Články k osobnosti

Luboš Veselý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Luboš Veselý »
 

Ajaj. Šlachta připomenul, co zde Ukrajinci dělali v devadesátkách

 
Šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz. „Nejsme v bezpečí. Určitě ne. V žádném případě,“ řekl ve vztahu k rusko-ukrajinskému konfliktu Šlachta. „Už se čeká, co vláda udělá i pro občany Česka, nejenom pro občany Ukrajiny,“ dodal také ke kabinetu Petra Fialy (ODS). Vzpomenul také na devadesátá léta a zkušenosti s Ukrajinci.
18.05.2022 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

Tam se chodí ptát, co psát. „Vás zavřou.“ Jiří Svoboda odhalil zlé věci

 
Režisér Jiří Svoboda opět zavítal do studia Luboše Xavera Veselého. Mluvil o seriálu Devadesátky, ale také o Ukrajině a médiích. Usuzuje, že vlna solidarity pomalu slábne a blížící se nezaměstnanost a zdražování vyhrotí sociální problémy. K médiím pak řekl, že vyvolávají strach a navíc všechna v podstatě říkají to samé. „Ta velká média, která lidé vnímají, tak ti někam chodí k Fojtíkovi (dlouholetý člen ÚV KSČ, hlavní stranický ideolog, pozn. red.), a ten jim říká, co je oficiálně správné. Tak to bylo za minulého režimu,“ pravil a Xaver odhalil, kdo je dnešní „Fojtík“. Svoboda ještě podotkl, že i s kontrolou médií nakonec rok 1989 proběhl.
27.04.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (493 článků) , Jiří Svoboda (493 článků) , Luboš Veselý (628 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jiří Veselý (219 článků)

Žaloba na Fialu: „Lhal, jasně a jednoznačně.“ Co přišlo, odhalil Rajchl u Xavera

 
Advokáta Jindřicha Rajchla přivítal ve svém pořadu moderátor Luboš Xaver Veselý. Mimo jiné se vyjádřil k cestě premiéra Petra Fialy (ODS) do ukrajinského hlavního města Kyjev. „To byla hezká PR cesta, teď už si tam otevřeli cestovku, tam už jede každý, aby nasbíral PR bodíky. To je přesně ta politika těch laciných patetických gest, kterou nemám rád,“ zmínil Rajchl a dodal, že na Fialu podal žalobu za jeho slova o zablokovaných webech. Odpověď ze státního zastupitelství pak nebyla podle jeho představ.
18.04.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

„Bude to katastrofa!“ Komentátorka varuje před tím, co se řítí na Fialu

 
„Zaskočit USA se Černochové opravdu podařilo,“ zhodnotila komentátorka Karolina Stonjeková v pořadu moderátora Luboše Xavera Veselého „Podtrženo sečteno“ na XTV plány ministryně obrany na americkou základnu v Česku. Téma je podle ní zbytečné řešit a je to akorát „kontraproduktivní“ pro případné budoucí záměry vybudování základny. Ta navíc není jediným horkým tématem. Komentátorka jmenovala, na co nás již prý Fialova vláda začíná pozvolna připravovat. „Bude to katastrofa,“ zaznělo.
17.04.2022 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků)

Prymula varuje před mutací z Dánska: Ty počty nejsou úplně hezké

 
Exministr zdravotnictví Roman Prymula byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV. „Covid mediálně skončil,“ zaznělo mimo jiné. Zároveň však nedávno oceněný epidemiolog hovořil i o tom, že covid tady ještě dlouho bude.
16.03.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků)

Green Deal pro nás znamená vydíratelnost ze strany Ruska, myslí si Vondráček

 
Veřejnost je v současnosti bičována pravidelnými zprávami o vojenském střetu na Ukrajině. V rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým na XTV se postavil na stranu bránících se Ukrajinců předseda Svobodných Libor Vondráček. „Vždy jsem na straně napadených. Rusko vpadlo na území Ukrajiny, a tak ani nemůžu být na straně jiné,“ vysvětloval svůj postoj v XTV Vondráček.
15.03.2022 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků)

Diváci novou kriminálku Dům na samotě totálně strhali: Hrůza, děs, bědují

 
Česká televize se vytasila s novou psychologickou detektivkou Dům na samotě. Snímek inspirovaný románovým bestsellerem Michaely Klevisové se točí kolem mrtvoly mladé ženy nalezené ve vesnici na venkově, kde řádí sériový vrah. Po krku mu pak jde duo kriminalistů, které v hlavních rolích ztvárnili Luboš Veselý a Veronika Arichteva. Nový počin režiséra Viktora Polesného ale diváky přiliš nenadchl...
06.03.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků) , Veronika Arichteva (639 článků) , Viktor Polesný (20 článků)

Noční telefon Jakuba Železného kvůli Číně. A dotaz na drogy

 
Kolem moderátora ČT Jakuba Železného je zase živo. Příčinou jsou jeho dokola opakované hodnoticí výroky ohledně režimu panujícího v Číně. Lavinu zloby strhnul radní ČT Luboš Xaver Veselý, který se na zasedání zeptal na nějakou možnost kontroly alkoholismu, drog, či psychických onemocnění u pracovníků ČT. Železného se zastali kolegové Fridrichová a Moravec. A vytočil ho mladík z Přísahy, kterému vadila fotka, kterou si Železný přidal na sociální síť. Železný mu údajně ve 22.30 naštvaně zavolal. Věc má ale dobrý konec.
21.02.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Železný (168 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

Hřib v Kyjevě? Neskousla ani koalice. Toto ho čeká. Sílící rival promluvil

 
Nově zvolený šéf pražského hnutí ANO, zastupitel hlavního města a také městské části Praha 11 Ondřej Prokop byl hostem XTV.cz moderátora Luboše Xavera Veselého. „Myslím si, že to je pouze nějaké PR pana primátora,“ sdělil mimo jiné Prokop k cestě pirátského představitele hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba na Ukrajinu.
17.02.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků) , Ondřej Veselý (153 článků) , Ondřej Veselý (153 článků)

Přijde sedmička, něco řeknu. Dvojka, budu mlčet. Karbaník Válek rozcupován Xaverem

 
Na svém pravidelném setkání se sešli v XTV.cz moderátor Luboš Xaver Veselý s komentátorem Petrem Holcem. Řeč dnes nebyla o ničem „menším“ než o ministru zahraničních věcí Janu Lipavském (Piráti) a o jeho návštěvě na Ukrajině. A samozřejmě se hovořilo i o hraní karet ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09).
11.02.2022 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků) , Jan Veselý (191 článků) , Jan Veselý (191 článků)

Kyselá Witowská se hádala. Tvrdě ji utřeli. ČT se vrátila minulost

 
Jako každý rok, i letos se předávala anticena Zlatý citron od FITES (Český filmový a televizní svaz). Ale tentokrát ji obdržela Česká televize za to, co plánuje vysílat v roce 2022. Samé kriminálky. A když zástupce poroty vysvětloval, proč byla cena udělena, moderátorka Světlana Witowská mu hned několikrát skočila do řeči a poukazovala, jak jsou úspěšné Devadesátky, narozdíl například od Luboše Xavera Veselého. Minulý rok přitom anticenu obdrželi údajní nepřátelé České televize. Co se změnilo?
24.01.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (386 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

Xaver zesměšnil Fialova ptáka. Režisér Adamec to sestřelil. Padla i Džamila. „Není blbá.“

 
Režisér Jiří Adamec byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého v pořadu Podtrženo, sečteno na XTV.cz. Hovořilo se mimo jiné o vládě Petra Fialy (ODS), ale i o volbě národního ptáka či o možném rusko-ukrajinském střetu.
22.01.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (270 článků) , Petr Fiala (3471 článků) , Jiří Adamec (150 článků) , Luboš Veselý (628 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jiří Fiala (274 článků) , Jiří Fiala (274 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jiří Veselý (219 článků)

Demagogie a manipulace. Ondřej Neff vystoupil proti nápadu TOP 09

 
Ondřej Neff, publicista a zakladatel serveru Neviditelný pes, zavítal do internetové televize XTV a tam se dal do řeči s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým. Vysvětlil, proč se mu ani trochu nelíbí nápad na zavedení korespondenčního hlasování ve volbách. A popsal, proč diskuse pod internetovými články považuje za kanalizaci, ve které „tečou sračky“.
16.01.2022 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (332 článků) , Luboš Veselý (628 článků) , Ondřej Veselý (153 článků) , Ondřej Veselý (153 článků)

