Články k osobnosti

Luboš Veselý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Luboš Veselý »
 

Xaver o klenotu ČT: Žumpa. A věta Fridrichové, která ho dopálila nejvíc

 
Radní ČT Luboš Xaver Veselý přiblížil středeční zasedání Rady České televize. Zmínil objevení dalších začerněných smluv Hanou Lipovskou. Řeč byla i o moderátorce pořadu 168 hodin Noře Fridrichové kvůli odvysílanému výroku ministryně práce Jany Maláčové, ve kterém mimo záznam označila premiéra za debila, i o kauze „udavačka z Lidic“.
24.10.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (331 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Aféra Fridrichová: Xaver otevřel stavidla. A na ČT se to valí. Celé to bylo jinak?

 
Mělo 168 hodin vysílat slova Jany Maláčové? Podle Nory Fridrichové určitě ano, prý je nezajímala sprostá slova, ale postoj ministryně k Andreji Babišovi. Podle člena RRTV Vadima Petrova se ČT chová přesně tak, jaký je svět médií v současnosti. „Jen kdyby neexistovala povinnost ze zákona si ji platit,“ dodává. A člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý na toto téma udělal anketu. Ozvalo se hodně lidí. Včetně principála Hrušínského.
20.10.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (95 článků) , Nora Fridrichová (331 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Hejma: Vyděšení lidé chytí covid rychlejc. Fiala? Čivava. Bude velké zúčtování

 
Luboš Xaver Veselý se vrátil jako moderátor Podtrženo sečteno. Jako obyčejně se řešila Česká televize, tentokrát aféra s exekucí. Na covid také došlo. Hejma vypeskoval média za šíření hysterie. „Moje žena doktorka říká, že vyděšení lidé to chytí daleko rychlejc,“ prohlásil. V politice je prý předseda Pirátů Bartoš mnohem chytřejší než Petr Fiala z ODS. Svrhnout teď vládu totiž podle něj může chtít jen šílenec.
19.10.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1710 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Xaver oběsil klečící „kopačky“: Blbci, kristepane! Dementní gesto! Hniličko, seber jim peníze, dej je radši Ledecké

 
Člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý se ve svém youtubovém pořadu Xaver Live věnoval aktualitám rezonujícím nejen českou společností. Komentuje české fotbalové reprezentanty a jejich „dementní gesto“, když na hřišti poklekli na podporu Black Lives Matter. Nebo Senát, který podle moderátora postrádá význam, a senátoři by v něm měli pracovat zadarmo.
18.10.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (520 článků) , Matter Matter (101 článků)

Jan Kraus: Moravec, to je úchylný. Xaver na svém místě. Info z ČT, které mi neotiskli

 
S Janem Krausem probral Luboš Xaver Veselý ČT do detailu. Jak na veřejnoprávní televizi moderátor Uvolněte se, prosím skončil, jak „znesvětili newsroom České televize“, proč lidé nechtějí platit koncesionářské poplatky, proč by se v neděli v poledne neměl vysílat Václav Moravec nebo naopak proč je dobře, že Xaver je v Radě ČT. Kraus potvrdil, že by klidně zopakoval incident, kdy Barboře Tachecí odešel i s diktafonem. „Já, když mi někdo lže do ksichtu, tak hlavní síly soustředím na to, abych ho nezabil,“ pravil moderátor. A i pražští novináři od něho dostali svůj díl kritiky.
12.10.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1112 článků) , Václav Moravec (600 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Čím víc nakažených, tím líp. Nemocnice plné zbytečně! Epidemiolog u Xavera

 
Jako vakcinolog je profesor Jiří Beran nepochybně kapacitou, pokud jde o současnou epidemii covidu-19, s Romanem Prymulou seděl v jedné kanceláři. Včera byl hostem Luboše Xavera Veselého v Českém rozhlasu. Ubezpečil posluchače, že podle dosavadního výzkumu není možné se covidem nakazit dvakrát. Do nemocnic prý směřují i ti, kterých se rodina chce zbavit. „Čím víc lidí prodělá to onemocnění a je jedno v jaké podobě, jestli s plně vyjádřenými symptomy nebo bez, čím více to prodělá, tím lépe pro tu populaci, a tím lépe pro tu kolektivní imunitu,“ řekl také. A prozradil, co mohou dělat ti, kteří si odolnost proti covidu nechtějí vylepšovat sportem.
06.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Beran (14 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Dan Landa: Covid páchne. Blbečkové, už nemáte nic, vysmějou se borci, co nás ničej

