Články k osobnosti

Lindsay Taylor

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lindsay Taylor »
 

Tento přešlap se nevyplatil, spadla s autem ze čtvrtého patra

 
Všichni andělé strážní stáli u třiadvacetileté Lindsay Taylor Cookové, když se pokoušela zaparkovat své auto Audi Q5 SUV ve čtvrtém patře parkovacího domu na předměstí Baltimoru ve státě Maryland. Zřejmě si spletla plyn s brzdou a místo, aby zaparkovala, autem prorazila betonové bariéry a s vozem skončila na chodníku.
25.03.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Taylor (4 články)

Lindsay Lohan zlobí! ...skoro jako její předloha Liz Taylor

 
Během natáčení životopisného filmu o Liz Taylor prozradili Lindsay Lohan (26), že má nevlastní sestru. „Nechci s ní nic mít,“ nechala se slyšet.
19.11.2012 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (700 článků) , Lindsay Taylor (4 články)

Lindsay Lohan na svobodě! Skandály stíhaná herečka ztvární divu Liz Taylor

 
Americká herečka Lindsay Lohan ztvární slavnou postavu světové kinematografie Elizabeth Taylorovou v televizním filmu společnosti Lifetime o jejím vášnivém vztahu s jejím profesním kolegou Richardem Burtonem.
25.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (700 článků) , Elizabeth Taylor (170 článků) , Richard Burton (14 článků) , Lindsay Taylor (4 články) , Elizabeth Taylor (133 článků)

Sedmnáctiletá sestra Lindsay Lohan drasticky zhubla, už je jen kost a kůže

 
Sedmnáctiletá Ali, celým jménem Aliana Taylor Lohan, je poměrně úspěšnou americkou modelkou a také sestrou Lindsay Lohan. Ali byla od dětství drobná, ale při pohledu na její poslední fotografii se nedá ubránit dojmu, že dívka může mít problémy s příjmem potravy. Během její návštěvy u sestry v domě v Santa Monice jí trčí klíční kosti a ruce i nohy má jako párátka.
21.10.2011 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (700 článků) , Lindsay Taylor (4 články) , Ali Ali (188 článků)
« Předchozí 1 Další »