Články k osobnosti

Libor Bouček

  moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Libor Bouček »
 

Libor Bouček o nervozitě: Každým rokem je to horší, až mi bude 50, bude to k nevydržení, směje se

 
Na červeném koberci letošního MFF Karlovy Vary se objevil i moderátor Libor Bouček. Ten stráví festival spíše pracovně, ale nejspíše se dočká i návštěvy své milované rodiny. "Myslím, že pro nejmladší členku to bude fantastický zážitek a krásný start do života," říká s humorem Bouček pro eXtra.cz. Na mysli měl samozřejmě pětiměsíční dcerku Beatu. I za roky zkušeností přiznává, že před Vary pociťuje nervozitu, která je každým rokem horší. 
08.07.2024 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků)

ADONXS v roli moderátora: Když vstupoval na pódium, sliboval si, že takovou nabídku už příště nepřijme

 
58. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je u konce. Během pátečního podvečera v talkshow v IQOS Lounge naposledy moderátor Libor Bouček vyzpovídal 3 hosty. Vybranými aktéry byli herečka Martha Issová, herec a muzikant Igor Orozovič a slovenský písničkář a tanečník Adam Pavlovčin alias ADONXS. Právě s ním si Libor Bouček hned na začátku rozhovoru s humorem „vyjasnil“ jeho moderátorské ambice v modelingové soutěži Elite Model Look. Martha Issová zase prozradila, že ji vyhodili z konzervatoře. S Liborem vzpomínali na premiéru filmu Děti noci v roce 2008 a rozebírali Marthin vztah k MFF KV. Igor Orozovič se v talkshow rozpovídal o tom, jak ho naplňuje skládání písní.
07.07.2024 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Martha Issová (367 článků) , Igor Orozovič (49 článků) , Adam Adam (617 článků) , Adam Adam (617 článků)

Jan Cina: Už od školky jsem měl sen, že budu hercem

 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se letos pomalu blíží ke svému konci. Do čtvrteční talkshow moderátora Libora Boučka v IQOS Lounge zavítali tentokrát vítězka MasterChefa Besky, herečka Klára Issová a herec Jan Cina. Právě s ním Libor Bouček zapředl rozhovor na téma Honzových začátků v herectví i pozdějšího směřování. Jan Cina se zamýšlel nad tím, jak vnímá sám sebe jako herce a jaký druh herectví jej v současnosti nejvíc baví. S Klárou Issovou se bavili nejen o jejích hereckých zkušenostech v zahraničí, ale také o tom, jak těžké bylo naučit se mluvit plynule slovensky pro roli v seriálu Zrada.
05.07.2024 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Klára Issová (202 článků) , Jan Cina (217 článků)

Humor nemůže být korektní, říká Bouček. Sám byl pod palbou kritiky kvůli Ovčáčkovi

 
Na filmový festival v Karlových Varech sice Libor Bouček jezdí od roku 1996, teprve od roku 2018 ale moderuje talk show v IQOS Lounge, kde jeho důvtipným otázkám již čelilo přes sto hvězdných hostů. Teprve letos se ale dočkal muže, kterého on sám považuje za jednu z ústředních festivalových postav, a to Marka Ebena, který je často kritizovaný za svůj humor, jenž bývá mnohdy pro některé lidi už za hranou. Co si ale sám Bouček myslí o nekorektním humoru? A byl on sám někdy terčem kritiky za vtip, který udělal? Nejen o tom se rozpovídal pro eXtra.cz. 
01.07.2024 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Marek Eben (528 článků)

Jiří Mádl: S pozicí režiséra se stále ještě trošku vyrovnávám

 
Karlovarský filmový festival je v plném proudu, letos se odehrává již 58. ročník. V nedělní talkshow v IQOS Lounge moderátor Libor Bouček přivítal herce, scénáristu a režiséra Jiřího Mádla a také herce Jana Nedbala, který hraje v Mádlově filmu Vlny. S Jirkou Mádlem si Libor Bouček povídal o tom, jaký je rozdíl vnímat účast na festivalu z pozice herce nebo režiséra i o novém filmu Vlny, který má na festivalu premiéru a jeho náročné přípravě. Jan Nedbal zase prozradil, co je jeho původní vystudovaná profese a jak se v herectví našel. 
01.07.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (595 článků) , Libor Bouček (590 článků) , Jan Nedbal (9 článků)