 
Daniel Landa stále šíří povědomí o svém Blanickém manifestu za svobodu. Tentokrát u moderátora Luboše Xavera Veselého. Uvedl, že o úbytku svobody začal přemýšlet až když se na jaře všechno zastavilo. „Ale najednou nás zastavili pořádně, že se člověk mohl jako zamyslet, ohlédnout se a říci: No to jste hoši posrali teď,“ popsal své prozření. Ohledně covidu mu chybí odborná debata a jeden z názorů na covid je podle něj utiskován a ostrakizován. Prymulovi zpěvák nevěří. A došlo i na Manipulátory.cz a výstup z EU.
05.10.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (524 článků) , Luboš Veselý (520 článků) , Daniel Daniel (371 článků) , Daniel Daniel (371 článků) , Daniel Daniel (371 článků) , Daniel Daniel (371 článků) , Daniel Daniel (371 článků) , Daniel Daniel (371 článků) , Daniel Daniel (371 článků)

V Brně už bez ANO upekli nového hejtmana. Mladý „jiný“ lidovec s přírodou na tričku

 
„Lidé si o politice myslí, že je to jen špína a Stoka,“ představil se před volbami mladý lidovec v pořadu Luboše Xavera Veselého. Teď si Jan Grolich navlékne v Jihomoravském kraji hejtmanský řetěz díky dohodě KDU- ČSL, ODS, STAN a Pirátů proti vítězi voleb.
03.10.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (520 článků) , Jan Veselý (178 článků) , Jan Veselý (178 článků)

Pirát se zasnil, jak vylepšit internet. A Xaverovi spadla brada

 
Obhajující Jaroslava Jermanová, toužící dokončit rozdělané, ministerský náměstek Robin Povšík, nabízející svou zdatnost politického profesionála, nebo Pirát Jiří Snížek. I to jsou kandidáti na hejtmana Středočeského kraje, kteří se objevili v předvolební diskusi Luboše Xavera Veselého na XTV.
27.09.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (520 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jiří Veselý (195 článků)

Xaver o Čtvrtníčkovi. Vážné. „Nejdřív jsem myslel, že jde o vtip, ale...“

 
Luboš Xaver Veselý v pořadu Xaver Live na jedné straně konstatoval, že moderátor Václav Moravec už dávno neměl moderovat Otázky, ale na straně druhé se moderátora zastal.
26.09.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (600 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Bakala. Xaver vyslovil jméno a strhlo se peklo

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Vyslovte v Moravskoslezském kraji jméno Bakala a v hořkém úsměvu se shodnou i kandidáti SPD a Pirátů, kteří si jinak v celé republice s Okamurovým hnutím zakazují spolupráci. To zjistil Luboš Xaver Veselý při své předposlední krajské výpravě, směřující do kraje zavíraných šachet a svérázných lidí.
26.09.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (520 článků)

„Já můžu říkat, co si myslím, protože nikam nekandiduju...“ Xaver měl u Soukupa „zlou“ myšlenku

 
Koronavirus a opatření nařízená vládou – to bylo tématem čtvrtečního pořadu moderátora Jaromíra Soukupa Jaromír Soukup LIVE. Hosty byli hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD), novinář a člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý, nezávislý kandidát do Senátu Ondřej Závodský a předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička (ANO).
25.09.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (55 článků) , Jaromír Soukup (65 článků) , Luboš Veselý (520 článků) , Ondřej Veselý (114 článků) , Ondřej Veselý (114 článků)

Vobořil z ODS vytočil Michala Haška: My jsme uchránili nemocnice před vašimi vládami. Nebýt toho, mohli jsme s virem dopadnout jako Itálie

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Dva hejtmané a proti nim někdejší národní protidrogový koordinátor, nyní v barvách ODS. První část debaty Luboše Xavera Veselého před krajskými volbami v Jihomoravském kraji měla skutečně silné obsazení. Druhá se zase nesla ve familiérním duchu, když se z tykání lidovce s Pirátem vymykal jen kandidát SPD.
25.09.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2408 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Nepřizpůsobiví? Parazitují. Jsou nezaměstnatelní, udeřil primátor a naštval Pirátku. Rozsekl to Foldyna

