Články k osobnosti

Lenka Andrýsová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lenka Andrýsová »
 

Bývalá poslankyně od Bárty skončila na policii. Co řekla o korupci v politice?

 
Jsou to čtyři roky, co jedna z nejmladších poslankyň Věcí veřejných (VV) Lenka Andrýsová (33) zmizela z Poslanecké sněmovny. Křehká blondýna dnes na sněmovní léta vzpomíná především pozitivně. Během politického angažmá ale zažila rozštěpení vlastní strany a několik trestních oznámení, kvůli kterým skončila na policii i u soudu. Ve Sněmovně ztratila také důvěru k některým kolegům. V rozhovoru pro Blesk Zprávy prozradila, co ji vedlo k tomu, že s Karolínou Peake Věci veřejné narychlo opustila.
30.12.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Poslankyně od Peake radila Babišovi, jak má vládnout, a sdělila, proč má strach. Byli jsme u toho

 
Jak přicházejí poslanci o iluze, o tom by měla vědět své Lenka Andrýsová, která strávila tři roky ve sněmovně za Věci veřejné, později za LIDEM. Na besedě v Olomouci překvapila stále pozitivním pohledem na českou politiku. Zároveň ale zkritizovala hnutí ANO.
05.12.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků)

Víme, co dělají staří známí poslanci Nečasovy koalice. Dozvíte se pár překvapení

 
Někteří exposlanci bývalé vládní koalice v blížících se sněmovních volbách nekandidují. Jak se vyrovnávají s předčasným odchodem ze sněmovny? Čím se živí? A jaké jsou jejich plány do budoucna? Třeba exministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) hodlá obnovit živnost. Otto Chaloupka z Věcí veřejných uvažuje o založení nové politické strany. Své plány odhalil také bývalý poslanec ODS Jan Florián nebo někdejší poslankyně LIDEM Lenka Andrýsová.
01.10.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Otto Chaloupka (169 článků) , Jaromír Drábek (1079 článků) , Jan Florián (64 článků) , Jan Otto (12 článků)

Takhle dopadly "holky v plavkách". Kočí chce dělat lobbistku, Andrýsová přednášet

 
Pamatujete na „Holky v plavkách“ z Věcí veřejných? Před volbami v roce 2010 čtyři mladé dámy - Kristýna Kočí, Kateřina Klasnová, Karolína Peake a Lenka Andrýsová - působily jako velké kamarádky, které se nejen skrze billboardy chtějí dostat do sněmovny. Jak jsou na tom dnes? Žádná už se do sněmovny znovu nechystá, ale třeba Kristýna kočí hodlá působit jako lobbistka. O budoucnosti čtyř známých političek informuje server Týden.cz.
14.09.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (521 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Kristýna Kočí (705 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Nadlidi ve sněmovně pakují kufry: Kráska Andrýsová sbalila i plyšáka!

 
Sněmovna se poprvé v historii rozpustila a zdá se, že nikomu chybět nebude. Nadlidi si tak museli sbalit své saky paky. Taková Lenka Andrýsová si ze sněmovny odnesla i plyšáka!
22.08.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků)

Poslankyně LIDEM vypočetla své zásluhy. A řekla, z čeho si bere ponaučení

 
Náhlý odchod Karolíny Peake z jednací síně před hlasováním o důvěře vládě Jiřího Rusnoka a poté i z postu předsedkyně strany LIDEM vzbuzuje množství otázek. Čtenář ParlamentníchListů.cz pod přezdívkou "žluťásek" se na okolnosti a situaci ve straně zeptal poslankyně LIDEM Lenky Andrýsové.
14.08.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Karolína Peake (1615 článků) , Jiří Rusnok (1921 článků)

Jste sekta, kradete LIDEM, srandistko, psali jste poslankyni od Peake. A ona odpověděla

 
Poslankyně strany LIDEM Lenka Andrýsová svědomitě komunikuje s občany. V posledních dnech zodpověděla hned několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníchListů.cz, které jí položili prostřednictvím jejího profilu na tomto serveru. A nebyly to dotazy příjemné: Čtenáři v nich útočili třeba na to, že strana LIDEM nemá mandát od voličů, někteří političku označili dokonce za srandistku a její stranu za zloděje. Andrýsová se přesto nezalekla a zhostila se odpovědí.
01.08.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků)

Vít Bárta se opět vysmál Peake a jejím LIDEM

 
Šéf Věcí veřejných Vít Bárta se nenudí ani na své dovolené. Sleduje weby českých médií a na serveru Týden.cz ho zaujalo prohlášení poslankyně Lenky Andrýsové (LIDEM). Prý ho rozesmálo až za Atlantikem, uvedl na svých stránkách.
05.07.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Vít Bárta (2859 článků)

Andrýsová (LIDEM): Česko opouští první nepotřebné mezinárodní organizace

 
Vyjádření Lenky Andrýsové k bodům programu jednání vlády
02.07.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků)

Peake: Změnu jednacího řádu Poslanecké sněmovny podporuje Rekonstrukce státu

 
Vláda dnes bude projednávat návrh novely zákona o Jednacím řádu Poslanecké sněmovny poslanců Karolíny Peake, Lenky Andrýsové a dalších.
12.06.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Peake navrhuje, aby poslanci zdůvodňovali své pozměňovací návrhy