Marek Eben: První ročník festivalu byl pro mě šokující

 
Na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech si Libor Bouček pozval do své talkshow v IQOS Lounge jako prvního hosta uznávaného moderátora, herce, hudebního skladatele a zpěváka Marka Ebena. Ten na letošním ročníku moderoval zahájení festivalu v kinosále hotelu Thermal, kde měla premiéru znělka festivalu. Proběhl zde také přímo v publiku mezi diváky zajímavý rozhovor s prezidentem festivalu MFF KV Jiřím Bartoškou. Marek Eben tento nápad v rozhovoru s Liborem Boučkem ocenil s poznámkou, že se cítil blíže k divákům.
30.06.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Marek Eben (528 článků) , Jiří Bartoška (892 článků) , Jiří Marek (488 článků) , Jiří Marek (488 článků)

Ewa Farna nadchla Česko: Obdiv manželů Brzobohatých a zamáčknutá slza Libora Boučka

 
V pátek večer se konal v O2 areně velkolepý koncert zpěvačky Ewy Farne. Zážitek z úžasné show si odnesl i moderátor Libor Bouček a hudební skladatel Ondřej Brzobohatý s manželkou Danielou Písařovicovou. O svých dojmech se rozepsali na sociálních sítích. 
23.03.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Ondřej Brzobohatý (912 článků) , Ewa Farna (1469 článků) , Daniela Písařovicová (316 článků)

Agáta ztrhala slavné muže: Mikýř vypadá jak krysa, Bouček je knedlík a Bína arogantní prcek

 
Influencerka Agáta Hanychová má pěkně ostrý jazyk a použije jej vždy, když má příležitost. Tentokrát se v podcastu Agáta a Ornella show pustila nejen do svého bývalého blízkého kamaráda moderátora Libora Boučka, ale i do účastníků Survivoru Mikýře a Jakuba Bíny. 
23.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Agáta Hanychová (3974 článků)

Tomáš Souček to znovu dokázal. Suverénně dobyl anketu Fotbalista roku potřetí v řadě

 
Jako každý rok se uskutečnila oblíbená anketa Fotbalista roku. Vyhlášení cen, které se konalo v Clarion hotelu v Praze, moderoval Libor Bouček. Kromě vítěze v anketě Talent roku nebo Trenér roku byla vyhlášena také nejdůležitější kategorie, a to Fotbalista roku 2023. První místo nakonec získal již potřetí v řadě Tomáš Souček z anglického klubu West Ham United. 
19.03.2024 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků)

Libor Bouček ostře zkritizoval projev ruské režisérky na Lvech. Uvařil jsem rajskou, umyl synovi zadek, kšeft jsem odmítl, rýpl si

 
Proslov režisérky Darji Kaščejevové na Českých lvech naštval nejen režiséra galavečera, který ji nekompromisně a podle mnohých hrubě přerušil, ale také moderátora Libora Boučka. Ten se k situaci neváhal vyjádřit na svém Instagramu, kde mu dává za pravdu mnoho českých celebrit, včetně například Dagmar Havlové. 
12.03.2024 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Dagmar Havlová (1524 článků)

Trapas Jakuba Prachaře v Máme rádi Česko: Nepoznal svou lásku Saru Sandevu

 
I v dalším díle pořadu Máme rádi Česko se mají diváci na co těšit. V nejnovějším díle zábavné soutěže se o pořádný trapas postará Jakub Prachař, který si pravděpodobně doma pořádně zavařil. Na fotografii totiž nepoznal svou milovanou Saru Sandevu. Liboru Boučkovi se zase po jedenácti letech splnil velký sen a do pořadu dostal Dana Bártu a svou oblíbenou kapelu J.A.R. 
07.03.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (255 článků) , Libor Bouček (590 článků) , Jakub Prachař (1460 článků) , Sara Sandeva (153 článků)

Bohdalová si nebere servítky ani s Havlovou. Veřejně ji ponížila, ta se jen marně bránila

 
Další díl Inkognita přinese nejen dávku humoru, ale také velké české hvězdy. Jako VIP host dorazí herečka Jiřina Bohdalová (92), která si vyměnila přátelský polibek s moderátorem pořadu Liborem Boučkem. A další novinkou byla výjimečná obměna poroty: na místo Adély Gondíkové či Daniely Písařovicové usedla bývalá první dáma Dagmar Havlová (70). 
29.02.2024 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Jiřina Bohdalová (1364 článků) , Adéla Gondíková (493 článků) , Dagmar Havlová (1524 článků) , Daniela Písařovicová (316 článků)

Moderátor Libor Bouček je dvojnásobným otcem, dítě se narodilo na Silvestra

 
Moderátor Libor Bouček (42) se poslední den roku 2023 stal dvojnásobným otcem. Zprávu o narození potomka zveřejnil na svém Instagramu o tři dny později a poděkoval i olomouckým hokejistům.
03.01.2024 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků)

Libor Bouček se stal dvojnásobným tatínkem: Manželce poslal dojemný vzkaz, dceři dali krásné jméno

 
Moderátor Libor Bouček (43) oznámil na svých sociálních sítích radostnou novinku. Stal se z něj totiž táta. Jeho partnerka Gabriela porodila dcerku, která dostala jméno Beata.
03.01.2024 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků)

Libor Bouček v slzách. Den před narozeninami zemřel jeho blízký přítel. Byl duší i srdcem, říká zdrcený moderátor

 
Druhého nejbohatšího Čecha, podnikatele Karla Komárka, zasáhla před Vánoci smutná zpráva. Ve čtvrtek totiž náhle zemřel Daniel Plovajko, jeden z vysokých manažerů v jeho společnosti KKCG. Pro Komárka pracoval skoro dvacet let. Jeho úmrtí oznámila společnost v tiskové zprávě, na Instagramu vyjadřoval kondolence třeba Libor Bouček, kterého s Plovajkem pojilo dvacetileté přátelství.
24.12.2023 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Karel Komárek (25 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (680 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (1141 článků) , Daniel Daniel (411 článků)

Vtipálci Langmajer a Gondíková: Adéla roztančila prsa, Jiří se smál od ucha k uchu

 
Zábavná soutěž Inkognito, kterou vysílá TV Prima, tentokrát přinesla manželské střetnutí – zatímco mezi hádajícími soutěžícími se objevila herečka Adéla Gondíková, vedle moderátora Libora Boučka se jako VIP host představil populární herec Jiří Langmajer. A Adéla se toho rozhodně nebála
20.10.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (649 článků) , Libor Bouček (590 článků) , Adéla Gondíková (493 článků)

Libore Boučku, umělec a „blbý“ občan vám jde něco říct

 
Za tím, že se šíří dezinformace, je lidská blbost, vyjádřil se moderátor Libor Bouček. Tvrdí též, že se zkrátka budeme mít hůř. Lidé, kteří chodí na demonstrace a podléhají dezinformacím, jsou podle Boučka nespokojení a frustrovaní, že nevěří už vůbec ničemu. Na jeho slova reagoval pro ParlamentníListy.cz herec Ivan Vyskočil. „Lidi chodí na demonstraci proto, že je to s.re! Protože je sere drahá elektřina, kterou máme nejdražší v Evropě, protože je sere inflace a další věci, které na nás tahle nekompetentní a demoliční vláda nandala, nám je na hřbet. A prostě jednoho dne to už lidi neunesou a pak nastane průser,“ opravil moderátora Boučka.
17.10.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (420 článků) , Libor Bouček (590 článků) , Ivan Vyskočil (419 článků)

Posměváček Petr Vojnar se obul do Brzobohatého a Písařovicové: Bouček ho utřel, že nahání lajky

 
Svatba Ondřeje Brzobohatého (40) a Daniely Písařovicové (44) vytváří poměrně vášnivé debaty. Kvůli třetímu sňatku hudebníka se do sebe na Facebooku pustili moderátoři Petr Vojnar (47) a Libor Bouček (42). „Zbytečná zášť,“ naznačil pro eXtra.cz druhý z nich.
20.09.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Ondřej Brzobohatý (912 článků) , Petr Vojnar (178 článků) , Daniela Písařovicová (316 článků)

Válka kvůli svatbě Brzobohatého a Písařovicové: Vojnar se jim vysmívá, Bouček ho za to seřval

 
Moderátor Petr Vojnar (47) na sociálních sítích rád vtipkuje a rýpe, tentokrát ale naštval nesprávného. Když si jako předmět svého humoru vybral potřebu Ondřeje Brzobohatého (40) potřetí se ženit, Libor Bouček (42), který má sám za sebou tři zkušenosti se sňatkem, začal hájit kamaráda. A na Facebooku se poštěkal nejen s Vojnarem, ale i s dalšími diskutujícími.
19.09.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků) , Ondřej Brzobohatý (912 článků) , Petr Vojnar (178 článků)

Libor Bouček bude dvojnásobným tatínkem. Gabrielino rostoucí bříško už nešlo déle skrývat

 
Libor Bouček bude dvojnásobným tatínkem. Spolu se svou manželkou Gabrielou prozradili, že čekají druhého potomka a malý Albert se tak dočká sourozence. Oblíbený moderátor přitom na festivalu v Karlových Varech se vyhnul jasné odpovědi při dotazu redakce eXtra.cz k tématu, když všichni viděli rostoucí bříško jeho půvabné ženy. Nakonec ale později sám vysvětlil, že odpovědi se vyhýbal, protože chtěli radostnou novinu oznámit jako první sami společně s manželkou.
05.07.2023 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (590 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »