Články k osobnosti

Louie Louie

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Louie Louie »
 

Zemřel zpěvák hitu Louie Louie Jack Ely

 
Louie Louie byl nejen v šedesátých letech 20. století obrovský hit. Stovky interpretů se snažily o coververzi, a tak patří k nejpředělávanějším písničkám v dějinách. Na počátku se s ním proslavil Jack Ely, zpěvák skupiny The Kingsmen, který zemřel ve věku 71 let.
29.04.2015 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Louie Louie (4 články)

Zemřel slavný dvouhlavý kocourek Frank a Louie. VIDEO

 
Zemřela nejslavnější dvouhlavá kočka světa - Frank a Louie, které se říkalo také Frankenlouie. Bylo jí čtrnáct let a nezabila ji její tělesná deformace, ale rakovina. Mezitím se ovšem stačila zapsat do Guinnessovy knihy rekordů.
10.12.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Louie Louie (4 články)

Pošel slavný dvouhlavý kocour

 
Kocour pojmenovaný jako Frank and Louie (Frankenlouie), který se narodil se dvěma hlavami, pošel ve věku 15 let. Slavným se stal před třemi roky, když se dostal do Guinnessovy knihy rekordů jako nejdéle žijící dvouhlavá kočka na světě. Přitom se zdálo, že nepřežije první dny svého života.
06.12.2014 14:42 |

podobné články

Osobnosti: Louie Louie (4 články)

Simpsonovi mi ukradli postavu mafiána, rozčiluje se herec

 
Méně známý americký herec Frank Sivero žaluje Simpsonovy o 250 miliónů dolarů. Sivero, který měl vedlejší role ve filmech Mafiáni nebo Kmotr 2, tvrdí, že Louie, pobočník kresleného mafiána známého pod přezdívkou „Tlustej Tony“, je napsán přímo podle něj.
22.10.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Frank Sivero (1 článek) , Louie Louie (4 články)
« Předchozí 1 Další »