Články k osobnosti

Len Wiseman

  scénárista, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Len Wiseman »
 

Smutné přiznání herečky Kate Beckinsaleové: Nikdy jsem neměla rande!

 
Herečka Kate Beckinsaleová (47) pořádně překvapila fanoušky, když prohlásila, že nikdy nebyla na rande. A to i přesto, že byla 15 let vdaná za režiséra Lena Wisemana (48)!
26.07.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Len Wiseman (11 článků) , Kate Kate (637 článků)

Kate Beckinsale se rozvádí. S manželem už si neměli co říct

 
Herečka Kate Beckinsale (43) a její manžel Len Wiseman (43) se rozhodli, že v životě každý půjde sám svou cestu a rozvedou se. Už si prý neměli co říct a jejich vztah se nijak nevyvíjel. Každý z nich měl o budoucnosti jinou představu.
28.10.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (50 článků) , Len Wiseman (11 článků)

Rozpad Brangeliny nejspíše inspiroval: Světovým šoubyznysem OTŘÁSÁ DALŠÍ ROZCHOD. Které manželství končí?

 
Už to vypadalo na lásku na celý život. Jenže po dvanácti letech se ale tak nějak jejich cesty rozdělily. Len Wiseman totiž zažádal o rozvod s Kate Beckinsale!
26.10.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (50 článků) , Len Wiseman (11 článků)

Konec hollywoodské romance: Krásná herečka se rozvádí s režisérem, oba si už pořídili náhradníky

 
Životní příběh Kate Beckinsale (42) a Lena Wisemana (42) byl jako podle scénáře z továrny na sny. Když Len Kate režíroval v hororu Underworld, zrodila se láska, která byla v roce 2004 zpečetěna svatbou. Po 11 letech se ale objevil důvod k rozvodu.
24.11.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Beckinsale (50 článků) , Len Wiseman (11 článků)

Bruce Willis zachrání svět jako John McClane pošesté. Chystá se další Smrtonosná past

 
Akční série Smrtonosná past o newyorském policistovi Johnu McClaneovi bude mít pokračování. V pořadí šestý díl zrežíruje Len Wiseman, informoval The Hollywood Reporter. Filmař za sebou má Smrtonosnou past 4.0 (2007) nebo sci-fi remake Total Recall (2012). Scenárista se zatím hledá. Známo je, že příběh se bude odehrávat v roce 1979 a bude prequelem k sérii. Bruce Willis se vrátí, ale ústřední roli bude mít jeho mladší verze. Pětidílná franšíza, která začala prvním dílem v roce 1988, doposud celosvětově utržila přes 1,4 miliardy dolarů. Pátý díl si v USA nevedl kasovně příliš dobře, ztrátu však vyrovnaly vysoké tržby ze zbytku světa.
16.10.2015 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Len Wiseman (11 článků) , John Willis (9 článků)

Nový Total Recall. Rýpat do legendy se moc nevyplatilo

 
Americký režisér Len Wiseman patří k rutinářům, kteří pracují s velkými rozpočty bez velkých uměleckých ambicí. Když se pustil do předělávání jednoho z mála filmů s Arnoldem Schwarzeneggerem, k jehož sledování se může bez uzardění přiznat i intelektuál, nedalo se od toho mnoho čekat. A dopadlo to tak nějak průměrně.
10.08.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (638 článků) , Len Wiseman (11 článků)

Total Recall se vrací, s režisérem Underworldu a bez Arnolda

 
Společnost Sony se pochlubila, že se dohodla s režisérem Lenem Wisemanem na nové verzi filmu Total Recall. Tento velký milník sci-fi z přelomu osmdesátých a devadesátých let slavil úspěch s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Patří k jeho nejuznávanějším filmům.
30.07.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (638 článků) , Len Wiseman (11 článků)

Bruce Willis natočí pátou Smrtonosnou past

 
Herec Bruce Willis příští rok natočí pátou Smrtonosnou past. Mezi třetí a čtvrtou měl dvanáctiletou přestávku, ale teď má pocit, že svět je na další díl jeho neohroženého agenta Johna McClana připraven už po čtyřech letech. Snímek by měl režírovat opět Len Wiseman.
26.02.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (353 článků) , Len Wiseman (11 článků)

Halloween s celebritamí

 
Zde je několik celebrit v jejich halloweenských oblečcích. Která se Vám nejvíce líbí? Pink : Katy Perry: Kate Beckinsale a Len Wiseman s cerou: Heidi Klum a Seal: Paris Hilton: foto: profimedia.cz
29.10.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků) , Heidi Klum (613 článků) , Kate Beckinsale (50 článků) , Seal (181 článků) , Paris Hilton (638 článků) , Len Wiseman (11 článků) , Katy Perry (671 článků)

Nejvíc sexy žijící žena 2009? Zvolili ji čtenáři Esquire

 
Nejvíc sexy žijící žena roku 2009 byla volena čtenáři magazínu Esquire. Kdo následuje Charlie Theron nebo Halle Berry, které se tímto titulem také pyšnily? Mezi sexy živoucí legendy se teď nově řadí i britská herečka Kate Beckinsale (36). Je provdaná za filmového režiséra Lena Wisemana, se svým bývalým partnerem Michaelem Sheenem má dceru Lily. „To, že mě zvolili Nejvíc sexy žijící ženou, mi rozbušilo srdce,“ sdělila Kate pro listopadové vydání magazínu. „To, že jsem tento titul získala, pro mě není konečná. Chci pokračovat, je tolik věcí, ve kterých můžu být lepší. Třeba v tanci nebo čemkoliv jiném.“ Kate pobývá v Los Angeles, nicméně vždy, když se jí zasteskne po rodném Londýně, vrací se zde zpátky. „Zrovna teď jsem se po pěti měsících vrátila z Londýna,“ říká. „Bylo mi moc smutno, tak jsme tam s dcerou zůstaly déle. Ona tam chodila trochu i do školy. Navštívily jsme příbuzné, já jsem vypadla ze stereotypu. Těch pět měsíců bylo tak akorát. Pracovala jsem moc. Neměla jsem ani minutu pro sebe. Takže jsem to brala i jako malou pauzu.“
08.10.2009 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (336 článků) , Kate Beckinsale (50 článků) , Len Wiseman (11 článků) , Michael Sheen (5 článků)

Tom Cruise mluví Beckhamovým do výchovy dětí

 
Herec Tom Cruise radí Davidu a Victorii Beckhamovým, jak vychovávat své tři děti. Hollywoodská superstar, která vychovává s manželkou Katie Holmes dceru Suri, je do výchovy tak zapálený, že se snaží ovlivnit životy dalších známých celebrit. O své rodičovské zkušenosti a tipy na výchovu se dělí s Beckhamovými. „Vliv Toma Cruise jde do větší hloubky, není povrchní,“ prozradil zdroj britskému magazínu Now. „Beckhamovi od něj rodičovské rady přijímají. David si teď dává záležet na tom, aby trávil pravidelně čas se svými syny. S každým zvlášť.“ „Dříve si s nimi vyšel se všemi naráz, ale Tom řekl, že to musí být individuálně. Po vzoru Toma a Catie začali také praktikovat pětiminutový oddech, když se děti začnou vzpouzet.“ Zdroj také uvedl, že Beckhamovi začali pochytávat stejný přízvuk jako Tom. „Je to jako ve škole. Když se chcete kamarádit s populárními dětmi, musíte se oblékat jako oni, mluvit jako oni, chovat se jako oni.“ „Na oplátku si Tom projíždí s Davidem filmové nápady. Když měl podepsat smlouvu s režisérem Lenem Wisemanem (pro thriller Motorcade), zeptal se Davida, co si o tom myslí. Ti dva se chovají opravdu jako nejlepší přátelé.“
12.08.2009 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1001 článků) , Len Wiseman (11 článků) , David Beckham (1110 článků) , Victoria Beckham (891 článků) , David Holmes (11 článků) , David Toma (6 článků) , Suri Cruise (289 článků)
« Předchozí 1 Další »