Články k osobnosti

Lion Lion

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lion Lion »
 

Armáda ČR: Cvičení Czech Lion prověřilo nejen vojáky v poli, ale také nové důstojníky ve štábech

 
1200 vojáků s 250 kusy techniky včetně bojových vozidel pěchoty a tanků. Tak vypadalo letošní největší cvičení pozemních sil Czech Lion, které probíhalo po dva týdny na Libavé a v armádním simulačním centru v Brně.
24.09.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Lion Lion (7 článků)

Pláč pro Petera Gulíka: Extraligový hokejbalista zemřel přímo při zápase, bylo mu jen 40

 
Slovenský hokejbalový svět pláče za extraligového hráče Petera Gulíka. Hokejbalista týmu HBK Lion Svidník zemřel na hřišti během přátelského zápasu, veškerá snaha o jeho oživení byla marná...
10.06.2021 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Lion Lion (7 článků)

Střet zájmů v Praze 6, kde šéfuje TOP 09? Koupili roušky od svého člena, Hamáček se pustil do Pekarové

 
Střet zájmů na radnici Prahy 6? Městská část loni na jaře, kdy byl ochranných pomůcek nedostatek, nakoupila roušky a respirátory za více než sedm milionů korun od firmy Lion Mobile, s. r. o. Potíž je v tom, že šéfem zmíněné firmy je člen regionálního výboru TOP 09 v Praze 6 Jiří Hradecký, tedy stranický kolega starosty Ondřeje Koláře. O případu informoval deník Právo. Starosta připustil, že se může jednat o střet zájmů, uvedl ale, že měl v tu dobu k řešení závažnější starosti.  Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se kvůli tomu následně pustil do předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové.
04.04.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3331 článků) , Jiří Kolář (60 článků) , Lion Lion (7 článků)

Praha 6 pod vedením TOP 09 koupila roušky od svého člena

 
S loňskými jarními nákupy ochranných zdravotnických pomůcek se pojí další možný střet zájmů. Tentokrát na radnici Prahy 6, kterou vede starosta Ondřej Kolář (TOP 09). Jeho úřad loni v březnu a dubnu nakoupil roušky a respirátory za více než sedm milionů korun od firmy Lion Mobile, s. r. o., v níž je ředitelem člen regionálního výboru TOP 09 na Praze 6 Jiří Hradecký.
03.04.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kolář (60 článků) , Lion Lion (7 článků)

Penny, Reyley a Lion žili na dvoře ve smečce. Můžou potěšit seniory, najdou nový domov?

 
Smečka psů, roztomilých, ale naprosto nesocializovaných kříženců zůstala po zemřelém majiteli. Jeho příbuzní je nechtěli, a tak pejsci skončili v útulku v Polné. Odtud je převzal spolek Dočasky De De, jehož dobrovolnice je teď učí návykům nezbytným k životu v nové rodině.
11.12.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Lion Lion (7 článků)

Boeing vyplácí odškodné blízkým obětí havárie Lion Air. Vrátí se MAX na nebe?

 
Americký výrobce letecké techniky Boeing už začal vyplácet odškodné ve více než 90 procentech sporů souvisejících s předloňskou havárií svého letadla 737 MAX v Indonésii, která připravila o život všech 189 lidí na palubě. S odvoláním na dokument předložený v úterý federálnímu soudu v Chicagu o tom informovala agentura Reuters.
08.07.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lion Lion (7 článků)

V troskách Boeingu zemřelo 189 lidí. Aerolinky objevily trhliny u dalších strojů

 
Indonéská nízkonákladová letecká společnost Lion Air objevila trhliny v trupu dvou letounů Boeing 737 NG. Stroje měly za sebou přitom méně letů, než povoluje limit americké Federální letecké správy (FAA). Všechny podmínky potřebné k provozu tak splňovaly, uvedl v pátek indonéský úřad pro leteckou bezpečnost. Informovala o tom agentura Reuters.
09.11.2019 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Lion Lion (7 článků)
« Předchozí 1 Další »