Články k osobnosti

Laura Dern

  herečka, producentka, scénáristka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Laura Dern »
 

Nominaci neproměnila, ale zářila na dálku: Jennifer Lopez vynesla šperky za téměř 204 miliónů!

 
Jennifer Lopez  (50) se letos sice dočkala řady nominací za výkon ve filmu Zlatokopky, ale bohužel jich mnoho neproměnila . Při udílení Screen Actors Guild Awards (SAG) ji i tentokrát, stejně jako na Zlatých glóbech a cenách kritiků, porazila Laura Dern s filmem Manželská historie.
21.01.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (782 článků) , Laura Dern (10 článků) , Jennifer Lopez (20 článků)

Vzpomínáte na klučíka z Jurského parku? Takhle vypadá jako člen jedné z nejslavnějších kapel všech dob

 
Herce Josepha Mazzella (35) znají všichni fanoušci filmové klasiky Jurský park. Jde o klučíka (Tima), který se spolu s Laurou Dern, Samem Neillem a Arianou Richards pokoušel dostat z dosahu krvelačných dinosaurů. Tehdy mu bylo deset let, první zkušenosti s herectvím přitom Mazzello sbíral už jako pětiletý.
24.10.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků) , Sam Neill (1 článek) , Joseph Mazzello (2 články) , Ariana Richards (1 článek)

Se světelným mečem mě učí mistr bojových umění, říká Daisy Ridley, hlavní hrdinka Star Wars

 
Daisy Ridley, která si zahrála hlavní roli ve filmu Star Wars: Síla se probouzí (2015), zveřejnila na svém Instagramu krátké video, v němž předvádí bojové pohyby s tyčí, která bude ve filmu nahrazena světelným mečem. Ridley se zhostí role postavy Rey i v dalším díle vesmírné ságy a záběr dává napovědět, že v něm bude mít více soubojů. Na videu se objevuje i kaskadér Liang Yang, s kterým herečka trénuje. Ridley pod příspěvek na Instagramu napsala, že ji učí skvělý mistr bojových umění a že celý tým kaskadérů je "neuvěřitelný". V dalších rolích se objeví například Benicio Del Toro nebo Laura Dern. Česká premiéra snímku je naplánovaná na 14. prosince 2017.
29.04.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků) , Daisy Ridley (31 článků) , Yang Yang (19 článků)

Padla první klapka nových Star Wars. V Epizodě VIII se objeví i Benicio Del Toro

 
Režisér Rian Johnson (Looper) odstartoval natáčení filmu Star Wars: Epizoda VIII. Po první klapce následovalo natáčení scény, kterou končí předchozí díl s podtitulem Síla se probouzí. Rey (Daisy Ridley) vyhledá Luka Skywalkera (Mark Hamill) a předává mu jeho světelný meč. Autorem scénáře je režisér Johnson, kameramanem filmu pak Steve Yedlin (San Andreas). Hereckými posilami v zatím nespecifikovaných rolích budou Laura Dern (Divočina) a Benicio del Toro (Sicario: Nájemný vrah). Vrátí se Carrie Fisher, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o a Domhnall Gleeson. Premiéra filmu se měla původně uskutečnit v květnu 2017, byla však posunuta na 17. prosinec.
16.02.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků) , Carrie Fisher (42 článků) , Oscar Isaac (3 články) , Rian Johnson (14 článků) , Domhnall Gleeson (1 článek) , Adam Driver (6 článků) , Steve Yedlin (1 článek)

Foto: 49. Vary rozdaly ceny. Fanouškům zamávala Laura Dern

 
Podívejte se, jak skončil 49. ročník karlovarského festivalu. Vítězný snímek se jmenuje Kukuřičný ostrov.
12.07.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků)

Do Varů přijela hvězda Jurského parku: Lauru Dern kdysi hanebně podrazila její kolegyně Angelina!

 
"Jurský park":http://www.extra.cz/tema/jursky-park, to je "ihned první film":http://www.extra.cz/mate-radi-film-jursky-park-na-prodej-je-klec-na-velociraptory-z-uvodu-filmu, na nějž si vzpomenete, objeví-li se někde tahle tvář nebo padne jméno Laura Dern (47). Typově výrazná, charismatická herečka si rolí paleobotaničky Ellie Sattler zajistila doživotní místo ve filmové encyklopedii, přestože je to k její herecké historii hodně nespravedlivé.
12.07.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků)

Tahle krásná blondýna ochutnala dinosauří maso: Ve Varech je paleontoložka z Jurského parku

 
Měla vztahy s nejžádanějšími muži Hollywoodu jako byl Kyle McLachlan, Jeff Goldblum nebo Billy Bob Thornton, který ji opustil kvůli Angelině Jolie. Letos sedmačtyřicetiletá herečka Laura Dern je opravdu krásná žena, blondýna s pořádnou výškou 179 centimetrů.
11.07.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2142 článků) , Laura Dern (10 článků) , Jeff Goldblum (31 článků) , Bob Kyle (1 článek)

Do Varů dorazila kráska z Jurského parkum oscarová Laura Dern

 
Do Varů na Filmový festival dorazila kráska z filmu Jurský park Laura Dern. Sedmačtyřicetiletá hollywoodská herečka přijela na víkendové promítání filmu  Davida Lynche Zběsilost v srdci. Ještě dnes večer ji čeká rozhovor s Markem Ebenem.
10.07.2014 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků) , Marek Eben (393 článků) , David Lynch (66 článků) , David Lynch (66 článků)

Foto: Plovárna s Lulou, glóby a alchymie v Karlových Varech

 
Laura Dern přijela do Karlových Varů. Cena prezidenta připadla Zdeňku Svěrákovi, William Friedkin si vyzvedl globus, Jana Švankmajera ocenily filmové archivy, v týdnu se diskutovalo s Brianem Caspem.
10.07.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Laura Dern (10 článků) , Jan Švankmajer (47 článků) , William Friedkin (9 článků)

Legendární agent Twin Peaks Kyle MacLachlan byl pěkný divoch: Kdo všechno prošel jeho postelí?

 
Herec "Kyle MacLachlan":http://www.extra.cz/tema/kyle-maclachlan (54) patřil dlouho do béčkové ligy. Když s ním ale navázal spolupráci režisér David Lynch (67), udělal z MacLachlana svého dvorního herce. Kyle nejprve zazářil ve snímku Modrý samet a později se stal hlavní postavou seriálu Městečko Twin Peaks (1990–91), které momentálně reprízuje CBS Drama. Od té doby se stal i vyhledávaným objektem známých žen. Vzhledem k tomu, že si atraktivní herec vybíral často své partnerky mezi kolegyněmi, prošly jeho postelí i představitelky známé ze seriálu Twin Peaks, a sice Lara Flynn Boyle (43) a Laura Dern (46).
30.04.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lara Flynn Boyle (6 článků) , Laura Dern (10 článků) , David Lynch (66 článků) , David Lynch (66 článků)
« Předchozí 1 Další »