Články k osobnosti

Lauren Graham

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lauren Graham »
 

Konec! Hvězda Gilmorek se po letech rozešla s pohledným hercem. V seriálu hrál jejího bratra

 
Pro většinu fanoušků muselo být toto zjištění šok. Herečka známá ze seriálu Gilmorova děvčata Lauren Graham (55) a herec ze seriálu Famílie Peter Krause (56) se v tichosti rozešli. A jak potvrdil zástupce herečky, stalo se to již minulý rok.
20.06.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Peter Krause (3 články) , Peter Kraus (3 články) , Lauren Graham (12 článků) , Peter Krause (2 články) , Peter Krause (2 články)

Lékařka nemohla otěhotnět, nakonec porodila tři dcery: Všechny prý zavraždila!

 
Šokující hrůza se odehrála v rodině Dickasonových, kteří se teprve nedávno přestěhovali z Jižní Afriky do města Timaru na Novém Zélandu. Oba rodiče Lauren a Graham byli lékaři, podle blízkých dlouho toužili po dítěti, ale Lauren nemohla otěhotnět. Nakonec se jim narodily tři dcerky, ty měla však matka chladnokrevně zavraždit.
18.09.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Lauren Graham (12 článků)

Od prvního polibku Luka a Lorelai v Gilmorkách uběhlo skoro 17 let: Jak na něj vzpomíná slavný herec?

 
Skoro 17 let uplynulo od prvního polibku Lorelai a Luka v seriálu Gilmorova děvčata. Scott Patterson (62) nyní na moment zavzpomínal a popsal, jak se cítil před scénou s kolegyní Lauren Graham.
16.05.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Lauren Graham (12 článků) , Scott Patterson (4 články)

Gilmorova děvčata se nikdy neomrzí aneb věděli jste, že …

 
Herečky ústředních postav Lauren Graham a Alexis Bledel se během let 2000-2007 skamarádily a rády se vrátily v roce 2016 natočit projekt Gilmorova děvčata: Rok v životě. Obě ženy za svou popularitu vděčí svým upovídaným seriálovým postavám, které se staly pro mladou generaci průvodcem v dospívání.
21.04.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Lauren Graham (12 článků)

8 věcí, které jste o Gilmorkách nevěděli: Sookie málem vypadala úplně jinak, Paris dopsali a Jess měl jasný účel

 
Seriál Gilmorova děvčata, jehož hlavními hrdinkami jsou svobodná matka Lorelai s dcerou Rory, se už jednadvacet let těší mimořádné divácké přízni. Fanoušci milují vtipné a trefné dialogy a zábavný děj protkaný popkulturními odkazy. V hlavních rolích obyvatel městečka Stars Hollow se představili Lauren Graham (Lorelai), Alexis Bledel (Rory), Scott Patterson (Luke), Melissa McCarthy (Sookie), Liza Weil (Paris) či Sean Gunn (Kirk).
18.03.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Scott Patterson (7 článků) , Sean Gunn (2 články) , Liza Weil (1 článek) , Scott Patterson (7 článků) , Lauren Graham (12 článků) , Scott Patterson (4 články)

Lorelai ze seriálu Gilmorova děvčata vypadá jako stařena! Kdysi krásná herečka se změnila k nepoznání

 
Pamatujete se na kultovní seriál Gilmorova děvčata v hlavní roli s Lauren Graham, která si zahrála matku Rory? Půvab a krása se po několika letech vytratily a herečka hodně sešla. Poznali byste ještě půvabnou "Gilmorku" Lorelai?
09.11.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Lauren Graham (12 článků)

Nejlepší seriálová dvojka Lorelai a Rory jsou zpět! Jak se změnily po 16 letech?

 
Gilmorova děvčata, herečky Lauren Graham a Alexis Bledel, představily nové díly seriálu "Gilmore girls: A Year in the Life" v Berlíně. Koukněte se, jak se změnily tyhle dvě populární herečky za 16 let! Jsou to pořád pěkné kočky, co myslíte?
16.11.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Lauren Graham (12 článků)

Vzpomínáte na sexy mámu z Gilmorek? Takhle vypadá Lorelai dnes!

 
Před šestnácti lety začala Lauren Helen Graham (49) natáčet Gilmorky. Teď už má na krku skoro pět křížků, ale pořád vypadá skvěle!
01.10.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Lauren Graham (12 článků)

Pokračování Gilmorových děvčat se blíží. Netflix natáčí čtyři nové díly

 
Herečka Lauren Graham oznámila v talk-show Ellen Degeneres podtitul chystaného pokračování seriálu Gilmorova děvčata, který zní: A Year in the Life. Streamovací platforma Netflix, která zaštiťuje novou sérii, odvysílá čtyři díly o 90 minutách, které se budou odehrávat v různých ročních obdobích. V hlavních rolích Lorelai a její dcery Rory se vrátí Lauren Graham a Alexis Bledel. Graham se svěřila, že se svou postavou cítí hluboké spojení a je ráda, že vzniklo pokračování. "Natáčení je téměř u konce," upřesnila herečka. Roli Sookie si také zopakuje Melissa McCarthy. Premiéra nových dílů bude letos, ale přesné datum zatím Netflix nesdělil.
23.05.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Lauren Graham (12 článků)

Baculatá Sookie z Gilmoreových děvčat v šoku: Nikdo mě nepožádal, abych znova hrála!

 
Televizní producenti potvrdili, že zahájili přípravy na natáčení seriálu Gilmoreova děvčata. Oblíbené příběhy Lorelai a Rory Gilmoreových se vrátí na obrazovky v premiérových dílech po devíti letech. Lauren Graham i Alexis Bledel podepsaly spolupráci a účast slibují i další vedlejší postavy. Jenže ta nejvýraznější Melissa McCarthy mezi nimi zmiňována nebyla. Ona však tvrdí, že ji kvůli roli kuchařky Sookie St. James nikdo neoslovil!
04.02.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Lauren Graham (12 článků) , Sookie James (3 články)

Potvrzeno: Gilmoreova děvčata se vrátí! Kdo ale v seriálu bude chybět?

 
Po měsících spekulací je to naprosto jisté. Televizní společnost Netflix potvrdila, že se po devíti letech vrátí na obrazovky Lorelai a Rory Gilmoreovy. Představitelky těchto rolí Lauren Graham a Alexis Bledel plus další hlavní postavy podepsaly smlouvu a začnou ještě letos natáčet nové díly seriálu.
02.02.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Lauren Graham (12 článků)

Gilmorova děvčata po 8 letech: Podívejte, jak se změnila!

 
Herečky Lauren Graham a Alexis Bledel se v polovině května roku 2007 přestaly žít osudy Lorelai a Rory Gilmorových. Velmi oblíbený seriál skončil poněkud náhle a s otevřeným koncem. Ačkoli se o obnově pořadu spekuluje dodnes, producentka Amy Sherman Palladino to zatím vylučuje. Nicméně všechny tváře tohoto seriálu se o víkendu potkaly.
08.06.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lauren Graham (12 článků) , Alexis Bledel (19 článků) , Amy Sherman-Palladino (1 článek) , Lauren Graham (12 článků)
« Předchozí 1 Další »