Xaver cupoval: Nadčlovek Fiala, „s*re“ ho to. Vláda změny? Vše zničeno

 
„Tím, že se politice věnuji čtvrtstoletí, tak je ze mě cynik. V tom, že když mi slibuje nějaký politik změnu: já jsem ta změna a já jsem lepší než tamti, tak si říkám: možná máš jiné politické přesvědčení, ale lidsky jsi víceméně stejný, se všemi chybami i přednostmi. Takže jsem věděl, že tahle vláda je ze stejného masa a kostí jako ta předchozí,“ zaznělo mimo jiné v pořadu na XTV.cz, kde spolu hovořili komentátor Petr Holec a moderátor Luboš Xaver Veselý. Hovořilo se zejména o hlasování o důvěře vládě.
14.01.2022 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

„Na to není omluva. Nenávistný akt!“ Klaus skoncoval s Vystrčilem. A přidal Fischera

 
Ke státnímu dluhu, ale i k předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS) v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz promluvil exprezident Václav Klaus. „Myslím, že jeho projevy jsou prázdné, chtěné, násilné, vyumělkované. Určitě napsané někým jiným a tak dále. Nemá cenu to komentovat,“ sdělil k Vystrčilovi Klaus.
07.01.2022 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10729 článků) , Luboš Veselý (628 článků) , Václav Fischer (68 článků)

Babiš u Xavera nadával na vládu: Podvedli lidi, platy jim šly nahoru! Ale neposlechl Zemana

 
Expremiér a současný opoziční poslanec Andrej Babiš (ANO) byl hostem moderátora Luboše Xavera Veselého na XTV.cz. Mimo jiné si posteskl nad tím, že volby do Poslanecké sněmovny vyhrála dle jeho slov média. Pochválil se za předání Strakovy akademie a chybu nenašel ani u rozpočtu či v řešení covidové situace. Ale vadilo mu, že prošlo zvýšení paltů poslancům a senátorům.
29.12.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24353 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

„Je to tady. Já ale nemohu.“ Klaus a vakcíny: Raději emigruji

 
Exprezident Václav Klaus v rozhovoru s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz hovořil například o Václavu Havlovi, ale také o bývalé německé kancléřce Angele Merkelové. „Povinné očkování je zpupnost odcházející vlády, asi budu emigrovat,“ poznamenal také Klaus.
18.12.2021 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6268 článků) , Václav Klaus (10729 článků) , Angela Merkelová (2823 článků) , Luboš Veselý (628 článků)

Rychlý konec Petra Fialy? Proč to dělá... Holec v XTV se chytal za hlavu. Jde o Lipavského

 
Hrad v pátek potvrdil, že prezident Miloš Zeman odmítl jmenovat Jana Lipavského (Piráti) ministrem zahraničí. Premiér Fiala by se měl podle komentátora Petra Holce s Piráty vypořádat, a to co nejdříve. S image hodného profesora by Fiala mohl také brzy skončit, uvedl Holec v rozhovoru v internetové televizi XTV.cz, který moderoval Luboš Xaver Veselý. Opřel se také do Pirátů a STAN kvůli tomu, že si zase stěžují na nefér volební přepočet.
12.12.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3471 článků) , Miloš Zeman (27280 článků) , Luboš Veselý (628 článků) , Jan Veselý (191 článků) , Jan Fiala (298 článků) , Jan Fiala (298 článků) , Jan Veselý (191 článků)

Skrčkař! Mezi šéfem Rozhlasu a Xaverem se rozhořela válka. Exmoderátor zvažuje, že řekne víc

 
Po rozhovoru generálního ředitele Českého rozhlasu Reného Zavorala pro server Mediář.cz se strhla silná výměna názorů mezi ním a bývalým moderátorem ČRo Lubošem Xaverem Veselým. Rozbuškou byla Zavoralova slova k odchodu Xavera z ČRo. „Jestli mi je něco z duše odporné, tak to jsou skrčkaři… a to pan Zavoral je,“ vypálil moderátor po zveřejnění rozhovoru a začal jmenovat. Zvažuje také, že půjde ven s více informacemi.
28.11.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (628 článků)

Piráti a stěžují si. „Drzost.“ Plesl se vysmál nejmenší partaji

 
„Nevím, kde se svými čtyřmi poslanci v Parlamentu a nepotřebnou pozicí pro fungování této vlády, piráti berou drzost říkat, že se jim něco nelíbí,“ řekl ke stížnostem pirátů na složení nové vlády šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselý v XTV.cz. Promluvil též ke zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana. Prezidentovo okolí podle něj napáchalo v době hospitalizace prezidenta „daleko víc škody než užitku“.
19.11.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (375 článků) , Miloš Zeman (27280 článků) , Luboš Veselý (628 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »