Články k osobnosti

Luboš Veselý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Luboš Veselý »
 

Saudek si spletl Kollera s boháčem Kellnerem: Prudká reakce přišla hned!

 
Vyznamenaný fotograf Jan Saudek (84) byl hostem v pořadu Luboše Xavera Veselého (50). Pak ale nečekaně přišla řeč i na Kollera. Kterého? Zpěvák kapely Lucie David Koller (59) si slova o manýrech bohatých vzal osobně a fotografovu mýlku ostře okomentoval.
14.11.2019 06:40 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (307 článků) , Jan Saudek (322 článků) , David Koller (137 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Xaver o ČT s Janou Bobošíkovou. Přinesli tabulku, která rozčílí SPD

 
Česká televize a její hospodaření je téma, které moderátora Luboše Xavera Veselého v poslední době velice zaujalo. A to do té míry, že si nyní v XTV vyměnil křeslo a zasedl sám jako host, kterého zpovídala Jana Bobošíková. Kritice byl podroben jak server HlídacíPes.org, tak samotná ČT a další média. Například Forum24: „Tam se lež používá jako běžný výrobní prostředek,“ tvrdil moderátor. A své schytal i principál Jan Hrušínský. Já jsem si donedávna myslel, že Jan Hrušínský je normální chlap. Nyní si myslím, že je to kašpar, šašek a užitečný idiot,“ mínil Xaver Veselý. Zazněla i zajímavá čísla.
11.11.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (610 článků) , Luboš Veselý (366 článků) , Jan Veselý (167 článků) , Jan Veselý (167 článků)

Proč do ČRo pouštíme Xavera? Tady to máte. Zavoralův proslov dostane „kavárnu“ do ráže

 
Generální ředitel Českého rozhlasu je prý velmi opatrný, když se mluví o tom, že česká média ovládají oligarchové, je opatrný už proto, že se mu zdá, že i do americké politiky vlastně vstupují oligarchové. A podle Zavorala to nemusí být tak špatně. Promluvil také o pravidlech fungování veřejnoprávního rozhlasu a o vlastenectví. Došlo na Luboše Xavera Veselého. Proč s ním ČRo spolupracuje? Nahlédněte.
07.11.2019 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (366 článků)

„Když šutrem, tak šutrem.“ Jandák varoval Xavera před průse*em. „Vemou klacky a půjdou vymlátit Hrad?“

 
Vítězslav Jandák, radní ČRo byl hostem Luboše Xavera Veselého na XTV. Nejdříve vysvětlil, jak je to s demonstracemi na obranu demokracie. „Nic se stát nemůže, protože v organizacích, ve kterých jsme, vědí, že tady demokracie ohrožena není,“ tvrdil a mluvil o „pár pětkách“ na demonstrování. Ani média podle něj nejsou ohrožena, protože se jich politici bojí. Došlo i na kauzu „Tak mu ji fláknu“. Jandák se ptal, zda se má nechat urážet. „Ne, když šutrem, tak šutrem, chlapče,“ prohlásil.
07.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (389 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

RRTV vydala verdikt: Xaver nechal Babišovi prostor k sebechvále, ale...

 
Ondřej Neumann ze serveru Hlídacípes.org, který se pustil do křížku s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým, se znovu přihlásil o slovo. Poukázal na fakt, že Rada pro rozhlasové a televizní vysílání dala Hlídacímu psu za pravdu a konstatovala, že Luboš Xaver Veselý nechal v pořadu Českého rozhlasu premiérovi Andreji Babišovi (ANO) zcela volný prostor k sebechvále. Rada však také konstatovala, že tím nebyl porušen zákon.
01.11.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (366 článků) , Ondřej Veselý (88 článků) , Ondřej Veselý (88 článků)

Xaver „zamordoval“ Fridrichovou, profesně. A schytala to i Emma Smetana

 
Moderátor a novinář Luboš Xaver Veselý byl hostem českého youtubera Stanislava Hrušky v jeho StandaShow, kde promluvil k pořadům a novinářům České televize. Nevynechal ale ani další média, jako jsou internetová televize DVTV nebo pořad Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.
29.10.2019 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (475 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Xaver „zamordoval“ Fridrichovou, profesně. A schytala to i Emma Smetana

 
Moderátor a novinář Luboš Xaver Veselý byl hostem českého youtubera Stanislava Hrušky v jeho StandaShow, kde promluvil k pořadům a novinářům České televize. Nevynechal ale ani další média, jako jsou internetová televize DVTV nebo pořad Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.
28.10.2019 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (475 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Schwarzenberg a klinická smrt. Žaloba na Merkelovou, upálit Dalajlámu. U Xavera to nečekaně rozbalil politický veterán

 
Jako komentátora současného dění si Luboš Xaver Veselý pozval opět bývalého poslance Vlastimila Tlustého. Ten ocenil dalajlámův výrok o Evropě pro Evropany, okomentoval existenciální krizi ČSSD a spekuloval, že třes rukou kancléřky Merkelové může být znakem toho, že Němci z její politiky vyvozují odpovědnost. A sedm let pro Davida Ratha je prý málo, měl dostat pětadvacet.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (241 článků) , David Rath (4496 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Velký nářez Xavera Veselého před kamerou: Česká pokrytecká republika. Kde se v mocipánech bere ta drzost?

 
Novinář a moderátor Luboš Xaver Veselý se v živém streamu v novém pořadu Xaver Live na YouTube kanálu tentokrát obešel bez hosta. Vážně k divákům sám promluvil o tom, že žijeme v pokrytecké době a v pokrytecké společnosti, a přidal i konkrétní příklady, na kterých to lze dobře sledovat.
09.01.2019 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (366 článků)

Jiří Ovčáček zesměšnil Miroslavu Němcovou záležitostí z dob minulého režimu

 
Po rozhovoru v Reflexu se Jiří Ovčáček mihl také na XTV, kde hovořil s Lubošem Xaverem Veselým. Chválil Babišovu vládu i vztahy mezi vrcholnými představiteli republiky. Zkouška nás prý čeká v listopadu tohoto roku, kdy se bude slavit 30 let od sametové revoluce. Stále mu prý působí radost vzpomínka na vítězství Miloše Zemana a okomentoval i odchod středem Miroslavy Němcové z inaugurace Miloše Zemana. „Když něco učiníte a pochválí vás za to v České televizi, já to vždycky přirovnávám k tomu, kdybyste v roce 1973 protestoval proti tomu, že se sjezd SSM nekoná v nějakém pěkném sále,“ tvrdí prezidentův mluvčí. A trenýrky? Znesvěcení sídla knížat a králů, říká Ovčáček.
04.01.2019 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1446 článků) , Miloš Zeman (22977 článků) , Luboš Veselý (366 článků) , Jiří Veselý (179 článků) , Jiří Veselý (179 článků) , Jiří Veselý (179 článků)

Ekonom Kovanda navrhl, co by se mělo zdanit a politici se toho bojí. Unikají tak prý miliardy

 
Ekonom Lukáš Kovanda se rozhovořil s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým o ekonomických výhledech na letošní rok. V pořadu na serveru XTV.cz však také mluvil o tom, že v Česku vynáší sex miliardy.
03.01.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (366 článků)

Chcete potírat diskriminaci? Ministerstvo vám na to může dát peníze. Genderová expertka radí, jak na to

 
U Luboše Xavera Veselého na XTV byla na návštěvě tentokrát genderová odbornice Petra Kubálková, která reprezentuje Českou ženskou lobby, jež proslula například žalobou na Petra Piťhu za jeho kázání. Kubálková dělá genderové nebo také diverzní audity. „Analyzujete marketing nebo i reklamní sdělení, jestli vyhovují české legislativě, jestli se nepoužívají sexismy nebo sexuální podtexty v reklamě,“ uvedla odbornice na gender příklady toho, co při auditu dělá. A na takový audit je podle jejích slov možné i dostat dotaci od Ministerstva práce a sociálních věcí.
25.12.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (366 článků)

My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

 
Do svého pořadu Podtrženo sečteno na XTV si Luboš Xaver Veselý pozval znovu komentátorku Karolinu Stonjekovou. V jejích komentářích došlo na štrasburského útočníka, Babišův střet zájmů, cenzuru z Bruselu, situaci ČSSD i pakt OSN o migraci. „Mně současná ČSSD připomíná faráře Otíka,“ svěřila se Stonjeková a dodala varování pro ODS před „nemastným, neslaným“ předsedou.
18.12.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (366 článků)

Čučkaři? Jana Černochová přinesla důvod, proč Zemanovi vadí BIS. Jde o Rusa a je to vážné

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý v internetové televizi XTV přivítal poslankyni Janu Černochovou (ODS). Dáma znovu předvedla, že se nebojí nahlas říkat, co si myslí, i když ví, že si tím pravděpodobně nemalou část veřejnosti rozhněvá, mírně řečeno. Tentokrát se kriticky vyjádřila např. na adresu prezidenta Miloše Zemana a výrazně se zastala Bezpečnostní informační služby.
14.12.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22977 článků) , Jana Černochová (450 článků) , Luboš Veselý (366 článků) , Jan Veselý (167 článků) , Jan Veselý (167 článků)

50. narozeniny Xavera Veselého: Kubera pařil na Heidi, Zeman nedorazil a Holanová žádala o ruku!

 
S měsíčním předstihem oslavil velkolepě své padesáté narozeniny! XXL moderátor Frekvence 1 a spisovatel Luboš Xaver Veselý pozval na párty stovky svých přátel a kolegů. Mimo jiné dorazil i nový šéf Senátu Jaroslav Kubera (71, ODS).
30.11.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (759 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Ano, kouření. Ale Jaroslav Kubera přednesl další revoluční myšlenku, a rovnou i návrh

 
Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) se v pořadu Luboše Xavera Veselého na XTV.cz vyjádřil k aktuálním politickým otázkám. Zejména tedy k vládní krizi a k situaci kolem ČSSD. A řeč byla nejen o protikuřáckém zákonu: Diváci se dozvěděli třeba i to, že vysoká rychlost při řízení auta není hlavní příčinou dopravních nehod, tudíž by se mělo omezit její měření.
29.11.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (759 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Vlastimil Tlustý udělil vážné varování Slonkové i opozici kolem ODS a Kaloouska

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do svého pořadu na serveru XTV.cz pozval exministra financí Vlastimila Tlustého. Ten se vyjádřil nejen k aktuální vládní krizi.
27.11.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (241 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Tučné sousto: Novinář, kterého nahráli spolu s Babišem, promluvil o Slonkové či Chovancovi

 
Novinář a spisovatel Marek Přibil byl hostem Luboše Xavera Veselého v internetové televizi XTV.cz. Přibil, který byl hlavním aktérem kauzy Julius Šuman, se u Xavera Veselého rozpovídal o dalším problému Andreje Babiše, kterým je aktuální rozruch okolo Babišovy rodiny a Farmy Čapí hnízdo.
22.11.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16471 článků) , Luboš Veselý (366 článků) , Julius Julius (48 článků)

Spí se mi dobře. Jsou lidé, co moji práci oceňují, řekl Miroslav Kalousek. V rádiu zažil horké chvilky

 
Hostem Pressklubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1 byl předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Mimo jiné se hovořilo samozřejmě také o premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a jeho současné kauze.
16.11.2018 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6750 článků) , Luboš Veselý (366 článků)

Nohavica je teď Karel Gott. A ty idiote... Ondřej Hejma rozmáznul jak Jarkovu, tak svou medaili. A principála Hrušínského

 
Hostem Luboše Xavera Veselého na XTV.cz byl zpěvák Ondřej Hejma, jehož před několika dny ocenil u příležitosti 28. října prezident Miloš Zeman.
06.11.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5293 článků) , Ondřej Hejma (136 článků) , Miloš Zeman (22977 článků) , Luboš Veselý (366 článků) , Ondřej Veselý (88 článků) , Ondřej Veselý (88 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »