Články k osobnosti

Lindsey Stirling

  zpěvačka, skladatelka, tanečnice, houslistka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lindsey Stirling »
 

Souboj geniálních houslistek: Vanessa Mae, nebo Lindsey Stirling?

 
V dnešním souboji se proti sobě postaví dvě houslistky světového formátu, Vanessa Mae a Lindsey Stirling, které jsou schopny zahrát na tento hudební nástroj takřka vše. Líbí se vám jejich hudba? A kterou posloucháte raději?
27.10.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Vanessa Mae (13 článků) , Vanessa Mae (13 článků) , Lindsey Stirling (3 články)

Berlínská Lollapalooza se přesouvá k řece a láká na Radiohead i New Order

 
Druhý ročník festivalu Lollapalooza proběhne 10. a 11. září v Berlíně a jako headlinery nabídne Radiohead, Kings Of Leon nebo Major Lazer. Během dvou zářijových dnů ještě zahrají New Order, Kaiser Chiefs, Milky Chance, The 1975, Lindsey Stirling, Róisín Murphy, G-Eazy nebo James Blake. Idea putovního festivalu pochází z roku 1991 od frontmana kapely Jane’s Addiction. V Evropě se bude konat teprve podruhé, letos vystřídá letiště Tempelhof rozlehlý Treptower Park na břehu Sprévy. Dvoudenní vstupenky stojí 139 eur, jednodenní pak shodně na sobotu a neděli 79 eur.
12.07.2016 11:30 |

podobné články

Osobnosti: James Blake (11 článků) , Róisín Murphy (3 články) , Kaiser Chiefs (7 článků) , New Order (14 článků) , Lindsey Stirling (3 články)

Smyčec a čtyři struny: mladá houslistka Lindsey Stirling nadchla Incheba Arenu

 
Lindsey Stirling se v rámci svého třetího evropského turné poprvé podívala i do Prahy. Koncert houslistky, v jejímž repertoáru nechybí melodie ze Star Wars nebo Lord Of The Rings, se kvůli velkému zájmu o vstupenky přesunul z Lucerna Music Baru do Incheba Areny. Foto:  Vojta Florian
26.10.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lindsey Stirling (3 články)
« Předchozí 1 Další »