Články k osobnosti

Libor Bouček

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Libor Bouček »
 

Luxus za 12,5 milionu mu chtěla vzít voda: Takhle vypadala hacienda Libora Boučka před řáděním živlu

 
Je to jen pár týdnů, co moderátor Libor Bouček (41) vyplázl dvanáct a půl milionu korun za víkendové bydlení, v němž chtěl být spolu s manželkou Gábinou a synem Albertem trochu blíž přírodě. Místo užívání si léta na kraji civilizace ale už řeší první velké škody. Jak vůbec jeho sídlo vypadalo, než do něj nyní vnikla velká voda? Místo zmapovala redakce eXtra.cz.
03.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků)

Libor Bouček se plácl přes kapsu: Pořídil si rodinné sídlo na Orlíku za 12,5 milionu

 
Libor Bouček (41) sice někdy bývá možná až nespravedlivě označován za českou moderátorskou trojku za Leošem Marešem a Markem Ebenem, ale roztáčet miliony umí stejně jako jeho kolega z Evropy 2! Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, spíkr a šéf zábavy na Primě si s manželkou předminulý měsíc pořídili rodinné sídlo na Orlíku za 12,5 milionu korun. „To aby bylo kam chlapce vzít do lesa,“ potvrdil eXtra.cz informaci sám Libor.
15.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3408 článků) , Libor Bouček (563 článků) , Marek Eben (494 článků)

Bouček si dělá legraci z Brzobohatého a útočí na Kuchařovou: Děláš z bohatých chudé!

 
Za hranou vkusu. I tak se některým divákům mohou zdát vtípky, kterými se snaží televizní diváky bavit partička kolem Libora Boučka. Právě oblíbený moderátor, Jakub Prachař a Ondřej Gregor Brzobohatý si v aktuálním díle show Inkognito dělali legraci z rozvodu třetího jmenovaného. Kdo umí číst mezi řádky, nemohl si nevšimnout narážek, které mířily přímo na Táňu Kuchařovou, před rozvodem Brzobohatou. 
09.06.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků) , Ondřej Brzobohatý (770 článků)

Boučkova žena Gábina v soutěži Máme rádi Česko zářila: Prachař zuřil a nadával na protekci

 
Vojta Kotek v soutěži Máme rádi Česko zvolil strategii, která se nedá nazvat jinak než podpásovkou! Do svého týmu si totiž vybral manželku moderátora a rozhodčího pořadu Libora Boučka Gabrielu. Tým Jakuba Prachaře tak ucítil lehký závan protekce, kvůli čemuž se také herec několikrát zlobil. Gabriela totiž uhodla téměř vše, co mohla, čímž vyvolala podezření, že svému muži při psaní otázek nahlížela přes rameno...
27.05.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (496 článků) , Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků)

Jakub Prachař zažil peklo na letním táboře: Tři týdny se vyhýbal latrínám!

 
Někdo na dětské tábory vzpomíná s láskou, jiní z nich naopak mají celoživotní traumata, jako třeba Jakub Prachař. Ten si jako malý prošel dle svých slov třítýdenním peklem, kdy se sotva vyspal, byl neustále prochladlý a ještě ke všemu se bál chodit na latríny! Svůj otřesný zážitek tradičně explicitně a s notnou dávkou humoru odvyprávěl v premiérovém pořadu Inkognito na TV Prima, kde historkou odrovnal všechny přisedící, včetně moderátora Libora Boučka.
26.05.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků)

Drsné odhalení Jakuba Prachaře: Noid mě nadopoval. Švihni to tam, jenom to bude trochu svědit, řekl mi

 
Moderátor Libor Bouček (41) a Jakub Prachař (38) jsou nejen pohotoví, ale jejich balancování na hraně korektnosti je naprosto bezkonkurenční. Není pořadu, kdy by nedokázali svůj ostrovtip zúročit se vší parádou a ani oblíbená vědomostní soutěž Máme rádi Česko není výjimkou. Obě známé firmy českého showbyznysu drtí jednoho soupeře za druhým, což podobně jako u sportovců vede diváky k pochybnostem o fair play. Kapitán soutěžního týmu konečně kápl božskou. Čím povzbuzuje svoji mysl?
20.05.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků)

První mráčky v ráji ve vztahu Ondry Brzobohatého a Daniely Písařovicové? Žárlivá scéna kvůli fešnému striptérovi

 
Moderátorka Daniela Písařovicová (43) se před svou novou láskou Ondřejem Brzobohatým (39) vtipně odkopala a svými znalostmi pánského striptýzu ho téměř přivedla k žárlivosti. Ačkoliv své zkušenosti sváděla na vyprávění kamarádek, muzikant jí to nevěřil. To vyvolalo salvy smíchu jak u ostatních soutěžících, tak u moderátora Libora Boučka (41), který si také s radostí přisadil. Na celou scénku, která se během hádání povolání mezi tehdy ještě "utajenými" milenci odehrála, se mohou diváci těšit ve čtvrtečním díle primáckého pořadu Inkognito. 
19.05.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Ondřej Brzobohatý (770 článků) , Daniela Písařovicová (257 článků)

Podlý útok na Moniku Marešovou v šestinedělí: Prolhaného lektora seřval i Libor Bouček

 
Lektor Marek Pavlík si pořádně zavařil. Během svých přednášek v základních školách totiž nešikovně využíval pro výuku Leoše Mareše a jeho rodinu. Pavlík dětem říkal, že moderátor svou malou dceru Alex nikdy nechtěl a že se mimo kamery chová úplně jinak. Lektor se v rozhovoru pro eXtra.cz za svá slova opakovaně omluvil s tím, že jde o nedorozumění. Škoda však už byla napáchána. Pavlík se totiž svého výroku dopustil v době, kdy byla Monika Marešová ještě v šestinedělí, tedy v době, kdy bývají ženy nejzranitelnější. Nelze se tak Marešovi divit, že nyní brání svou rodinu. Velké podpory se dočkal i od svého kolegy Libora Boučka, který neuvážlivého muže na Instagramu pořádně sepsul.
25.04.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3408 článků) , Libor Bouček (563 článků) , Alex Alex (659 článků) , Alex Alex (213 článků) , Alex Alex (213 článků) , Alex Alex (233 článků) , Alex Alex (75 článků)

Proč se mně tohle děje? Vojta Kotek ztratil v televizní show nervy. Vylétl jako čertík

 
Ani antistresové omalovánky od Libora Boučka nepomohly Vojtovi Kotkovi udržet emoce na uzdě. Volný průchod jim dal během natáčení dnešního dílu Máme rádi Česko. Slibně se vyvíjející natáčení mu totiž zase zkazilo pověstné kolo štěstí. Vojtovi zkrátka nepřeje a nepřeje. A tak poté, co na něm opět vytočí nejmenší možné body, vylítne jako čertík z krabičky.
22.04.2022 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (496 článků) , Libor Bouček (563 článků)

Libor Bouček o ročním synovi: Nezavře pusu. Uvedl i představení v divadle, líčí moderátor. Potatí se?

 
Rodičovství si užívá plnými doušky. Libor Bouček (41) se stal před rokem tatínkem rozkošného syna Alberta, kterého přivítal na světě s manželkou Gabrielou a jeden z nejpopulárnějších českých moderátorů redakci eXtra.cz prozradil, že jeho chlapeček je už pěkně upovídaný. Dokonce uvedl i představení v divadle! Zdá se, že jablko nespadlo daleko od stromu, avšak Libor tak trochu doufá, že jeho potomek se za pár let rozhodne spíš pro jiné a hezčí povolání.
18.04.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků)

Můžeš udělat, co chceš, ale budeš vypadat jako buran. Witowská setřela moderátora Boučka!

 
Moderátorka Světlana Witowská (49) byla hostem stého dílu pořadu Máme rádi Česko na televizi Prima, který moderuje Libor Bouček. Ten se ji snažil nachytat na otázce ohledně etikety, ale Witowská se nenechala rozhodit a dotěrného moderátora rázně setřela. Jak to vypadalo, se můžete podívat ve videu.
08.04.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Světlana Witowská (399 článků)

Unavený Libor Bouček: 1. narozeniny syna Alberta bez oslavy! Co se stalo?

 
Moderátor Libor Bouček (41) se na sociální síti sáhodlouze rozepisuje o svém vytouženém synkovi Albertovi, ale jeho první narozeniny přešel bez povšimnutí. Co se stalo?
08.04.2022 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků)

Libor Bouček o skandálu se Saskií Burešovou: Jsem toho účastník a nějak si to vyřeším

 
Ikonická moderátorka České televize Saskia Burešová (75) se nedávno stala terčem nemístných narážek v pořadu Máme rádi Česko. Šarmantní žena vzala původně situaci s nadhledem a chtěla přijmout omluvu, jenže po zhlédnutí celé show zjistila, že se vtípky na její osobu vezly až do konce, proto omluvu nakonec nepřijala. Moderátor a šéf zábavy stanice Libor Bouček (41), který celému vyvolanému incidentu nahlížel, se pro redakci eXtra.cz vyjádřil, jak se k celé situaci ve finále sám staví.
07.04.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Saskia Burešová (95 článků)

Urážení Saskie Burešové v Máme rádi Česko? Prima Boučka, Kotka a Prachaře plácá po zádech

 
V posledních týdnech se v Česku nemluvilo o žádném jiném pořadu víc než o primácké show Máme rádi Česko. Nejprve v jednom díle Vojtěch Kotek (34) a s ním i další ponižovali Saskii Burešovou (75), aby se pak v dalším zase nemístně vtipkovalo ohledně rasismu - tentokrát byl strůjcem všeho Jakub Prachař (38). Všemu bez zásahu přihlížel moderátor a šéf zábavy stanice Libor Bouček (41). Televizi to ale podle vyjádření pro eXtra.cz nijak netrápí a naopak chce poslední dva z trojice odměnit.
28.03.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (496 článků) , Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků) , Saskia Burešová (95 článků)

Další skandální Máme rádi Česko. Po Saskii Burešové prožil chvíle potupy i Radek Banga

 
Co díl, to skandál. Trio Libor Bouček, Jakub Prachař a Vojta Kotek opět předvedlo, že jim opravdu není nic svaté. A tentokrát se vyznamenal exmanžel Agáty Hanychové. Možná mu bylo líto, že při urážení Saskie Burešové nehrál prim, tak si vymyslel vlastní nejapný vtípek, kterým chtěl upozornit na svůj pokřivený smysl pro humor. 
26.03.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (496 článků) , Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků) , Agáta Hanychová (3304 článků) , Saskia Burešová (95 článků)

Libor Bouček: Mé třetí manželství je z jedné strany charitativní činnost

 
Libor Bouček (41) prozradil, proč se s oblibou věnuje nudismu ve společnosti herce Jakuba Prachaře a ne své partnerky. Moderátor se svěřil také s tím, jak funguje jeho manželství, a jakými neobvyklými znalostmi se pokoušel neúspěšně zaujmout svou ženu Gabrielu Boučkovou.
15.03.2022 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků)

Nemocná Eva Burešová: Zradilo ji vlastní tělo!

 
Jednou z hlavních hvězd nedělního koncertu televize Prima na podporu dětí z Ukrajiny měla být Eva Burešová (28). „Moc ji to mrzí, ale musela na poslední chvíli odříct účast kvůli nemoci,“ oznámil v přímém přenosu moderátor charitativního večera Libor Bouček (41). Sama herečka a zpěvačka pak přiznala, že jí tělo vypovídá službu!
12.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Eva Burešová (678 článků) , Sam Sam (625 článků)

Podivné návyky Boučka a Prachaře. Společný nudismus bez partnerek. Vzájemný pohled sneseme, přiznal Libor!

 
Málokdo ví, že Libor Bouček (41) je nejen vynikajícím moderátorem, ale také jedním z nejbližších přátel herce Jakuba Prachaře (38). Spolu se dokážou do nekonečna bavit nejen o 2. světové válce, ale jsou i vášnivými nudisty. Bouček se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka rozpovídal nejen o svých netradičních zálibách, ale i o tom, čím se snažil na začátku oslnit svou krásnou manželku.
08.03.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Jakub Prachař (1342 článků)

Vystrašená Eva Burešová (28): TĚLO MI VYPOVÍDÁ SLUŽBU

 
Jednou z hlavních hvězd nedělního koncertu televize Prima na podporu dětí z Ukrajiny měla být Eva Burešová (28). „Moc ji to mrzí, ale musela na poslední chvíli odříct účast kvůli nemoci,“ oznámil v přímém přenosu moderátor charitativního večera Libor Bouček (41). Sama herečka a zpěvačka pak přiznala, že jí tělo vypovídá službu!
08.03.2022 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků) , Eva Burešová (678 článků) , Sam Sam (625 článků)

Libor Bouček se vrací do rádia: Evropu 2 vyměnil za Expres!

 
Libor Bouček (41) se vrací do rádia! Po misi na CNN Prima News ho zlákal opět rozhlasový éter, ovšem už ne Evropy 2 a Frekvence 1, ze které před časem po 15 letech do televize odcházel. Nastupuje do týmu Expres FM, kde před více než devatenácti lety začínal svou kariéru.
07.03.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (563 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »