Články k osobnosti

Linda Jablonská

  dokumentaristka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Linda Jablonská »
 

Projekt My Street Films soustřeďuje filmy o Praze

 
Dokument Hotel Praha, ve kterém ze střechy svého domu a v jeho okolí zachytila režisérka Linda Kallistová Jablonská bourání i reakce na zánik tohoto kontroverzního objektu komunistické strany, je dalším přírůstkem do projektu My Street Films. Ten vyzývá širokou veřejnost k natočení krátkého snímku a "připnutí" na místo vzniku na webové stránce www.mystreetfilms.cz se skutečnou mapou hlavního města. ČTK to oznámil mluvčí projektu Jiří Sedlák.
23.08.2014 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Jablonská (5 článků)

Kdo je tu mimozemšťan, ptali se hendikepovaní Paroubka

 
Na předvolebním mítinku v Litoměřicích se stal předseda ČSSD Jiří Paroubek obětí štábu lidí s mentálním hendikepem. Ti se zajímali také o to, jestli vůbec na akci přišli nějací sociálnědemokratičtí voliči. Výsledkem projektu režisérky Lindy Jablonské a o. s. Inventura pod názvem Dokumentality bude film pro Českou televizi.
11.05.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3838 článků) , Linda Jablonská (5 článků)

Dokumentality jsou tak trochu jiným zpravodajstvím

 
V plném běhu je unikátní projekt filmařky Lindy Jablonské Dokumentality. V jeho rámci se autorka spolu se štábem mentálně hendikepovaných lidí z občanského sdružení Inventura dívá okem kamery na politický kolotoč před nadcházejícími volbami.
21.04.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Jablonská (5 článků)

Nejlepší filmové dokumenty budou na internetu k vidění zdarma

 
Filmový portál Docalliancefilms.com letos opět nabídne ke shlédnutí zdarma nejlepší nové dokumentární filmy. Je mezi nimi i nejpopulárnější dokument roku 2009 Vítejte v KLDR! režisérky Lindy Jablonské.
11.03.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Jablonská (5 článků)

Nejúspěšnějším dokumentárním filmem roku 2009 je Vítejte v KLDR!

 
Nejúspěšnějším českým dokumentem roku 2009 se stal film Vítejte v KLDR! Lindy Jablonské, na který přišlo do kina 7760 diváků. Celkově navštívilo v kině dokumenty 60 000 lidí. Oznámil to v tiskové zprávě Institut dokumentárního filmu.
03.03.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Jablonská (5 článků)
« Předchozí 1 Další »