Články k osobnosti

Lenka Olbertová

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lenka Olbertová »
 

Fotbalový bouřlivák Limberský se bude ženit! Požádal o ruku tuhle sexy modelku

 
Modelka Lenka Olbertová se bude podruhé vdávat. O víkendu ji požádal po skoro dvouleté známosti o ruku její partner, fotbalista David Limberský, kvůli kterému opustila manžela Šimona Leitnera. Zásnuby se konaly v luxusním resortu nedaleko Prahy.
15.10.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (84 článků) , Lenka Olbertová (7 článků)

Její exmanžel se počtvrté oženil a čeká dítě: Dočká se i modelka, která žije už 2 roky s fotbalovým bouřlivákem Limberským?

 
S modelkou Lenkou Olbertovou jsme se potkali naposledy na karlovarském filmovém festivalu , kde předváděla modely značky Andrey Verešové  (38) . Spolu s partnerem, fotbalistou Davidem Limberským, ostatně podporují i Verešové charitativní aktivity .
01.10.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1237 článků) , David Limberský (84 článků) , Lenka Olbertová (7 článků)

Limberský sbalil kámošku Nely Slovákové! Před rokem to na ni zkoušel Michal Hrdlička

 
Party na filmovém festivalu v Karlových Varech si také nemohl nechat ujít fotbalový obránce David Limberský. Tam konečně také všem veřejně představil svou novou přítelkyni, modelku Lenku Olbertovou, na kterou měl minulý rok zálusk moderátor Michal Hrdlička.
08.07.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: David Limberský (84 článků) , Lenka Olbertová (7 článků) , Michal Hrdlička (678 článků)

Exmanžel Minářové do toho potřetí praští: Proč ale jeho snoubenka chodí (ne)oblečená jako chytrá horákyně?

 
Když jsme psali o tom, že Lenka Olbertová , jedna z krásek, které fotily na Bali kalendář a která sváděla domorodce bujným dekoltem, je zasnoubená, ještě jsme nevěděli, kdy se bude vdávat. A vlastně jsme ani neupřesnili, že pro jejího snoubence Šimona Leitnera to už bude třetí svatba. Naposledy byl ženatý s Miss ČR 1996 Petrou Minářovou.
22.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Minářová (40 článků) , Lenka Olbertová (7 článků)

Sedm českých krásek na Bali nelenilo: Víme, která se tam zamilovala

 
Petra Faltýnová  (35) byla v té době ještě s Leošem Marešem  (37) , Simona Dvořáková už delší dobu chodí s Tomášem Topolánkem, Lenka Olbertová je zasnoubená s podnikatelem Šimonem Leitnerem, zadaná je i Tereza Fajksová  (24) . Ještě ale zbyly tři dívky, které fotily na Bali kalendář, a byly volné.
15.01.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3066 článků) , Petra Faltýnová (698 článků) , Lenka Olbertová (7 článků) , Tereza Fajksová (229 článků) , Tomáš Mareš (24 článků)

Tak tohle je hodně odvážné: Snoubenka exmanžela Minářové předvedla obří dekolt a holé břicho

 
Konečně pořádný dekolt. Hodně odvážné šaty, v nichž ukázala dokonalou postavičku, přijela do Karlových Varů předvést snoubenka exmanžela Miss ČR 1996 Petry Minářové Šimona Leitnera. Modelce a moderátorce Lence Olbertové se tedy do očí nikdo nedíval.
07.07.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Minářová (40 článků) , Lenka Olbertová (7 článků)

To je kus: Snoubenka exmanžela Minářové se předvedla na rajcovních snímcích

 
Ten si umí vybrat. Super.cz nedávno informoval, že se bývalý manžel Miss ČR Petry Minářové žene potřetí do chomoutu. O ruku požádal Šimon Leitner svoji přítelkyni Lenku Olbertovou na romantickém výletě do Říma.
20.11.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Minářová (40 článků) , Lenka Olbertová (7 článků)
« Předchozí 1 Další »