 
Předkladatelé pozměňovacích návrhů k zákonům projednávaným v Poslanecké sněmovně by měli předkládat jejich alespoň stručné zdůvodnění, navrhuje skupina poslanců ve svém návrhu změn jednacího řádu sněmovny. Novináře dnes s novelou seznámila vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM), spolu s ní se pod návrh podepsala její stranická kolegyně Lenka Andrýsová nebo třeba šéf poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů Petr Gazdík.
17.05.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1197 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Petr Gazdík (1186 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Peake chce, aby poslanci předkládali písemná zdůvodnění pozměňovacích návrhů

 
Předkladatelé pozměňovacích návrhů k zákonům projednávaným v Poslanecké sněmovně by měli předkládat jejich alespoň stručné zdůvodnění, navrhuje skupina poslanců ve svém návrhu změn jednacího řádu Sněmovny. Novináře dnes s novelou seznámila vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM), spolu s ní se pod návrh podepsala její stranická kolegyně Lenka Andrýsová nebo třeba šéf poslaneckého klubu TOP 09 a Starostů Petr Gazdík. 
17.05.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1197 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Petr Gazdík (1186 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

ÚSTR je k ničemu, naznačila poslankyně od Peake

 
Poslankyně nejmenší vládní strany LIDEM Lenka Andrýsová je přesvědčená, že Ústav pro studium totalitních režimů (ÚSTR), jehož provoz ročně stojí kolem 150 milionů korun, neplní správně svou funkci. Totalitní režimy by prý měla raději zkoumat Akademie věd.
24.04.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků)

Andrýsová (LIDEM): Zatočme s nezaměstnaností na Jesenicku

 
V pondělí se poslankyně Lenka Andrýsová a Dagmar Navrátilová setkaly se starosty Jesenicka a zástupci ministerstev.
20.03.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Dagmar Navrátilová (97 článků)

Vláda asi bude mít připomínky k trestání firem za lichvu

 
Vláda ve středu zřejmě vysloví připomínky k návrhu poslankyň Heleny Langšádlové (TOP 09), Lenky Andrýsové (LIDEM) a Jany Černochové (ODS), které chtějí rozšířit možnost trestního stíhání firem i na případy lichvy. Z návrhu stanoviska pro jednání vlády vyplývá, že vláda sice obecně s návrhem souhlasí, ale upozorňuje na to, že navrhované rozšíření zákona o lichvu se může odchýlit od jeho současné koncepce.
09.03.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků) , Jana Černochová (756 článků) , Helena Langšádlová (316 článků)

Napsat poslancům je sázka do loterie. Odpoví na každý pátý e-mail

 
Chtějí-li se občané tázat poslanců, měli by si pečlivě zvolit, na koho se ve Sněmovně obrátí. Jak zjistilo sdružení KohoVolit.eu, nejčastěji na dotazy občanů reagovali poslanci z LIDEM a TOP 09. Vůbec nejpilněji odpovídali Lenka Andrýsová (LIDEM), Stanislav Polčák a Petr Gazdík (oba TOP 09 a Starostové). Ve středu o tom informoval mluvčí sdružení Kamil Gregor.
15.08.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1197 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Petr Gazdík (1186 článků) , Stanislav Polčák (333 článků)

Andrýsová vyhrála sexyposlankyni a nevěří. Je to cinklé, tvrdí

 
Server sexyparlament.cz inspirovaný svou americkou obdobou sexual congress pravidelně aktualizuje výsledky hlasování o nejatraktivnější poslankyni, respektive poslance. V letošní anketě jasně vede Lenka Andrýsová (LIDEM). Nejpřitažlivějším mužem sněmovny je komunista Vojtěch Adam.
04.08.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

LIDEM chtějí lepší podmínky pro náš export

 
Větší jistotu a fixně nastavené splátky. To by měl vývozcům garantovat nově založený systém jednoho z důležitých nástrojů podpory exportu, a to dorovnávání úrokových rozdílů (IMU). „Tímto návrhem odstraňujeme jednu ze závažných překážek konkurenceschopnosti českých exportérů tím, že budou moci získat pro své obchody financování s pevně nastavenou úrokovou sazbou po celou dobu úvěru,“ nastiňuje budoucí fungování jedna z předkladatelek, poslankyně Lenka Andrýsová.
19.07.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Andrýsová (68 článků)

Pomluva? Ženatý ministr udržuje intimní vztah s poslankyní od Peake

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz se bulvár v nejbližší době chystá „pustit“ do údajného milostného vztahu ministra dopravy Pavla Dobeše (LIDEM) a poslankyně Lenky Andrýsové (LIDEM). Ministr Dobeš je ovšem ženatý a má tříletou dceru.
18.07.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (514 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků)

Pomluva? Ženatý ministr udržuje intimní vztah s poslankyní od Peake

 
Podle informací ParlamentníchListů.cz se bulvár v nejbližší době chystá „pustit“ do údajného milostného vztahu ministra dopravy Pavla Dobeše (LIDEM) a poslankyně Lenky Andrýsové (LIDEM). Ministr Dobeš je ovšem ženatý a má tříletou dceru.
18.07.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (514 článků) , Lenka Andrýsová (68 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »