Články k osobnosti

Leona Šenková

  zpěvačka, soutěžící československé superstar

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Leona Šenková »
 

Rebelka ze Superstar Leona Šenková: Promluvila o vztazích s lidmi z pěvecké show

 
V první řadě Česko Slovenské SuperStar patřila Leona Šenková (25) k těm výraznějším finalistům. Ohromila totiž nejen silným hlasem, ale i svými kyprými tvary a drsným rockovým vzhledem. Od té doby ale uplynulo už devět let a mezitím zpěvačka shodila pár kilo a dospěla.
21.09.2018 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Pamatujete na Leonu Šenkovou ze Superstar?

 
Zpěvačka Leona Šenková se objevila na společné akci s Honzou Bendigem a Samerem Issou.
22.09.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků) , Jan Bendig (244 článků)

Upřímnost, která bolí! Bohuš Matuš setřel XXL finalistku SuperStar Šenkovou

 
Co na srdci, to na jazyku! Zpěvák Bohuš Matuš pobavil své fanoušky komunikací s XXL finalistkou SuperStar Leonou Šenkovou. Vsadil na upřímnost, čímž ovšem nadanou zpěvačku totálně ztrapnil přede všemi.
30.09.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (137 článků) , Leona Šenková (120 článků)

XXL finalistka SuperStar jásá: Získala korunku královny krásy, je z ní misska!

 
Hlas má silný jako zvon, přesto Leona Šenková (23) pěveckou soutěž SuperStar nevyhrála. Za to boubelatá postava jí přinesla vítězství. Zpěvačka získala korunku krásy v Miss prima křivky.
21.09.2016 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Boubelka ze SuperStar Šenková se svlékla do spodního prádla! Pro někoho slůně, pro někoho sexy, říká zpěvačka

 
Zpěvačka Leona Šenková (23) je rok a půl po porodu syna a nemá problém své kypré vnady ukázat světu. Na sociální síť umístila snímek, kde pózuje v prádle. Zatímco jenom v prádle poprvé nebyla, ve svatebních šatech ano. A prý naposledy.
21.07.2016 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Konečně z ní není kamión sádla a projde futry! 4XL česká zpěvačka zhubla a už je v soutěži krásy

 
Leona Šenková proslula nejen zpěvem v SuperStar, ale také postavou , kterou převážně tvořily pneumatiky a hřmotné podstavce tak silné, aby všechnu tu tíhu unesly. Leona se ale rozhodla trochu zhubnout , docela jí to sekne, a dokonce už je v soutěži krásy!
01.04.2016 04:15 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Z kamiónu sádla sympatická boubelka? Zpěvačka Šenková se dala na dietu a je vidět pořádný rozdíl

 
Hvězdička ze SuperStar Leona Šenková vždy oplývala nejen neskutečně silným hlasem, ale také natolik hřmotnou postavou , že ji málem mohli používat k demolici místo zlověstné ocelové koule. Špeky jí vytékaly ze všech stran a zpěvačka na ně byla pyšná, přestože se dočkala řady posměšků. Tomu je ale, zdá se, definitivní konec!
25.09.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Zpěvačka s kily navíc obětí závisti sousedů: Byli by nejradši, kdybych měla nemocné miminko a trpěla

 
Leona Šenková, která před pěti lety uspěla v SuperStar a svým výborným hlasem tehdy získala mnoho fanoušků, se sice raduje z tříměsíčního miminka , děsí ji ale reakce okolí. Zpěvačka, která žije v Přelouči, se prý na každém kroku potkává s nenávistí a záští. „Byli by nejradši, kdybych měla nemocné miminko a trpěla,“ zlobí se.
15.07.2015 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Po dítěti je mladá hvězdička ze Superstar (22) ještě baculatější, než byla. Ale září štěstím

 
Zpěvačka Leona Šenková už v době soutěžení v Superstar zaujala nejen svým silným hlasem, ale i korpulentní postavou. Nějaké snahy o hubnutí sice proběhly, ale nakonec se rozhodla zůstat sama sebou.
15.06.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Těžkotonážní česká zpěvačka je konečně maminkou: Podívejte se na jejího kloučka!

 
Zpěvačka Leona Šenková se konečně dočkala! Dívka, která účinkovala v SuperStar a jež zaujala nejen velmi hřmotnou postavou a výrazným poprsím, ale především neuvěřitelným hlasem, se v necelých dvaadvaceti letech stala maminkou. Synáček Kája přišel na svět koncem března.
07.04.2015 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Prsa a špeky vylézající z prádla pro chvíle vášní: Takhle vypadá před porodem známá česká zpěvačka

 
Miluje svoje tělo, přestože patří k těm nejrozsáhlejším v českém šoubyznysu. Na to, že má slušný základ a může tóny vytahovat rovnou z podlahy, je náležitě pyšná. Teď se mladičká zpěvačka Leona Šenková (21) pochlubila těhotenskou fotkou. Možná měla vypadat roztomile, když ukazovala botičky pro toužebně očekávané děťátko, ale působí to spíš jako momentka těsně před chvílemi rozkoše!
29.01.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Takhle vypadá svlečená obézní těhotná holka: Česká zpěvačka šla do kalhotek a vyvalila bříško i velké vnady

 
Je to zkrátka ženská krev, mlíko a tuk! Pro mnoho lidí pořádný kus holky Leona Šenková, majitelka jednoho z nejsilnějších hlasů u nás, která je ale bohužel trochu nedoceněná a přivydělávat si musí ve fabrice , se rozhodla odhalit, jak v ní roste nový život . Mrkněte na fotku!
19.11.2014 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Fakt čeká dítě? Tělo tučné zpěvačky se přestalo rozšiřovat

 
O těžkotonážní zpěvačce Leoně Šenkové (21) a jejích různých módních výstřelcích jste u nás už měli možnost číst. Docela překvapující je, že dívka, která se nikdy nestyděla za svůj hřmotný „podvozek“ , a naopak s pýchou ukazovala i špekatá stehna , během těhotenství s hororovou postavičkou vůbec nepřibírá. Asi už není kam. Podívejte se na její nové fotky!
15.11.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Kostým pro hlavní roli z hororu? Těhotná těžkotonážnice ukázala hřmotné podstavce a pupíček

 
Zpěvačka Leona Šenková patří k hrstce vyvolených, kteří když otevřou ústa a začnou zpívat, třesou se okenní výplně. K tomu má ještě jeden primát: je asi nejhřmotnější českou zpěvačkou vůbec. Nedávno do požehnaného stavu přivedená dívka si o víkendu odskočila z práce v továrně a zazpívala na hradě Houska. Hlas opět nezklamal a oblečení této pěnice také ne. Mrkněte do galerie a sami posuďte, jak jí to slušelo.
04.08.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Bude na ní vůbec těhotenství poznat? Těžkotonážní zpívající dělnice z továrny čeká dítě

 
Jestli se dá o někom říct, že se mu změnil život od základů, rozhodně to platí o účastnici SuperStar Leoně Šenkové. Zpěvačka s nádherným hlasem nejdříve v únoru dala kvůli staršímu milenci kopačky dlouholetému snoubenci , pak musela kvůli nedostatku financí jít makat do továrny . A aby toho nebylo málo, dozvěděla se, že čeká mimčo!
30.07.2014 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Ta to bere hopem: Těžkotonážní česká hvězda odkopla snoubence kvůli o patnáct let staršímu milenci

 
Ještě před týdnem se tulila v náruči jednoho, dnes (a pár týdnů předtím paralelně s tím původním) už ji ale zahřívá úplně někdo jiný! Řeč je o kontroverzní a těžkotonážní české zpěvačce Leoně Šenkové, hvězdičce s mimořádným hlasem. Super.cz byl před více než dvěma lety první, kdo oznámil, že se zasnoubila s dlouholetým přítelem Martinem . Jenže před pár dny zničehonic nastal obrat. Leona nebožáka vymazala ze svého života a střelhbitě skončila v péči o patnáct let staršího.
07.02.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Největší černý anděl na světě: Na šaty těžkotonážní zpěvačky Leony Šenkové se spotřebovaly metry látky

 
Zpěvačku a finalistku SuperStar Leonu Šenkovou za pár měsíců čeká zkouška dospělosti. Ve své staré písni se svěřila, že Věří andělům, a proto se svou sestrou Kristýnou nafotila nové fotky, na nichž pózují jako černý a bílý anděl. Na její kostým ovšem padlo mnohem větší množství látky.
09.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

To se vážně nepovedlo: Přemacatělá česká zpěvačka poklekla a zpod sukně jí vykoukla příroda

 
Leona Šenková, zpěvačka silná postavou, ale i hlasem, ráda provokuje. Po nedávném focení na hřbitově, kde ukázala svá macatá stehna , ale tentokrát způsobila skandál jen omylem. Při vystoupení v Pardubicích si přiklekla a sukně odhalila její rozkrok. Čtenář, který Super.cz fotku poslal, tvrdí, že Šenková ukázala vše!
23.10.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Nepoučitelná: Macatá finalistka SuperStar má po reparátech a focení na hrobech zase problémy ve škole

 
Zpěvačka Leona Šenková měla zkažené prázdniny, protože se musela učit na tři reparáty. Zkoušky z matematiky, češtiny a angličtiny sice zvládla, ale dál prochází sotva s odřenýma ušima. A sama přiznává, že provokativními fotkami, kde svá macatá stehna rozvalila na hřbitově, učitele až tak nenaštvala.
28.09.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)

Tohle není pěkný pohled: Jedna z nejobéznějších českých zpěvaček na nás vytasila stehna až k rozkroku

 
Kyprá zpěvačka a exhvězdička SuperStar Leona Šenková má pořádnou nadváhu, ale za svá kila se nestydí. Chce jít příkladem všem obézním dívkám a ukázat jim, že i kilogramy navíc se dají pěkně nosit. Leona už na SuperStar tvrdila, že hubnout nebude a to také splnila.
22.08.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (120 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »