Články k osobnosti

Linda Gray

  herečka, režisérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Linda Gray »
 

Takhle dnes vypadá představitelka Sue Ellen z Dallasu: Na prahu osmdesátky se cítí na dvacet!

 
Zanedlouho jí bude osmdesát, ale energie má stále na rozdávání. Představitelka Sue Ellen Ewing z kultovního Dallasu sama uznala, že bude muset žít minimálně do 150, aby stihla vše, co chce. „Mám energii jako dvacetiletá,“ svěřila Linda Gray (78) v minulosti britskému Daily Mailu.
14.01.2019 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Hvězda seriálu Dallas je i před šedesátkou »při chuti«: Užívám si muže jako nikdy v mládí

 
Herečka Linda Gray se nebojí stárnout. Ve svých pětasedmdesáti je vidět, že se jí to daří s velkým půvabem. Svého sexappealu náležitě využívá. Cítí se dnes sebevědomější než v mládí a prý si s muži užívá flirtování i něco víc, tak jak to nikdy v mládí nedokázala. Dokonce o sobě hovoří jako o sexuálním zvířeti.
21.09.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Sue Ellen z Dallasu (75) překvapuje: Její milostný život je velká divočina

 
Herečka Linda Gray se nebojí stárnout. V pětasedmdesáti je vidět, že se jí to daří s velkým půvabem. Svého sex-appealu náležitě využívá. Cítí se dnes sebevědomější než v mládí a prý si s muži užívá flirtování i něco víc, tak jak to nikdy v mládí nedokázala. Dokonce o sobě hovoří jako o sexuálním zvířeti.
21.09.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Hvězda seriálu Dallas: S botoxem v obličeji jsem vypadala opravdu trapně

 
Čtyřiasedmdesátiletá Linda Gray nepatří k herečkám, které si nechají aplikovat botox do obličeje, chodí na veřejnosti a všechny s nehybnou tváří bez mimiky se snaží přesvědčit, že by si nic takového nikdy aplikovat nenechaly. Hvězda seriálu Dallas naopak otevřeně přizná, že botox zkusila. Ale zavrhla ho, protože vypadala opravdu směšně.
11.09.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Hvězda seriálu Dallas si vydá k 75. narozeninám úžasný dárek!

 
Herečka Linda Gray oslaví v září pětasedmdesátku. Představitelka Sue Ellen Ewing ze seriálu Dallas se rozhodla, že je nejvyšší čas vydat memoáry. V knižních pamětech zmíní také osobní přátelství s hercem Larrym Hagmanem, který jí hrál manžela J. R. Ewinga.
17.08.2015 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Larry Hagman (39 článků)

Slavné herecké veteránky se s věkem snaží bojovat důstojně: Takhle ale vypadají jejich ruce

 
Slavné, populární a obdivované jsou už hezkou řádku let díky svým rolím v kultovních televizních seriálech Dynastie a Dallas. Řeč je o Joan Collins (81), Lindě Evans (72) a Lindě Gray (74), třech hereckých veteránkách, které se ještě dnes občas objevují ve společnosti a budí patřičnou pozornost.
25.12.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Joan Collins (75 článků) , Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Linda Evans (11 článků) , Evans Evans (162 článků)

Chápete to? Sue Ellen (74) z Dallasu vypadá dnes lépe než před třiceti lety

 
Herečka a producentka Linda Gray (74) už zřejmě navěky v srdcích všech milovníků seriálů zůstane především utrápenou alkoholičkou Sue Ellen z nesmrtelného Dallasu. Už když začala na konci sedmdesátých let svou životní roli natáčet, nechybělo jí mnoho do magické čtyřicítky.
06.12.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Nové knihy: Andersen, Vondráček, Laffertyová, Vircondelet a Gray

 
Předvánoční pestrou nabídku zahajuje životopisný příběh britského prince a jeho lásky. Krkonošské koledy Josefa Horáka zase připomínají atmosféru svátků. Jan Vondráček nabízí portrét posledního žijícího parašutisty, který byl vysazen na území Protektorátu. Německá autorka Franziska Lesák vyzpovídala disidenty. Žofie Podlipská si vzala za téma legendu o Přemyslovi a Libuši. Američanka Linda Laffertyová se vydala do rudolfinské Prahy.
13.12.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vondráček (18 článků) , Josef Linda (4 články) , Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Stárnutí se jí vyhnulo obloukem: Představitelka Sue Ellen ze seriálu Dallas vypadá v 71 letech famózně!

 
Dáma v červených šatech na snímku je pro seriálové nadšence známá jako Sue Ellen Ewingová. Americká herečka Linda Gray (71) se tak podobně jako řada jejích hereckých kolegů díky jedné veleslavné roli zaškatulkovala a její skutečné jméno znají spíš jen filmoví odborníci. Zanedlouho se navíc její postava Sue Ellen opět dostane do povědomí veřejnosti, jelikož promo k nové řadě seriálu Dallas probíhá právě v těchto dnech...
23.08.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

Po hvězdě Dallasu vyšla na molo hvězda Dynastie, Evansová předvedla mini

 
Už podesáté se herečky a zpěvačky oblékly do červených šatů a vyrazily na přehlídkové molo, aby tam podpořily charitu. Loni zářila Linda Grayová ze seriálu Dallas, letos štafetu převzala Linda Evansová, která se proslavila rolí Krystal Carringtonové v Dynastii. Na rozdíl od mladších kolegyň vyrazila v minišatech a vyplatilo se. Další články k tématu: Herečky v letech na mole: hvězdy Dallasu a Kroku za krokem zářily v rudé
09.02.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Linda Evans (11 článků)

Pamela z Dallasu nestárne, po šedesátce je štíhlá a má tvář bez vrásek

 
Hvězda seriálu Dallas Victoria Principalová se v nových dílech po boku svých starších kolegů Larryho Hagmana, Patricka Duffyho a Lindy Grayové neobjeví. Třiatřicet let poté, co hrála Pamelu Ewingovou, přitom vypadá stále dobře. Vděčí za to dietě, cvičení a také plastickým operacím. Další články k tématu: Dieta Victorie Principalové vám ubere až 5 kilo týdně JR a Bobby jsou zpět, Dallas se na obrazovky dostane příští rok v létě Pamela z kultovního seriálu Dallas poletí do vesmíru Hvězdu seriálu Dallas žaluje služebná za fyzické napadení
27.12.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (21 článků) , Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Victoria Principal (18 článků) , Larry Hagman (39 článků) , Victoria Duffy (4 články)

Legenda Dallas: Linda Gray (Sue Ellen) - Alkoholička, která pije vodu!

 
Představitelka alkoholičky Sue Ellen, Linda Gray (68), zahajuje seriál o hvězdách Dallasu, který v následujících dnech na Ahaonline.cz představí osudy herců z televizního fenoménu, který se brzy dočká pokračování.
14.07.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)

»Nestárnoucí« seriálové legendy: Věk? Pche, to je jen číslo!

 
Dohromady je jim 134 let, a přesto oslňují publikum svým šarmem. Suzanne Somers (64) a Linda Gray (70) se kdysi proslavily v seriálech.
14.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Suzanne Somers (25 článků)

Poznáte po letech seriálové herečky?

 
Že vám nic neříkají jména Linda Gray (70) a Suzanne Somers (64)? Podívejte se na dámy na fotografii ještě jednou a zblízka. Stále nic? Jde o známé seriálové herečky, které spojil herec Patrick Duffy, Sue Ellen z Dallasu a Carol Lambert z Kroku za krokem.
10.02.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Duffy (21 článků) , Suzanne Somers (25 článků) , Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Ellen Somers (1 článek) , Sue Carol (3 články)

Herečky v letech na mole: hvězdy Dallasu a Kroku za krokem zářily v rudé

 
Sedmdesátiletá herečka Linda Gray, která se proslavila jako Sue Ellen v seriálu Dallas, a o šest let mladší Suzanne Somersová, známá jako Carol z Kroku za krokem, si v ničem nezadaly s o polovinu mladšími herečkami a modelkami, které s nimi vyrazily na molo. Dámy zářily v rudé na charitativní přehlídce v New Yorku.
10.02.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Suzanne Somers (25 článků) , Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Sue Carol (3 články)

Sue Ellen z Dallasu slaví 70!

 
Největší potvora z kultovního amerického seriálu Dallas Sue Ellen slaví krásné 70. narozeniny! Řeč je samozřejmě o americké herečce Lindě Gray, která v seriálu ztvárnila manželku »Džejára« Ewinga v podání Larryho Hagmana (78, na snímku). Její postava v Dallasu proslula zejména intrikami a alkoholismem...
12.09.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků) , Larry Hagman (39 článků)

Sue Ellen: Když líbala Džejára, bylo jí zle

 
V seriálu Dallas hrála Linda Gray (69) zoufalou manželku ´Džejára´ Sue Ellen, která hledala únik v alkoholu a nevěrách. Ve skutečnosti ale herečku potkal úplně jiný osud! Dnes má vlastní produkční společnost a v současnosti natáčí v Nikaragui.
17.03.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Linda Gray (17 článků) , Linda Gray (17 článků)
« Předchozí 1 Další »