Články k osobnosti

Lara Flynn Boyle

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lara Flynn Boyle »
 

Lara Flynn Boyle aneb jak se z krásné herečky díky plastikám stala zrůda

 
Kdysi krásná herečka se dnes může pyšnit strnulou a nehybnou tváří, které jí způsobila závislost na plastických operacích.
23.10.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Lara Flynn Boyle (6 článků)

Jaká škoda: Herečka Lara Flynn Boyle si plastikami totálně zničila krásnou tvář

 
Plastické operace mohou pomoci, ale i nenávratně uškodit. Jasným příkladem druhé varianty je herečka Lara Flynn Boyle. Kdysi překrásná brunetka, které podlehl i proslulý proutník Jack Nicholson, je dnes ženou s opuchlou tváří bez mimiky a kačeřími rty.
01.08.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jack Nicholson (91 článků) , Lara Flynn Boyle (6 článků) , Jack Boyle (1 článek) , Jack Boyle (1 článek)

Legendární agent Twin Peaks Kyle MacLachlan byl pěkný divoch: Kdo všechno prošel jeho postelí?

 
Herec "Kyle MacLachlan":http://www.extra.cz/tema/kyle-maclachlan (54) patřil dlouho do béčkové ligy. Když s ním ale navázal spolupráci režisér David Lynch (67), udělal z MacLachlana svého dvorního herce. Kyle nejprve zazářil ve snímku Modrý samet a později se stal hlavní postavou seriálu Městečko Twin Peaks (1990–91), které momentálně reprízuje CBS Drama. Od té doby se stal i vyhledávaným objektem známých žen. Vzhledem k tomu, že si atraktivní herec vybíral často své partnerky mezi kolegyněmi, prošly jeho postelí i představitelky známé ze seriálu Twin Peaks, a sice Lara Flynn Boyle (43) a Laura Dern (46).
30.04.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lara Flynn Boyle (6 článků) , Laura Dern (8 článků) , David Lynch (63 článků) , David Lynch (63 článků)

Juddová odmítla spekulace o plastice, za oteklý obličej může chřipka

 
Herečka Ashley Juddová vyvolala vlnu spekulací, když se objevila v kanadské talk show s výrazně oteklým obličejem. Ihned se začalo mluvit o nepovedené plastické operaci. Mluvčí herečky ale tvrdí, že je to vedlejší účinek na léky proti infekci a chřipce, které prodělala. Další články k tématu: Madonna to patrně přehání s plastikami, ukázala oteklý obličej Kim Basingerová to prý přehnala s botoxem, opuchlá byla k nepoznání Co dokáže plastika: Lara Flynn Boyle je k nepoznání a ztratila mimiku
17.03.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Ashley Judd (6 článků) , Madonna (950 článků) , Kim Basinger (51 článků) , Lara Flynn Boyle (6 článků) , Kim Kim (1412 článků)

Jak to vidí muži: Chtějí malá prsa, nebo velké silikony?

 
„Dvěma mléčnými žlázami si podrobím celou planetu,“ něco v tom smyslu pohrdavě podotkla herečka Lara Flynn Boyle jako mimozemšťanka Sarleena ve filmu Muži v černém II. Kde je pravda?
02.10.2011 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Lara Flynn Boyle (6 článků)

Co dokáže plastika: Lara Flynn Boyle je k nepoznání a ztratila mimiku

 
Herečka Lara Flynn Boyle, kterou proslavil seriál Městečko Twin Peaks, to zřejmě přehnala s plastikami obličeje. Na promítání jejího staršího filmu mnozí marně přemýšleli, kdo je ta dáma se strnulým výrazem v obličeji. Hlavní hrdinku filmu v ní nepoznali.
13.12.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Lara Flynn Boyle (6 článků)
« Předchozí 1 Další »