Články k osobnosti

Larry Maya

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Larry Maya »
 

Maminka (39) před pár měsíci beze stopy zmizela! Její manžel je agresor, hlásí příbuzný

 
Příběh, ze kterého mrazí. Už to jsou čtyři měsíce, co zmizela devětatřicetiletá matka tří dětí Maya „May“ Millete. Po ženě je vyhlášeno pátrání, kterého se účastní nejen policisté, ale i dobrovolníci. Akce je však zatím marná... Sama žena měla svým nejbližším před zmizením říct, že kdyby se jí něco stalo, bude za tím její muž Larry.
06.04.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Larry Maya (3 články) , Sam Sam (484 článků)

Máma (39) třech dětí je měsíce nezvěstná: Před zmizením se prý svěřila příbuzným, že se děsí manžela

 
Již čtyři měsíce uběhly od chvíle, kdy byla naposledy viděna Maya „May“ Milleteová, devětatřicetiletá máma tří dětí. Po ztracené ženě pátrají policisté i dobrovolníci, ale marně. Maya měla navíc před svým zmizením svým příbuzným říci, že pakliže se jí něco stane, bude za to moci její manžel Larry!
05.04.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Larry Maya (3 články)

Z útulku do sídla premiérů: Vrchní „myšilov“ Larry oslavil 10 let ve funkci, má už třetího šéfa

 
Vrchní myšilov úřadu britské vlády Larry oslavil 10 let ve službě v tradičním sídle britských premiérů Downing street č. 10. Za poslední desetiletí se u Larryho vystřídali již tři premiéři: David Cameron, Theresa Mayová a Boris Johnson. Zatímco ministerští předsedové přicházejí a odcházejí, Larry zůstává a často je to právě on, kdo je hlavní hvězdou a oblíbeným modelem novinářů a fotografů, uvedla stanice Sky News.
15.02.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (320 článků) , David Cameron (320 článků) , David Cameron (212 článků) , Theresa Mayová (260 článků) , David Cameron (185 článků) , Larry Johnson (3 články) , Larry Johnson (1 článek) , Larry Maya (3 články) , Johnson Johnson (306 článků)
« Předchozí 1 Další »