Články k osobnosti

Libor Bárta

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Libor Bárta »
 

Michálek jako anděl pomsty? Oslovil mě Bárta, teď jdu k Johnovi, brání se

 
Někteří jej blahořečí, jiní mu nemohou přijít na jméno, ale každopádně se osoba Libora Michálka opět dostává do povědomí, přestože na něj již mnozí zapomněli. Nestává se však tento nejznámější whistleblower u nás jen nástrojem vyšších politických her ?
10.05.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bárta (10 článků)

Michálek chce své staré místo ve fondu. Jinak půjde k Bártovi

 
Známý to aktér kauzy na Státním fondu životního prostředí (SFŽP) Libor Michálek si dupnul: Buď dostanu zpět své místo šéfa fondu, anebo půjdu k Bártovi. Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa totiž brzy vyhlásí výběrové řízení na ředitele SFŽP. A do něj se Michálek chce přihlásit. Je ale horkým kandidátem na vítěze?
31.03.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Michálek se vrací. Práci mu nabízí Bárta

 
Bývalý šéf Státního fondu pro životní prostředí Libor Michálek se možná stane podřízeným šéfa dopravy Víta Bárty (VV). Ten mu znovu nabídl funkci ve Státním fondu dopravní infrastruktury.
14.03.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Bárta opět nabídl místo odvolanému Michálkovi

 
Ministr dopravy Vít Bárta (VV) znovu nabídl odvolanému šéfovi Státního fondu životního prostředí (SFŽP) Liboru Michálkovi místo ve Státním fondu dopravní infrastruktury (SFDI). V pondělí o tom informovala televize Prima.
14.03.2011 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Hybernia láká exmanžele Bílou a Noida. Měli by hrát sourozence

 
Exmanželé Lucie Bílá a Václav Noid Bárta se nejspíš opět sejdou na jednom jevišti. Tentokrát ale ne na prknech Hudebního divadla Karlín, kde spolu vystupují v muzikálu Carmen, ale v konkurenční Hybernii. Režisér Libor Vaculík se totiž Novinkám svěřil, že by nejslavnější exmanželský pár českého showbyznysu chtěl angažovat do chystaného muzikálu Lucrezia Borgia.
04.03.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Lucrezia Borgia (24 článků) , Václav Bárta (1185 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Michálek: Dovedu si představit přechod k Bártovi

 
Odvolaný ředitel Státního fondu životního prostředí (SFŽP) Libor Michálek v rozhovoru pro Právo připustil možnost, že by přijal nabídku ministra dopravy Víta Bárty (VV), který mu nabídl post na Státním fondu dopravní infrastruktury. Míchálka odvolal z čela SFŽP ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS) v souvislosti s upozorněním na údajnou korupční kauzu na fondu.
28.12.2010 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Bárta nabídl Michálkovi místo, ten ale odmítl

 
Ministr dopravy Vít Bárta (VV) nabídl exřediteli Státního fondu životního prostředí Liborovi Michálkovi post na Státním fondu dopravní infrastruktury (SFDI). Bárta chce zaměstnáním Michálka, jehož z místa kvůli neochotě zničit nahrávky zachycující možné korupční jednání odvolal ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS), vyslat veřejnosti jasný signál, že oznamovat korupci se vyplácí. Michálek ale nabídku odmítl.
20.12.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Far Cry 3 video představuje impérium záporáka Vaase

 
V prvním video průvodci reáliemi Far Cry 3 vás tvůrci seznámili v hodně velké rychlosti se vším, co vás vlastně ve hře čeká, zatímco v tomto druhém díle vám skrze osobu bývalého agenta CIA Huntleyho prezentují byznys, který zde provozuje Vaas nebo místní doktor Earnhardt. Právě ten pro vás bude mít řadu vedlejších misí, které video ukazuje společně se sadou dopravních...
20.12.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bárta (10 článků)

Nečas se omluvil Michálkovi a Bárta nabízí flek

 
Nečas vyměkl a omluvil se odvolanému šéfovi SFŽP Michálkovi za tvrzení, že si jednání s ním chtěl Michálek nahrát. Vít Bárta (VV) věděl podle Lidových novin o korupci na ministerstvu životního prostředí. A ten samý Bárta nyní Liboru Michálkovi nabídl místo na Státním fondu dopravní infrastruktury. Co to znamená? Že komedie pokračuje!
20.12.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Libor Bárta (10 článků)

Bárta nabídl Michálkovi místo, VV chtějí ukázat, že oznámit korupci se vyplatí

 
Ministr dopravy Vít Bárta (VV) nabídnul exřediteli Státního fondu životního prostředí Liborovi Michálkovi post na Státním fondu dopravní infrastruktury (SFDI). Bárta chce zaměstnáním Michálka, jehož z místa kvůli neochotě zničit nahrávky zachycující možné korupční jednání odvolal ministr životního prostředí Pavel Drobil (ODS), vyslat veřejnosti jasný signál, že oznamovat korupci se vyplácí. Michálek ale nabídku odmítl.
20.12.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2838 článků) , Pavel Drobil (380 článků) , Libor Bárta (10 článků)
« Předchozí 1 Další »