Články k osobnosti

Libor Procházka

  hokejista, hokejový obránce

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Libor Procházka »
 

Na Brno míří žaloba kvůli pozemkům za Lužánkami, píše dnešní tisk

 
Podnikatel Libor Procházka, jehož nemovitosti na pozemcích města brání stavbě fotbalového stadionu za Lužánkami, chce zažalovat Brno kvůli bezdůvodnému obohacení za užívání těchto staveb. Procházkovy podzemní garáže, tenisová hala a komunikace mají hodnotu asi čtvrt miliardy. Procházka za ně nechce peníze, ale jiné nemovitosti. Jednání o směně ale podle něj uvázlo na mrtvém bodě a jeho firmám roste ekonomická ztráta. Uvedla to dnešní Mladá fronta Dnes.
07.09.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Podnikatel, který brání stavbě fotbalového stadionu Lužánky, žene Brno k soudu: Chce peníze

 
Podnikatel Libor Procházka, jehož nemovitosti na pozemcích města brání stavbě fotbalového stadionu za Lužánkami, chce zažalovat Brno kvůli bezdůvodnému obohacení za užívání těchto staveb. Město se snažilo s podnikatelem finančně vyrovnat, ten však místo peněz požaduje jiné nemovitosti. V minulosti se dokonce mluvilo o pěti historických domech v Brně. Proti tomu lidé protestovali.
07.09.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

MHMP: Praha slavila založení Jednoty kominíků

 
Praha si v sobotu připomněla 150. výročí od založení Jednoty kominíků. Zahájení oslavy na Kampě byli přítomni i zástupci hlavního města, radní Libor Hadrava a Karel Grabein Procházka.
27.05.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Do křesla po Krnáčové míří Nacher. ANO zvolilo lídra voleb do pražského magistrátu

 
Hnutí ANO v sobotu odpoledne oznámilo jméno lídra pro podzimní volby do zastupitelstva hlavního města. Stal se jím poslanec a pražský zastupitel Patrik Nacher. Členové hnutí v primárkách vybírali ze čtyř nominantů. Byli jimi Nacher, náměstkyně primátorky Eva Kislingerová a dva pražští radní, Libor Hadrava a Karel Grabein Procházka.
21.04.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Procházka (4 články) , Libor Procházka (13 článků)

Zpovídali jsme adepty na lídra kandidátky ANO v Praze. Jaká je možná koalice? Co doprava, bezpečnost, kdo je údajně vlivný Faltýnkův advokát Hlína?

 
Eva Kislingerová, Libor Hadrava a Patrik Nacher zodpověděli během čtvrtka otázky ParlamentníchListů.cz, které úzce souvisí s jejich možným budoucím angažmá. Tím je samozřejmě post primátora, o který v české metropoli bude Babišovo hnutí bojovat během podzimních voleb. Poslední adept na toto angažmá, radní pro majetek Karel Grabein Procházka, jako jediný na dotazy nereagoval.
19.04.2018 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Procházka (4 články) , Libor Procházka (13 článků)

Adept na pražského primátora Nacher strhnul lavinu. Pouze PL získaly materiály, jimiž chtějí kandidáti ANO oslovit členy hnutí

 
Náměstkyně primátorky Eva Kislingerová, radní Karel Grabein Procházka, Libor Hadrava a konečně poslanec Patrik Nacher. To je čtyřlístek, který se už za několik dnů bude ucházet o přízeň členské základny ANO v Praze. Ta má ve svých rukách konečné rozhodnutí, kdo bude stát v čele a po podzimních volbách možná získá primátorský řetěz. ParlamentníListy.cz mají k dispozici všechny dopisy členům, které byly výše zmíněnou čtveřicí rozeslány. Podotkněme, že první dopis odeslal Patrik Nacher, postupně se přidali Eva Kislingerová a Libor Hadrava. V pozdních nočních hodinách v úterý přispěchal s textem také Karel Grabein Procházka.
18.04.2018 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrik Procházka (4 články) , Libor Procházka (13 článků)

Neuvěřitelné! Brno dělá kvůli fotbalu »psí kusy«: Za pozemky nabízí novou tržnici i zahradu se zvířaty

 
Hodně zoufalá zřejmě musí být brněnská radnice, která se snaží najít kompenzaci za garáže a tenisovou halu pro Libora Procházku. Zmíněné nemovitosti přitom potřebuje jen zbourat, aby mohla postavit nový fotbalový stadion. Podnikateli nyní nově nabízí pět lukrativních staveb v historickém jádru města včetně zbrusu nové kryté tržnice!
10.01.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Akce Kulový blesk: Brno ustupuje podnikateli, za pozemky u fotbalového stadionu nabízí lukrativní stavby

 
Směna majetku hodná legendárního filmu se chystá v Brně. To chce pět budov v exkluzivním centru města, mezi kterými jsou například nová krytá tržnice či Dům pánů z Kunštátu, nechat ocenit. Následně je plánuje směnit s podnikatelem Liborem Procházkou za garáže a tenisovou halu! Brno tak chce zajistit potřebné pozemky pro vybudování nového fotbalového stadionu.
09.01.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Brno devět domů za pozemky na fotbalový stadion nevymění: Lokalita za Lužánkami možná padne

 
Devět bytových domů v historickém centru Brno neprodá. Měl je získat podnikatel Libor Procházka výměnou za nemovitosti v lokalitě za Lužánkami pro stavbu fotbalového stadionu.
12.12.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Kdysi jeden z nejbohatších Čechů prý narazil na šedou eminenci padlé IPB

 
Jeden z kdysi nejbohatších lidí v České republice, developer a spekulant s pozemky Miloš Červenka, se snaží odvrátit svůj pád. U Městského soudu v Praze se totiž přihlásili jeho věřitelé, kterým údajně dluží téměř miliardu korun. Jedním z nejagresivnějších má být společnost, za níž stojí známá osoba bankovního světa devadesátých let, šedá eminence padlé Investiční a poštovní banky (IPB) Libor Procházka. Informují o tom sobotní Lidové noviny.
14.03.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

To je on! Bulvár vyslídil Rathova "udavače"

 
Bulvár sledoval Vladislava Procházku, jednatele firmy Aria. Právě on měl být klíčovou osobou, která detektivu Liboru Gregorovi předala informace o manipulacích při rekonstrukci zámku Buštěhrad. Následně bývalý policista Gregor šel s informacemi na Nejvyšší státní zastupitelství a zbytek příběhu už je dobře znám.
20.07.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Flastr pro Procházku. Za hrubý faul si 5 zápasů nezahraje

 
Hokejový obránce Kladna Libor Procházka dostal od disciplinární komise APK za faul v dohrávce 10. kola Tipsport extraligy na pardubického Radovana Somíka trest ve výši pěti soutěžních utkání.
26.10.2011 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Somík (3 články) , Libor Procházka (13 článků)

Hokejisty Kladna posílí Libor Procházka

 
Olympijský vítěz z Nagana má pomoci vyztužit chatrnou obranu 13. týmu extraligy.
06.01.2010 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)
« Předchozí 1 Další »