Články k osobnosti

Linda Bartošová

  modelka, moderátorka, Česká miss world 2012

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Linda Bartošová »
 

Miss Bartošová: Na Miss World mají dívky prodloužené i nohy

 
Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (18) se před několika dny vrátila ze světového finále v Číně, kde titul Miss World získala Číňanka Jü Wen-sia. Krásná blondýnka Blesk.cz prozradila, jak to doopravdy je s krásou finalistek světového klání krásy.
23.08.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Bartošová o plastikách na Miss World: Prodloužené nohy, silikony ...

 
VIDEO: Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (18) se před několika dny vrátila ze světového finále v Číně, kde titul Miss World získala Číňanka Jü Wen-sia. Krásná blondýnka Blesk.cz prozradila, jak to doopravdy je s krásou finalistek světového klání krásy.
22.08.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Linda Bartošová na chatu: Vyhrála Miss World Číňanka, protože soutěž byla v Číně?

 
Česká Miss 2012 Linda Bartošová byla dnes na chatu v redakci Blesk.cz. Právě se vrátila z Miss World, kde se probojovala mezi patnáctku nejkrásnějších žen světa.
21.08.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Miss World se stala Číňanka (23). Linda Bartošová skončila v první patnáctce

 
VIDEO. Miss World 2012 se stala Číňanka Jü Wen-sia. Ve finále soutěže krásy, které se dnes konalo v čínském městě Ordos, uspěla v konkurenci 115 krásek z celého světa, uvedly zahraniční agentury. Česká Miss World 2012, osmnáctiletá Linda Bartošová z Pardubic, se podle serveru soutěže dostala mezi 15 nejlepších, ale žádnou ze tří prestižních korunek nakonec nezískala.
20.08.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Miss World se stala Číňanka! Linda Bartošová skončila v první patnáctce

 
Titulem Miss World 2012 se pyšní Číňanka Jü Wen-sia. Ve finále soutěže krásy, které se konalo v čínském městě Ordos, uspěla v konkurenci 115 krásek z celého světa.
19.08.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Krásná Linda Bartošová promluvila o účasti na Miss World: Víme, co ji dostalo do kolen

 
Krásná blondýnka Linda Bartošová, která Českou republiku zastupovala ve včerejším klání o nejkrásnější dívku světa, se z Číny, kde se Miss World konala, svěřila se svými pocity, které z prestižní světové soutěže má.
19.08.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Miss World 2012 se stala kráska z Číny

 
Miss World 2012 se stala Číňanka Jü Wen-sia. Ve finále soutěže krásy, které se v sobotu konalo v čínském městě Ordos, uspěla v konkurenci 115 krásek z celého světa, uvedly zahraniční agentury. Česká Miss World 2012, osmnáctiletá Linda Bartošová z Pardubic, se podle serveru soutěže dostala mezi 15 nejlepších, ale žádnou ze tří prestižních korunek nakonec nezískala.
18.08.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Novou Miss World je tato překrásná Číňanka. Jak se vám líbí?

 
Nejkrásnější dívkou světa se dnes stala domácí účastnice prestižní soutěže krásy Miss World, Číňanka Yu Wenxia. Na druhém místě se umístila Sophie Elizabeth Moulds z Walesu a na třetím místě Michelle Kahawaty z Austrálie. Českou republiku na soutěži reprezentovala osmnáctiletá Linda Bartošová.
18.08.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků) , Linda Elizabeth (1 článek)

Titul Miss World 2012 získala Číňanka, Linda Bartošová neuspěla

 
V sobotu byla v Číně zvolena nová světová královna krásy. Mezi 116 dívkami porota vybrala jako nejkrásnější domácí účastnici. První vicemiss je z Walesu, na třetím místě skončila Australanka. Další články k tématu: Česká Miss World Bartošová závrať nemá, fotila se 500 metrů nad zemí VIDEO: Bartošová odletí na Miss World nezadaná, ale s půl milionem v kufru Česká Miss World Bartošová má nové zuby, nechala si zaplnit mezery
18.08.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Linda Bartošová si na Miss World věří na vítězství: Patří mezi 10 nejkrásnějších plážových krasotinek

 
Miss Linda Bartošová (18) sbírá na prestižní mezinárodní soutěži krásy Miss World v Číně jeden velký úspěch za druhým.
17.08.2012 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Linda Bartošová na Miss World boduje: Dostala se mezi deset nejlepších!

 
Česká Miss World Linda Bartošová (18) nyní reprezentuje naši zemi na mezinárodní soutěži krásy Miss World v Číně. A že je opravdu půvabná, dokázala i porotcům, kteří ji poslali do TOP 10 Beach Fashion.
17.08.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

I zuby se dají závidět: Hádejte, které missky se opičily po Bartošové a trpěly na zubařském křesle

 
Když oni inženýra, my doktora! V Česku to je prostě tak, že pokud má někdo v blízkém okolí něco nového a pěkného, co lze závidět, toužíme po tom, mít to také a nejlépe ještě dokonalejší. Takže se dalo čekat, že poté, co si nechala Česká Mis World Linda Bartošová vylepšit zoubky, budou to chtít i její kolegyně.
07.08.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Drsný adrenalin na Miss World: Krásná Linda Bartošová pózovala 468 metrů nad zemí

 
Půvabná misska Linda Bartošová, která reprezentuje naši zemi na mezinárodní soutěži krásy Miss World v Číně, kvůli které s sebou vezla početnou garderobu včetně průhledných šatů, které dávají vyniknout její krásné postavě, neváhá kvůli úspěchu překonávat sama sebe.
07.08.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Česká Miss World Bartošová závrať nemá, fotila se 500 metrů nad zemí

 
Česká Miss World Linda Bartošová je už několik dní v Číně, kde bude Českou republiku reprezentovat na mezinárodní soutěži krásy. Trénuje na finálový večer, ale taky poznává kouzla Šanghaje. Podívala se i na nejvyšší televizní věž, kde neváhala položit se kvůli jedinečnému snímku na skleněnou podlahu. Další články k tématu: VIDEO: Bartošová odletí na Miss World nezadaná, ale s půl milionem v kufru Česká Miss World Bartošová má nové zuby, nechala si zaplnit mezery MISS POD LUPOU: Vadí mi mé krátké nohy, říká Česká Miss World Bartošová
07.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

VIDEO: Bartošová odletí na Miss World nezadaná, ale s půl milionem v kufru

 
Osmnáctiletá Linda Bartošová se již za několik dní vypraví do Číny, kde bude Českou republiku reprezentovat na prestižní Miss World. Na soutěž odletí jako nezadaná, zato s půl milionem v kufru. Taková je totiž hodnota garderoby, s níž hodlá uspět. Další články k tématu: OBRAZEM: Havaj hostila miss, které mají pevná prsa a dole něco navíc Česká Miss World Bartošová má nové zuby, nechala si zaplnit mezery Miss Křížková ukázala rodinné štěstí: fotky syna jako dar pro manžela VIDEO: Uchazečka o Miss Pobřeží slonoviny doplatila na šílené podpatky
18.07.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Bartošová odlétá na Miss World: Tajná zbraň je pod sukní!

 
Česká Miss Linda Bartošová (19) chce zabodovat se svojí roztomilostí. Na soutěž Miss World odlétá už za pár dní, a proto byl nejvyšší čas si vybrat garderobu. Padly jí do oka šaty, které vypadají jako růžový bonbonek. Když se k tomu ještě připočítá její zbrusu nový sladký úsměv, půvabná blondýnka má úspěch zaručen.
18.07.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Linda Bartošová se na Miss World předvede v těchto průhledných šatech za půl milionu

 
Sedmery koktejlky, čtvery dlouhé večerní šaty a národní kostým v meruňkové barvě inspirované secesí a tvorbou Alfonse Muchy. To je jen část outfitů, které musí do dvou kufrů naskládat Česká Miss World Linda Bartošová. Půvabná blondýnka odjíždí Česko reprezentovat na světovou soutěž krásy do Číny.
17.07.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (225 článků) , Linda Bartošová (96 článků)

Česká Miss World Linda Bartošová jásá: Heč, už mám nové zoubky!

 
Vždy měla velký komplex ze svých zubů, i tak se Linda Bartošová (18) stala Českou Miss World 2012 (titul udělovala hvězdná porota v čele s Claudií Cardinale). S mezerami připomínající dřevěné plaňky u plotu se ale nyní rozhodla zatočit a podstoupila chirurgický zákrok, při němž jí mezery mezi zuby zacelily keramické fazety.
27.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)

Česká Miss World Bartošová má nové zuby, nechala si zaplnit mezery

 
V letošní České Miss byla podle hvězdné poroty nejkrásnější. Sama Linda Bartošová ale se sebou tolik spokojená nebyla. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradila, že jí občas vadí její krátké nohy, teď se ukázalo, že větším problémem byly zuby. Ty si nechala upravit. Další články k tématu: MISS POD LUPOU: Vadí mi mé krátké nohy, říká Česká Miss World Bartošová Když nové Miss kápnou božskou: chtějí chlapy i víc peněz za přehlídky Českou Miss 2012 se stala Tereza Chlebovská z Krnova
26.06.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Chlebovská (274 článků) , Linda Bartošová (96 článků)

Další rozchod na scéně: Nová Česká Miss World poslala po třech letech milence k vodě

 
Další rozchod po Miss. Nová Česká Miss World Linda Bartošová se po třech a půl letech rozešla s přítelem. Jak sama říká, soutěž za to nemůže. Konkrétní být ale nechtěla. "Je pravda, že jsme se rozešli. Víc bych to ale nerada komentovala. Nikdo třetí v tom ale není. Vzhledem k citlivosti situace bych to nerada rozebírala veřejně," řekla Super.cz Linda.
30.05.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Linda Bartošová (96 článků)