Články k osobnosti

Leslie Jones

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Leslie Jones »
 

Upoutávka k novým Krotitelům duchů má nejvíc "dislajků" v historii trailerů na Youtube

 
První trailer k rebootu Krotitelů duchů se na Youtube zařadil mezi historicky nejhorší videa. Upoutávka byla zveřejněna 3. března a má přes 617 tisíc "dislajků", což ji zařadilo na seznamu "Most Disliked Videos" neboli nejneoblíbenější videa na 18. místo. Trailer je také jedinou filmovou upoutávkou v seznamu. Mnoho pozic obsadila videa zpěváka Justina Biebera, Miley Cyrus, Nicky Minaj nebo jihokorejského rappera, který si říká PSY. Diváci traileru vyčítají, že je zcela nevtipný a herečky hrozné, čímž narážejí na to, že čtyři hlavní role připadly ženám. Krotit duchy budou Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon a Leslie Jones. Do kin film dorazí 28. července.
03.05.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (909 článků) , Leslie Jones (3 články) , Kristen Wiig (6 článků) , Justin Bieber (1533 článků) , Leslie Jones (3 články) , Melissa Jones (3 články) , Kate Jones (3 články)

Trailer: Krotitelky duchů vyrážejí do boje s paranormálními jevy

 
Pokračování kultovních Krotitelů duchů z roku 1984 nabízí v hlavních rolích čtveřici žen. Bojovat proti paranormálním jevů v New Yorku budou Melissa McCarthy, Kristen Wiig (Zoolander No. 2), Kate McKinnon (Méďa 2) a Leslie Jones (Pět nejlepších), ve vedlejší roli se objeví Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron). Děj se odehrává 30 let po událostech prvního filmu. Režisérem a scenáristou Krotitelů duchů je Paul Feig, který za sebou má komedie Drsňačky (2013) nebo Špión s Melissou McCarthy v hlavní roli. Reakce na první trailer jsou spíše negativní. Fanoušci považují ukázku za nevtipnou, jiným vadí obsazení. Do českých kin snímek dorazí 28. července
07.03.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Leslie Jones (3 články) , Kristen Wiig (6 článků) , Paul Feig (3 články) , Chris Hemsworth (69 článků) , Leslie Jones (3 články) , Melissa York (2 články) , Melissa Jones (3 články) , Kate Jones (3 články)

Krotitelé duchů zasahovali v dětské nemocnici

 
Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon a Leslie Jones se rozhodly udělat radost nemocným dětem. A povedlo se jim to.
03.08.2015 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Leslie Jones (3 články) , Kristen Wiig (6 článků) , Leslie Jones (3 články) , Melissa Jones (3 články) , Kate Jones (3 články)
« Předchozí 1 Další »