhart (nestraník za hnutí STAN) se celý život zabývá ochranou životního prostředí. V minulosti byl komunálním politikem v Krásné Lípě na Děčínsku. Ochrana přírody ve střední Evropě se podle něj má dělat společně s lidmi, s místními lidmi, ne proti nim. Řekl to v rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz.
02.08.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (675 článků)

„Velmi velmi jsme se přiblížili válce.“ Věděl to Fiala? Zelenskyj v českém letadle. A s ním... Klaus se zhrozil

 
MONITORING S Petrem Fialou, Zbyňkem Stanjurou a Jozefem Síkelou a já nevím, s kým dalším, určitě nikdy v historii nebudeme mít ekonomický zázrak, poznamenal v rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v pořadu na XTV.cz exprezident Václav Klaus. Řeč byla i o migračním paktu, inflaci i návštěvě ukrajinského prezidenta Zelenského v Česku.
14.07.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Petr Fiala (5708 článků) , Luboš Veselý (675 článků) , Václav Fiala (193 článků)

Nebudeme konkurenceschopní. Zastavme to! Šéf Svobodných šíří petici. Podepsal i Klaus

 
MONITORING Předseda Svobodných Libor Vondráček se domnívá, že hrát si na ekologii s elektromobily je nesmysl. „Spalovací motory česká ekonomika potřebuje. Polsko a Maďarsko v EU protestují, premiér Fiala mlčí,“ poznamenal Vondráček v pořadu XTV.cz s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým.
09.07.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (675 článků)

Zelenskyj je herec, proč nebyl ve Varech? Proč si pro něj letěli? Plesl naznačil

 
MONITORING Podtrženo, sečteno. Moderátor Luboš Xaver Veselý se ve svém pořadu věnoval s Jaroslavem Pleslem aktuálnímu dění. „Ukrajina je priorita české vlády, to říkal premiér. Teď přijel reprezentant naší priority, tak česká vláda a český prezident, obě komory českého parlamentu tomu věnují náležitou pozornost, a tu pozornost věnují naprosto své absolutní prioritě,“ řekl Plesl k návštěvě ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského – a k jeho přijetí.
07.07.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (399 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

Zeptal se, kolik stojí Moravcova díla. Narazil. Soudy, úřady. Ale chce to hnát výš

 
Právník, vysokoškolský pedagog, politik, muž, který se hrdě hlásí k moravské národnosti, Zdeněk Koudelka hovořil v pořadu XTV.cz moderátora Luboše Xavera Veselého o kauze České televize. Chtěl totiž vědět cenu pořadu Otázek Václava Moravce – a na odpověď čeká již drahně let.
24.05.2023 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (675 článků)

Bude rvačka? „Já bych jim to přál.“ Tlustý volil ostrá slova, ale pak vytáhl čísla

 
„Část světa se ráčila zbláznit. Bohužel ta naše. Ale ona není velká. Zbytek zeměkoule je v pořádku, ale tady se tedy blbne," poznamenal úvodem rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým exministr financí a bývalý poslanec za ODS Vlastimil Tlustý. Řeč pak byla zejména o současném správci státní kasy Zbyňku Stanjurovi (ODS).
20.05.2023 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (303 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

Miloš Zeman: Uctívání Bandery mi vadí. Ale to není tak důležité

 
Ukrajinu, ale i stav české státní pokladny probírali prezident Miloš Zeman s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz. „Kdybych měl říci svoji největší chybu, tak je to špatný odhad Putina, a budiž mi jen slabou útěchou, že se takhle mýlili skoro všichni ostatní politici,“ sdělil v rozhovoru mimo jiné Zeman.
03.05.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27964 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

„Co by pak dělali?“ Macinka se směje Pirátům. Ale také Jurečkovi

 
Petr Macinka ze strany Motoristé sobě a zároveň také spolupracovník Václava Klause v jeho Institutu zhodnotil v pořadu Podtrženo, sečteno moderátora Luboše Xavera Veselého mimo jiné někdejšího poslance TOP 09 Miroslava Kalouska. „Kalousek je starej mazák. Ale dneska se podívejte, je tam někde nějakej mazák? Jako vy si myslíte, že pan Jurečka, ten by mohl tancovat u tyče než dělat ministra práce. Ale ono by mu to tancování u tyče nešlo. Protože když vím, jak mu jde to ministrování, tak jemu půjde stejně všechno," poznamenal Macinka.
16.04.2023 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Miroslav Kalousek (7794 článků) , Luboš Veselý (675 článků) , Petr Václav (1032 článků)

Demonstrace na Václaváku: Přišla pochvala z překvapivé strany. A zlá slova Fialovi

 
Michal Hašek byl 24 let v ČSSD. Byl jihomoravským hejtmanem i náměstkem ministrem vnitra, nyní je již „jen řadový občan" a advokát. V sociální demokracii členství pozastavil a nyní spoluzaložil spolek Nespokojení. Spolupracuje tak s někdejším premiérem a šéfem ČSSD Jiřím Paroubkem. Hašek byl nyní hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz.
15.03.2023 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4704 článků) , Michal Hašek (2484 článků) , Luboš Veselý (675 článků) , Jiří Veselý (224 článků) , Jiří Fiala (363 článků) , Jiří Fiala (363 článků) , Jiří Veselý (224 článků) , Jiří Veselý (224 článků)

Ivan Langer: Udělal jsem tři chyby. Lisabon, volbu prezidenta a uznal jsem Kosovo

 
Na počátku tisícíletí se o Ivanu Langerovi mluvilo jako o korunním princi ODS. Když toto sousloví Langer slyšel po dvaceti letech od moderátora Luboše Xavera Veselého, začal se smát. Na dnešní ODS nenechal nit suchou. Kritizoval především stávajícího předsedu strany a premiéra Petr Fialu. Nešetřil ale ani Evropskou unii. Ta podle něj páchá sebevraždu.
10.03.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5708 článků) , Ivan Langer (694 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

„Dorazte. Kvůli sobě.“ Rajchl přišel ke Xaverovi vysvětlit demonstraci. A nabralo to spád

 
Hostem moderátora Luboše Xavera Veselého byl na XTV.cz předseda strany PRO Jindřich Rajchl. Na 11. března svolává na Václavské náměstí demonstraci. Požadavkem jsou zejména prosperita, mír a svoboda slova. V případě, že nebudou naplněny, hovoří i o nátlakových akcích.
15.02.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (675 článků)

„To byl okamžik, kdy jsem to vypnul.“ Matěj Stropnický sledoval duel v ČT. Řezníček prý utnul zásadní téma

 
Hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz byl Matěj Stropnický. Politik, publicista, mimo jiné spolutvůrce výzvy Mír a spravedlnost. Varoval například před velkou válkou. „Může dojít k přímému zapojení armád států NATO, jednak, protože je to teď pořád posílání zbraní, logistika, finance, ale může dojít i k tomuto, plus je to válka, která se může případně rozšířit na nějaké širší území,“ zmínil Stropnický.
24.01.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (641 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

Média rozhodla. Už to bylo jasné. Dva veteráni se volbám podívali na zoubek

 
Co znamená výsledek prvního kola prezidentských voleb? Co se bude na české politické scéně odehrávat v nejbližších dnech a jaký máme očekávat výsledek celé prezidentské volby? A co znamená vyslovování nedůvěry vládě? Hosty XTV moderátora Luboše Xavera Veselého byli exhejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a bývalý ministr financí Vlastimil Tlustý.
20.01.2023 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (303 článků) , Michal Hašek (2484 článků) , Luboš Veselý (675 článků) , Vlastimil Hašek (39 článků)

„Odpad, podraz, totalita.“ Babiš odmítl ČT a rozjel to jinde

 
Do nedělní Superdebaty v České televizi dorazilo diskutovat pouze osm prezidentských kandidátů, jelikož ji vynechal expremiér Andrej Babiš (ANO), který tak potvrdil svá předchozí slova. Směrem k místu prezidentské debaty se sice expremiér vypravil, namísto ní však dal přednost rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým v nedaleké budově pražského hlavního nádraží. „Já si v osm naliju sklenku červeného a budu se dívat na tu debatu,“ odtajnil ve studiu svůj plán na dnešní večer. Odpad, podraz, totalita. I taková slova lídr ANO použil.
08.01.2023 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26000 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

Xaver vyhrál soud, herec se musí omluvit. A zaplatit!

 
Herec Tomáš Měcháček se musí omluvit XTV za své tvrzení, že je tato internetová televize placená z Ruska. Na svém facebooku o tom informoval moderátor Luboš Xaver Veselý. Právě v rozhovoru s ním ještě na Českém rozhlasu Měcháček slovně napadl XTV a jejího hlavního moderátora Xavera Veselého.
21.12.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Měcháček (80 článků) , Luboš Veselý (675 článků)

„Obrovskej skandál.“ U Xavera si zle podali Wollnera. Petr Macinka vzpomínal

 
Politolog Petr Macinka z Institutu Václava Klause (IVK) v rozhovoru pro XTV probral s moderátorem Lubošem X. Veselým témata rezonující v Česku i v zahraničí – energetická krize a drahé energie, údajně sexuální harašení v prostředí veřejnoprávní České televize, sociální sítě využívané velmocemi ke šmírování lidí.
10.12.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10999 článků) , Luboš Veselý (675 článků) , Petr Václav (1032 článků)

Půl hodiny hanby generála Pavla. Záznam k poslechu

 
Do diskuse o minulosti generála Petra Pavla patří i jeho vlastnoručně psaný životopis z roku 1987, v němž vyznává důvody svého vstupu do Komunistické strany Československa a popisuje, jak se mu spolužáci smáli za jeho názory na vstup vojsk Varšavské smlouvy do ČSSR v roce 1968. Celý životopis nyní načetl herec Zbyšek Pantůček a záznam je k poslechu na kanálu moderátora a radního ČT Luboše Xavera Veselého. Sám Pavel životopis psaný v roce 1987 již dříve komentoval tak, že dokumenty je třeba brát v kontextu doby.
01.12.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Zbyšek Pantůček (7 článků) , Petr Pavel (2465 článků) , Luboš Veselý (675 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »