Články k osobnosti

Libor Podmol

  fmx

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Libor Podmol »
 

„Strach mě nutí dělat věci pořádně,“ říká Libor Podmol. Mistr světa ve freestylu na motorce riskuje život

 
Svou první motorku dostal v deseti letech, další dva roky mu ležela na balkoně v pražském činžáku. Tehdy mu tatínek řekl, že se do toho musí vrhnout naplno. Po smrti otce se držel jeho slov. Libor Podmol (33) do ježdění dal tolik, že dosáhl titulu mistra světa ve freestyle motokrosu, a nyní vyprodává haly se svou show, při které lidé tají dech.
11.10.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Už toho adrenalinu bylo moc. Český mistr světa začal meditovat a změnil svůj život

 
Vlastně je to pochopitelné, adrenalin je sice fajn, ale když je ho moc, tak to taky není úplně ideální. A tak se český mistr světa ve freestyle motocrossu Libor Podmol sbalil, odjel na tři měsíce do Indie a od základů změnil svůj život.
28.09.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Fenomenální pohled ze vzduchu závodníka freestyle motokrosu Libora Podmola

 
Nejúspěšnější český závodník freestyle motokrosu Libor Podmol se před několika dny vrátil do Česka a opět se může pyšnit hned několika úspěchy. V německém Hamburku, kde se konal závěrečný podnik mistrovství Evropy, Libor s přehledem vyhrál. Kromě úspěchů v Hamburku slavil i za velkou louží, a to v texaském Austinu, kde si zajistil druhé místo v rámci letní olympiády extrémních sportů X Games.
21.06.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Černé snubáky, nevěsta na trampolíně a nahý muž: Takhle vypadala svatba našeho nejlepšího motokrosového závodníka

 
Libor Podmol, mistr světa ve freestyle motokrosu, nevydržel nátlak své přítelkyně Lenky, s níž má dvě děti - syna Joshuu a dceru Lilien - a po 15letém vztahu se s ní oženil. Svatba, která se nenesla ve zrovna tradičním a romantickém duchu, proběhla na zámku ve Vlašimi.
19.05.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků) , Lenka Černá (16 článků)

Král freestyle motokrosu Podmol měl tu drzost se oženit! Tohle je jeho vyvolená! Veselku jim chystali zombie Pohlreich a Zapletal!

 
Mistr světa ve freestyle motokrosu a náš nejúspěšnější FMX rider Libor Podmol se konečně rozhoupal a řekl si, že do toho praští. V úterý své dlouholeté životní partnerce Lence Galbavé, s níž má už dvě děti, navlékl snubní prsten a po vášnivém polibku i nezbytných podpisech ji přejmenoval na paní Podmolovou.
06.05.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Hvězdné manýry ve freestyle motokrosu: Nejlepší český jezdec žádal o ruku nahý, s extra drahým prstenem

 
Česká hvězda freestyle motokrosu do toho praští, a to už příští týden. Po 14letém vztahu a dvou dětech konečně sebral Libor Podmol odvahu a požádal svou přítelkyni Lenku o ruku. „Už jsem nevydržel její nátlak, a přeci jen po dvou dětech si už zaslouží stát se paní Podmolovou,“ směje se Libor. Svatba je podle něj spíš holčičí záležitost, a proto ji příliš neprožívá.
01.05.2015 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Talkshow Geni a Míši: závodník, textař a herec

 
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání mistr světa ve freestyle motokrosu Libor Podmol, textař, spisovatel a producent Michal Horáček a herec, hudebník a moderátor Dalibor Gondík. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 12. října ve 21.30 na Primě.
09.10.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (774 článků) , Dalibor Gondík (206 článků) , Libor Podmol (19 článků)

Senzační úspěch: Libor Podmol veze medaili z Olympiády extrémních sportů!

 
XGames - jediný závod roku, kde se scházejí jen ti nejlepší extrémní sportovci světa, aby poměřili síly. Na okruhu F1 v texaském Austinu proto vyrostla freestylová aréna, kterou navštívilo 150 tisíc diváků. Ti ve stoje aplaudovali také českým barvám!
12.06.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Libor Podmol měl smůlu. Spadl před svým publikem a možná přišel o titul

 
Libor Podmol možná už pomalu mohl slavit tiutl mistra světa. Na libereckém klání šampionátu ve freestyle motokrosu ale na poslední skoku upadl a klesl z vedoucí pozice průběžného pořadí šampionátu. Vyhrál Španěl Maikel Melero.
09.11.2013 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Nová DVD: Rodičovský manuál, Zítra bude líp a O myšce a medvědovi

 
Komedie na generační téma se jmenuje Rodičovský manuál. Dokument o freeride jezdci Liborovi Podmolovi má název Zítra bude líp. Především dětem je určen animovaný film O myšce a medvědovi.
14.05.2013 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Report a fotoreport z premiéry TWBB v kině Světozor

 
Včera proběhla pražská premiéra filmu Martina Přívratského a Libora Podmola Tomorrow will be better. Jak to na akci vypadalo a jaké to bylo, se dozvíš zde.
11.05.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Filmové premiéry - Temné stíny, Street Dance 2, Tomorrow will be better, Poslední let Petra Ginze, Hodný syn a Crulic-cesta na onen svět

 
Z osmé spolupráce režiséra Tima Burtona a herce Johnnyho Deppa vzešla upírská komedie Temné stíny. Na známých místech celé Evropy se odehrávají taneční fúze Street Dance 2. Dokument Tomorrow will be better je o závodě a kariéře mistra světa ve Freestyle motokrosu Libora Podmola. Americký dokument o 16letém pražském spisovateli, který zahynul v Osvětimi, se jmenuje Poslední let Petra Ginze. Animovaný dokument Crulic – cesta na onen svět vypráví příběh Crulice, 33letého Rumuna, který zemřel v polském vězení během protestní hladovky.
10.05.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (734 článků) , Tim Burton (141 článků) , Libor Podmol (19 článků)

Recenze filmu TOMORROW WILL BE BETTER

 
Není to tak dlouho, co jsme vypustili první vlaštovku s informací o dokončení celovečerním filmu Libora Podmola a Martina Přívratského TOMORROW WILL BE BETTER. Minulý týden proběhlo promítání pro novináře a já jsem tak měla možnost celý film shlédnout.
02.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Recenze na celovečerní dokument z prostředí FMX, TOMORROW WILL BE BETTER

 
Není to tak dlouho, co jsme vypustili první vlaštovku s informací o dokončení celovečerním filmu FMX jezdce Libora Podmola a režiséra Martina Přívratského TOMORROW WILL BE BETTER. Minulý týden proběhl...
28.04.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Tomorrow will be better - Celovečerní dokument Libora Podmola z prostředí FMX

 
Je leden 2010 a Libor Podmol přijíždí do USA, kde si v legendárním obchodě od ještě nedávno nejlepšího freeride jezdce kupuje motorku. Začíná boj o titul mistra světa ve Freestyle motokrosu. Tento nov...
14.04.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Celovečerní dokument z prostředí FMX aneb Tomorrow will be better

 
TRAILER. Je leden 2010 a Libor Podmol přijíždí do USA, kde si v legendárním obchodě od ještě nedávno nejlepšího freeride jezdce kupuje motorku. Začíná boj o titul mistra světa ve Freestyle motokrosu. Tento nový atraktivní sport plný nebezpečných skoků vyvolal obrovský zájem fanoušků a sponzorů po celém světě.
12.04.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Šampion FMX Podmol řádil v Brně, předvedl i svou specialitu

 
Loňský mistr světa ve freestylu Libor Podmol zářil ve druhém ročníku show akce Freestyle Motocross Race na Brněnském výstavišti.
05.02.2011 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

Mistr světa Podmol: Doufám, že příští rok přijde pozvánka na X Games

 
Český freestylový motokrosař Libor Podmol doufá, že jej životní úspěch dostane na olympiádu extrémních sportů.
15.12.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)

VIDEO Česko vidělo poprvé dvojité salto vzad na motorce

 
Závod MS v Ostravě vyhrál Čech Libor Podmol.
21.11.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Podmol (19 článků)
« Předchozí 1 Další »