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Svérázu Ústeckého kraje si naplno užil v další krajské debatě Luboš Xaver Veselý. V debatě hejtmanských kandidátů řádil Jaroslav Foldyna, nezkušený nováček z ODS si nechával vysvětlit základní pojmy, primátor Mostu lehce unaveně kroutil hlavou nad nápady studentky kandidující za Piráty a kandidát ČSSD snil o lékařské fakultě v Ústí nad Labem.
24.09.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (652 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Nepřizpůsobiví? Parazitují. Jsou nezaměstnatelní, udeřil primátor na naštval Pirátku. Rozsekl to Foldyna

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Svérázu Ústeckého kraje si naplno užil v další krajské debatě Luboš Xaver Veselý. V debatě hejtmanských kandidátů řádil Jaroslav Foldyna, nezkušený nováček z ODS si nechával vysvětlit základní pojmy, primátor Mostu lehce unaveně kroutil hlavou nad nápady studentky kandidující za Piráty a kandidát ČSSD snil o lékařské fakultě v Ústí nad Labem.
24.09.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (652 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Xaver jen koukal. Ve studiu se mu do sebe pustili podnikatel a zástupce SPD, starý známý ódéesák se jen smál

 
Předvolební debatní série XTV s Lubošem Xaverem Veselým pokračovala v Jihočeském kraji. A přinesla dvě neobyčejně živé debaty. Poté, co rozohněný mladý zástupce Pirátů nastoupil na dva členy krajské koalice přišli do studia zástupci SPD a Trikolóry, kteří si to rozdali takovým způsobem, že zkušený matador z ODS Martin Kuba jen přihlížel a dělal si reklamu na své výrobky.
23.09.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (419 článků) , Luboš Veselý (520 článků)

Podivné existence odjinud. U nás v kraji, varovala žena z SPD. Kandidát ANO znechucen

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Útoky kandidáta ANO na SPD a Trikolóru kvůli rétorice i zážitky Piráta s hostujícími pracovníky. I to nabídla další hejtmanská debata Luboše Xavera Veselého Argumenty, tentokrát s kandidáty z Plzeňského kraje.
21.09.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (520 článků)

Xaver v akci. Po Moravcově trápení Vojtěcha se už houfují diváci

 
Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce byli ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch, hlavní hygienička Jarmila Rážová a anesteziolog Vladimír Černý. Moderátor Moravec diskusi odstartoval ostrým útokem na předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). A nebyl to první atak ze strany Moravce. Když v nedávné době Babiš na pozvání nepřišel do jeho pořadu, také mu to nedaroval. V úvodu ho kritizoval, že nereaguje, a následně se diváci dívali celou debatu na prázdnou židli s cedulkou – premiér. Na celé vysílání následně na své facebookové stránce zareagovali komentátor Jindřich Šídlo i moderátor Luboš Xaver Veselý. Ten si vzal na pomoc diváky.
20.09.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19801 článků) , Vojtěch Adam (1159 článků) , Adam Vojtěch (901 článků) , Václav Černý (71 článků) , Luboš Veselý (520 článků) , Václav Moravec (600 článků) , Václav Vojtěch (120 článků) , Vojtěch Moravec (14 článků) , Luboš Černý (1 článek)

Nemocnice není kozí chlívek! Já žádné sbírání funkcí nemám zapotřebí. Xaver příhlížel střetu Čunka s Gajdůškovou

 
KRAJSKÁ DEBATA XTV Hejtman Zlínského kraje, to jsou především lidovci a v posledních letech Jiří Čunek. Zda bude hegemonie výrazného hejtmana pokračovat i nadále, o tom, rozhodnou volby na začátku října. Luboš Xaver Veselý si do studia sezval zástupce šesti kandidátek, které podle průzkumů mají zabodovat nejlépe.
20.09.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (827 článků) , Luboš Veselý (520 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jiří Veselý (195 článků)

Tak to jsem zvědav... Dusno u Xavera: Okamurovec a starý harcovník ČSSD

 
KRAJSKÉ DEBATY XTV Vysočina. Horský kraj na pomezí Čech a Moravy, jehož vznik před dvaceti lety mnohé překvapil. Historicky jeho části patřily spíše k okolním spádovým centrům. Jak se mu za dvacet let podařilo najít vlastní identitu a jaké problémy obyvatele trápí? V dalším díle předvolebních debat Luboše Xavera Veselého se sešli kandidáti šesti stran, usilující právě o jihlavské hejtmanství.
17.09.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (520 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »