Články k osobnosti

Linda Rybová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Linda Rybová »
 

Druhý díl Zákonů vlka diváky nenadchnul. Poukazují na podobnost se zahraničním seriálem

 
Druhý díl nového krimiseriálu Zákony vlka mohli diváci sledovat v sobotu na TV Prima. V něm se v hlavních rolích představili Stanislav Majer a Linda Rybová. Divácká reakce však tentokrát byla spíše chladná.
25.03.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Stanislav Majer (83 článků)

Nebezpečné natáčení Zákonů vlka: Majer brnkal na nervy produkci. Dubléra odmítal

 
Natáčení seriálu Zákony vlka rozhodně nebyla procházka růžovým sadem a neobešlo se bez zranění. Na ty nejnebezpečnější scény tak tvůrci dokonce povolali kaskadéry. Za Lindu Rybovou (47) tak dublérka pádí na koni, za Stanislava Majera (44) zase dublér slaňuje, což se herci úplně nelíbilo. Proč? To redakci eXtra.cz sdělil Majer prostřednictvím TV Prima a Rybová dodala, jak je na tom s jízdou na koni.
25.03.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Stanislav Majer (83 článků)

Lindě Rybové to nikdy víc neslušelo, shodují se diváci seriálu Zákony vlka. Terezu Švejdovou kritizují

 
Zbrusu nový krimi seriál TV Prima s názvem Zákony vlka sice obecenstvo u televizních obrazovek rozdělil na dva tábory, v případě hlavních ženských tváří mají ale jasno. Nejlepší herecký výkon předvedla Linda Rybová jako hlavní hrdinka Sára, nejslabší naopak byla mladá policistka v podání herečky Terezy Švejdové. Alespoň tak se shodli diváci na sociálních sítích.
19.03.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Tereza Švejdová (2 články)

Superlov Ondřeje Sokola poražen. Seriál Zákony vlka s Rybovou a Majerem ovládl sobotní večer

 
Televize Prima vyslala na obrazovky nový seriál a hned z toho byl parádní úspěch. Zákony vlka, v nichž si hlavní postavy střihli Stanislav Majer a Linda Rybová, porazily dosavadního suveréna Superlov s Ondřejem Sokolem z produkce televize Nova. Podle portálu Mediaguru primácká novinka zlákala v sobotu večer téměř milion diváků.
19.03.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Ondřej Sokol (436 článků) , Stanislav Majer (83 článků)

Seriál Zákony vlka vyvolal u diváků rozporuplné pocity: Někteří ho hodnotí jako zajímavý, jiní mluví o propadáku

 
Dnes večer měli diváci TV Prima možnost vidět premiérový díl zbrusu nového krimiseriálu Zákony vlka. Napínavý pořad, v jehož hlavní roli zazářilo zejména herecké duo Linda Rybová a Stanislav Majer, vyvolal na primáckém Facebooku rozporuplné reakce.
18.03.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Stanislav Majer (83 článků)

Krvavé zranění Lindy Rybové. Během natáčení seriálu si uřízla prst. Trable se nevyhnuly ani štábu

 
Nový seriál Zákony vlka provázela pořádná dramata nejen před kamerou, ale i za ní. Náročné scény si vyžádaly kaskadéry, zranění se ale nevyhnula ani hereckým hvězdám včetně Lindy Rybové. Ta pro eXtra.cz přes TV Prima prozradila, že si přivodila krvavé zranění. Krušné chvíle ale zažil i celý štáb.
17.03.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků)

Stanislav Majer jako napravený kriminálník. Můj život je tak temný, že o něm nechcete slyšet, říká

 
Bývalý lupič, který se dal na světlou stranu síly. V této roli se představí Stanislav Majer (44) v novém seriálu Zákony vlka, v němž si zahrál po boku Lindy Rybové (47). Herec o svém soukromí a životě moc nemluví. Při příležitosti premiéry novinky TV Prima však redakci eXtra.cz poskytl krátký rozhovor. Promluvil o natáčeních, náročných scénách s kaskadéry i o tom, proč si tak střeží své soukromí.
16.03.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Stanislav Majer (83 článků)

Linda Rybová z Ulice se v novém českém seriálu Zákony vlka prohání na koni a střílí z pušky

 
Pravda, cvaly a trysky za ni sice jezdila dublérka, přesto si Linda Rybová v osmidílné detektivní sérii Zákony vlka užívá jak jízdu na koni, tak střelbu z pušky – a navíc také i vášnivé scény s hereckým partnerem Stanislavem Majerem. V rozhovoru prozradila, proč vlastně roli Sáry Pokorné přijala.
11.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Stanislav Majer (83 článků) , Linda Pokorná (3 články)

Nemohla bych být americká herečka, říká Linda Rybová

 
Chvíli působí tajemně, zadumaně a zdrženlivě, aby vás v příští chvíli až zaskočila upřímností, otevřeností a perlivým smíchem. Má zkrátka spoustu podob a vrstev, čímž se ostatně podobá i postavě Sáry z nového seriálu. „Není vyloženě kladná, ale není ani nesympatická,“ říká o postavě v rozhovoru pro Týdeník Televize herečka Linda Rybová.
08.03.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků)

Nový seriál s Lindou Rybovou a Stanislavem Majerem: Když propuštěný trestanec oblékne policejní uniformu

 
Skoro to vypadá, jako by se hvězdy z Ulice hromadně přesouvaly do nového primáckého krimi seriálu Zákony vlka. V osmidílné sérii z prostředí divoké brdské přírody se v hlavních rolích představí Stanislav Majer a Linda Rybová. Chybět nebude ani Kryštof Rímský, Vasil Fridrich nebo Martin Myšička.
07.03.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Martin Myšička (23 článků) , Kryštof Rímský (15 článků) , Stanislav Majer (83 článků) , Vasil Fridrich (15 článků)

Tereza Ramba si moc sympatií v nové kriminální minisérii nezískala, Linda Rybová se teprve předvede

 
Minisérie Docent má za sebou první díl, ale zatím diváky nenadchl, a to se dočkáme i druhé série. Diváci už jsou trochu přejedení kriminálními seriály, a tak průměrný projekt už rovnou odsoudí. A Docent průměrný je. Nenadchl dějem a už vůbec ne hereckým obsazením.
10.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Tereza Ramba (431 článků)

Věřili byste tomu, že Linda Rybová z Ulice oslaví dnes své už 47. narozeniny?

 
Sympatická herečka, která v Ulici vyhrála boj s alkoholem, rozhodně nevypadá na to, že jí táhne na padesát, viďte? Co herečce k narozeninám popřát, když coby Blanka Voláková už všechno díky návratu Evžena má?
15.10.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků)

Teprve sedmnáctiletá dcera Ivany Jirešové se stěhuje z domu: Já se osamostatnila ve čtrnácti, vysvětluje herečka

 
Dcera Ivany Jirešová (45) v sobě umělecké geny nezapře. Půvabná Sofie (17) se rozhodla vydat uměleckým směrem. S dcerami Davida Prachaře a Lindy Rybové připravuje generační hru, a dokonce chce před svými osmnáctými narozeninami vyletět z hnízda. Ivana Jirešová redakci eXtra.cz prozradila, jak rozhodnutí dcery vnímá. Dokonce se svěřila, že ona sama se osamostatnila již ve čtrnácti letech. Dále nám půvabná herečka i prozradila, jak udržuje své tělo i ducha v kondici. 
25.08.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , David Prachař (181 článků) , Ivana Jirešová (466 článků)

Vasil Fridrich o sexuálním násilí v seriálu Ulice: Ověřil jsem si, že nic podobného není šálek mé kávy, říká

 
Herec Vasil Fridrich (46), známý též z nekonečného nováckého seriálu Ulice, musel v rámci své role přijmout nepříjemnou výzvu. Jeho postava Luďka Voláka se totiž za dveřmi ložnice dopustila sexuálního násilí na své seriálové exmanželce Blance v podání herečky Lindy Rybové (46). Na velkolepém odhalení podzimního programového schématu televize Nova pro eXtra.cz prozradil, jak se s rolí násilníka popasoval a jaký to mělo vliv na vztahy na pracovišti.
15.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Vasil Fridrich (15 článků)

Pyšní rodiče Linda Rybová a David Prachař: Krásné dcery napsaly tajně hru

 
V tomto případě jablko nepadlo daleko od stromu. Herečka Linda Rybová (46) má s hercem Davidem Prachařem (63) nejen krásné, ale i talentované dcery. Rozárka (17) a Josefína (18) se totiž v době koronavirové mlčky pustily do psaní generační hry. Linda se v podcastu Blízká setkání svěřila, že jí ani manželovi holky text neukázaly, rodiče ani nevěděli, že ho píší. Slečny autorky ověřily nové dílo jako první u kolegyně Jany Janěkové, kterou nadchlo, a už má i datum své premiéry.
07.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , David Prachař (181 článků) , Jana Janěková (27 článků) , Jana Janěková (9 článků)

Linda Rybová z Ulice: Hrát alkoholičku a znásilnění je pořádná nálož

 
Blanka Voláková nemá v Ulici zrovna nejsnadnější osud. Titul alkoholičky ji bude stíhat už navždy. Ale pere se s ním i závislostí velmi statečně. Musela se vypořádat s násilím, kterého se na ní dopustil její manžel. Jak se Lindě Rybové líbí v takové roli?
26.07.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků)

Linda Rybová alias Blanka z Ulice měla medvěda v pokoji

 
Blanka Voláková je dlouholetou oblíbenou postavou Ulice. Diváci ji obdivují, sympatizují s ní, litují ji, když se jí děje nějaká křivda. Čím to může být, že je zrovna tato postava tak oblíbená? Možná to bude i tím, že ji ztvárňuje herečka Linda Rybová.
25.07.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků)

Představitel Evžena z Ulice dokáže okouzlit a podmanit si nejen Lindu Rybovou

 
Martin Finger, umělecký šéf Činoherního klubu, televizním divákům známý především rolí kapitána Plíška ze seriálu Devadesátky a Evžena ze seriálu Ulice má v sobě takový talent, jaký si říká o ocenění. A toho se herec právě dočkal.
16.07.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků) , Martin Finger (33 článků)

Ve kterém okamžiku Linda Rybová svou postavu Blanky ze seriálu Ulice nenáviděla?

 
Příchod Lindy Rybové do seriálu Ulice byl trefou do černého. Její postava upozornila na velký sociální problém ve společnosti, o kterém se stále moc nemluví. Jde o alkoholismus u žen, které si tak snaží vyřešit své problémy.
15.07.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (172 článků)

Lucie Vondráčková o střídavé péči a synech: S Plekancem na mě nechoďte

 
Známá zpěvačka Lucie Vondráčková se po mnoha letech vrací do divadla! Objeví se v muzikálu Janka Ledeckého “Sliby se maj plnit o Vánocích”, kde poprvé převezme roli po někom a nahradí Lindu Rybovou. Je to pro Lucii velká výzva? A jak to bude zvládat s dětmi, které má s Tomášem Plekancem ve střídavé péči? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz!
10.06.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1973 článků) , Linda Rybová (172 článků) , Janek Ledecký (367 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »