Články k osobnosti

Loni

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Loni »
 

Česko je v čerpání eurofondů nejhorší v Evropské unii

 
Česká republika je za období 2007 až 2013 nejhorší v čerpání peněz z evropských fondů v rámci Evropské unie, uvedla v pondělí po jednání vlády ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová (ANO). Loni Česko nedočerpalo 10 miliard korun, přitom celkem se v Evropské unii nedočerpalo 16 miliard. Letos hrozí, že se nedočerpá 24 miliard.
10.02.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků) , Věra Jourová (431 článků)

Policie odhalila při kontrolách v Praze nejméně pět opilých Dánů

 
Pražská policie zaznamenala v centru metropole nejméně pět mladých Dánů, kteří se opili a také neměli v pořádku doklady. Kontroly začaly v neděli před půlnocí a týkaly se restaurací a barů, kam dorazili turisté v organizovaných zájezdech, zjistila na místě ČTK. Loni někteří z turistů ničili hotely a způsobili výtržnosti, policie se proto na ně letos zaměřila ve spolupráci s dánskou policií.
10.02.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Do Prahy již dorazilo 1800 dánských studentů: Má jich být až osm tisíc!

 
Do Prahy dorazilo zatím nejméně 1800 mladých turistů z Dánska s několika cestovními kancelářemi. Policisté zatím nezaznamenali při jejich pobytu v metropoli žádné problémy, chystají ale kontroly v barech a restauracích, které mají cizinci zamluvené. Loni někteří z turistů ničili hotely a způsobili výtržnosti. Studentů má letos přijet až osm tisíc!
09.02.2014 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Do Prahy dorazilo přes 1800 mladých Dánů, zatím je prý klid

 
Do Prahy dorazilo zatím nejméně 1800 mladých turistů z Dánska a Švédska s několika cestovními kancelářemi. Uvedl to mluvčí policie Tomáš Hulan. Policisté zatím nezaznamenali při jejich pobytu v metropoli žádné problémy, chystají ale kontroly v barech a restauracích, které mají cizinci zamluvené. Loni někteří z turistů ničili hotely a způsobili výtržnosti.
09.02.2014 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Dánští studenti proslulí náklonností k alkoholu jsou už v Praze: Musí nosit pásky!

 
Dánští studenti budou na prázdninách v Praze nosit na rukou pásky určující, zda mohou pít alkohol. Loni totiž žáci přepravovaní cestovními kancelářemi způsobili v české metropoli řadu výtržností, takže si je chce tuzemská policie letos pohlídat. Do Prahy dorazilo zatím nejméně 1800 mladých turistů z Dánska a Švédska s několika cestovními kancelářemi. Zatím žádné výtržnosti nejsou hlášeny. Loni někteří z turistů ničili hotely a způsobili výtržnosti.
09.02.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Toužila po nových ňadrech a draze za to zaplatila: Mladá dívka nemůže chodit, sama se nenají a řekne sotva pár slov

 
Loni se dnes devatenáctiletá Linda Perez rozhodla, že si nechá pomocí silikonových implantátů upravit své poprsí. Operace ale skončila tragicky. Pouhou hodinu po zákroku Perez upadla do téměř dvouměsíčního kómatu. Z toho se v říjnu probrala, nyní je již z nemocnice doma, ale je zcela závislá na péči své rodiny. Rodiče ji musí přenášet po domě, protože není schopná pohybu, a téměř nemůže mluvit, dokáže vyslovit jen pár slov.
08.02.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Iva Frühlingová: Když mi bylo třicet, namísto oslav přišel šok

 
Jednatřicetiletá zpěvačka, spisovatelka, modelka a moderátorka Iva Frühlingová je světoběžnice. Už jí nestačilo být takříkajíc jednou nohou v Paříži, kde se ve čtrnácti letech stala modelkou, a druhou v Praze, kde se později usadila. Loni se rozjela na další místa. A na podzim vydala své čtvrté řadové album Chic a Paris.
08.02.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (135 článků) , Loni (26 článků)

Z »ostnáče« ji zachránil popelář! Fenka Týna je »pozůstalá«: Útulek ji nechce!

 
Jako štěně čekala Týna (6) na svou smrt. Přežila. Loni v prosinci se ale z práce nevrátil pán, který ji zachránil. Popelář Petr (†45) během jízdy na kuka voze v pražských Kobylisích zkolaboval, spadl a zemřel. Co s fenkou bude?
07.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Ženu utloukl kladivem její zahradník. Vraždil už podruhé, hrozí mu doživotí

 
Krajské státní zastupitelství v Liberci uzavřelo vyšetřování brutální vraždy ženy z České Lípy, která se mimo jiné stala Missis sympatie v soutěži Euro-babička. Loni v květnu ji utloukl její známý.
06.02.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Sadista Radek Ž. (17): 5 let za znásilnění!

 
Pětiletý trest a ústavní sexuologickou léčbu uložil soud kuchařskému učni Radku Ž. (17). Loni znásilnil a málem uškrtil ženu (29). Přepadl ji kvůli ukojení sadistických choutek.
05.02.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Dub ve Višňové porazil povodeň Pomoze mu stát se evropskou celebritou!

 
Dub ochránce. Tak nyní místní ve Višňové-Vísce na Liberecku říkají dubu, který v roce 2010 zkrotil bleskové povodně. Loni se díky tomu stal Stromem roku, teď soutěží v evropské obdobě soutěže.
04.02.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Hoffmanova rodina je zdrcená, věří, že herec abstinoval. Předávkoval se heroinem, tvrdí jiní

 
Příčinu úmrtí newyorský koroner teprve určí, většina přátel a blízkých si je však téměř jistá, že se Philip Seymour Hoffman předávkoval heroinem. Se závislostí na droze bojoval od léta 2012. Loni v květnu sice podstoupil desetidenní intenzivní léčení a tvrdil, že abstinuje, jenže u závislosti na heroinu je šance na úplné vyléčení velmi malá. Rodina je z jeho náhlého odchodu zdrcená.
04.02.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Philip Seymour Hoffman (26 článků) , Loni (26 článků)

Česká kráska na hranici modelkovského důchodu předvedla dokonalé nohy a přidala podivný tip na jejich údržbu

 
Modelka Tereza Zimová si na práci v Čechách nemůže stěžovat. Loni byla tváří kampaně návrhářky Beaty Rajské, letos si ji pro propagaci své kolekce vybrala Natali Ruden. A to už je Tereza skoro modelka v důchodu. "Je mi třicet, v podstatě můžu jako modelka chystat funus. Jsem šťastná, že je o mě zatím ještě zájem," řekla Super.cz s úsměvem Zimová.
31.01.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Beata Rajská (173 článků) , Tereza Zimová (62 článků) , Loni (26 článků) , Natali (2 články)

V lednu na silnicích 40 mrtvých

 
Mrtvých na silnicích je zatím za letošní leden 40, což je třetí nejnižší počet za posledních 25 let. Meziročně ale mrtvých přibylo. Loni bylo obětí autonehod 38, což bylo vůbec nejméně za měsíc leden od roku 1990. Vyplývá to ze statistik na  webu  policie. Do konečného počtu obětí se ještě mohou promítnout dnešní nehody a také úmrtí prokázaná až v průběhu vyšetřování. 
31.01.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

U Jílkové řádil rozzlobený důchodce: Co si za těch 36 korun koupím?!

 
Loni v listopadu Česká národní banka sáhla k oslabení koruny, aby „donutila“ spotřebitele více utrácet. Za výsledek to má, že zboží podražilo – ovšem některé potraviny až skokově. Ekonom v pořadu Máte slovo na ČT ale tvrdil, že důležitější faktory zdražení jsou špatná úroda a roční doba.
31.01.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

U Jílkové řádil rozzlobený důchodce: Co si za těch 36 korun koupím!

 
Loni v listopadu Česká národní banka sáhla k oslabení koruny, aby „donutila“ spotřebitele více utrácet. Za výsledek to má, že zboží podražilo – ovšem některé potraviny až skokově. Ekonom v pořadu Máte slovo na ČT ale tvrdil, že důležitější faktory zdražení jsou špatná úroda a roční doba.
31.01.2014 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Brutální útok na boxera Horáčka na party Sámera Issy: Muž, který na něj vytáhl zbraň, je nebezpečný vrah!

 
Loni v prosinci došlo "v pražském baru CoCo k brutálnímu útoku":http://www.extra.cz/co-se-vcera-stalo-na-krvavem-krtu-diare-samera-issy-pri-kterem-byli-pobodani-tri-muzi-drsne-foto-z-mista-cinu-uvnitr-clanku, který odnesl "boxer Petr Horáček těžkými zraněními":http://www.extra.cz/pobodany-boxer-ze-samerova-krtu-po-slezine-prisla-dalsi-brutalni-komplikace-upadl-do-komatu-co-jeste-prozradily-nase-zdroje. V tu samou dobu se dole v klubu konal křest diáře Sámera Issy. Partička kosovských Albánců, která na místo přijela černým Porsche Cayenne, tam zaútočila na skupinku Čechů. Policie jako hlavního útočníka označila Flamura Azemiho, který Horáčka za pomocí teleskopického obušku a nože zranil. Tomu hrozí za trestný čin pokusu o vraždu až osmnáct let vězení.
30.01.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (633 článků) , Loni (26 článků)

Kylie Minogue obětovala vztah své kariéře. Ocení to fanoušci?!

 
Loni na podzim se zpěvačka Kylie Minogue po pěti letech rozešla s přítelem Andresem Velencosem. Vztah obětovala své práci a oddanosti fanouškům, které odmění ještě letos novým albem. Před víkendem australská pěnice prozradila, že se deska bude jmenovat Kiss Me Once, a odhalila také obálku, na níž dominují její rudé rty.
30.01.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Minogue (364 článků) , Loni (26 článků) , Kiss (2 články)

Malý Daniel je již schopen chvíli stát. I díky čtenářům Novinek a Práva

 
Loni v říjnu deník Právo uveřejnil příběh, který rozpoutal vlnu obrovské solidarity. Čtyřletému Danielovi se naskytla možnost, která mu může značně změnit život. Chlapec, který trpí dětskou obrnou, dostal naději, že bude moct sám chodit. Podmínkou bylo podstoupení speciální terapie. I díky čtenářům Práva a Novinek bylo vybráno více než 200 000 korun.
30.01.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

Jen závidíme. Mrazy už je nebavily, a tak Dvořák a Lucca odjeli se svými roztomilými dětmi na měsíc do tepla

 
Loni touto dobou si Michal Dvořák  (48) s ještě těhotnou manželkou Luccou  (35) užívali líbánek v luxusním hotelu v Abú Dhabí. Teď se rodinka po roce vrátila na stejné místo činu s tím rozdílem, že je jich o jednoho víc.
29.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dvořák (166 článků) , Loni (26 článků) , Michal Dvořák (164 článků)
« Předchozí 1 2 Další »