Články k osobnosti

Ladislav Šedivý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ladislav Šedivý »
 

Štětcem „snímá“ půvaby Prahy: Malby Ladislava Šedivého ozdobí na týden šeberovský Špejchar

 
Praha matka měst. Ne nadarmo se tímto přídomkem hlavní město jednu dobu titulovalo kvůli všelijakým krásným sceneriím, zákoutím i památkám. Právě ty ve své tvorbě prakticky odmala zachycoval štětcem pražský malíř Ladislav Kulhavý. V Šeberově bude tento umělec mít poslední zářijový týden výstavu.
22.09.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)

Ladislav Žák: EU už ví jak na to…

 
Diskuse organizovaná Nadací Železná opona v Evropském domě měla tradičně opravdu kvalitní obsazení. Pod taktovkou a za aktivní účasti Milana Syrůčka hovořili k účastníkům Oskar Krejčí, Miroslav Polreich, Cyril Svoboda, Jiří Šedivý a Alexander Tomský na téma Současné proměny Evropy a světa.
24.03.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (392 článků) , Jiří Svoboda (447 článků) , Ladislav Šedivý (10 článků) , Jiří Svoboda (447 článků) , Miroslav Svoboda (44 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Jiří Žák (41 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Jiří Žák (41 článků) , Jiří Krejčí (8 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Ladislav Krejčí (40 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Jiří Žák (38 článků) , Alexander Alexander (316 článků) , Milan Svoboda (18 článků)

Kandidát do Senátu: EU by se měla stát svobodným společenstvím suverénních států

 
Už se nemohu dívat na to, co se kolem děje. Nadutost mocných, s jakou se většina z nás ještě nesetkala, kult práva silnějšího, násilí, bezohlednost... A to vše státem tolerované. Chci proti tomu bojovat. Nejen s těmito plány se uchází o přízeň voličů Ladislav Šedivý (KSČM). Řeč přišla také na nedávnou návštěvu ministra kultury sudetoněmeckého sjezdu, ale i na Benešovy dekrety. A upozornil na nesoulad mezi majetkem, který se vrací církvím za zcela odlišných podmínek než soukromým osobám.
05.07.2016 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)

Výbušná pře u komunistů. Filip prý na poslední chvíli změnil kandidátku

 
Kvůli kandidátkám pro komunální volby se rozhádali komunisté v jižních Čechách. Na poslední chvíli totiž šéf KSČM Vojtěch Filip změnil kandidátku v Soběslavi. Předseda okresního výboru strany v Táboře Ladislav Šedivý to ale považuje za porušení stranických stanov.
13.08.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků) , Vojtěch Filip (1371 článků)

U komunistů to vře. Filipa viní ze svévolné změny kandidátky

 
V jihočeské KSČM to kvůli komunálním volbám v Soběslavi vře. Předseda strany Vojtěch Filip totiž začátkem týdne na poslední chvíli pozměnil tamní kandidátku. Podle šéfa okresního výboru komunistů v Táboře Ladislava Šedivého ale Filip do schválené listiny svévolně zasáhl jen proto, aby na přední místa prosadil své lidi.
13.08.2014 20:51 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků) , Vojtěch Filip (1371 článků)

Šedivý (KSČM): Nekoupili jste v privatizaci byt? Přestěhujte se

 
Vyjádření zastupitele města Tábor za KSČM Ladislava Šedivého k problémům kolem privatizace bytů.
28.09.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)

Za rudého zastupitele někdo podal „falešné“ trestní oznámení. Policie naletěla

 
V šoku je zastupitel za KSČM z Tábora a předseda zdejší stranické organizace Ladislav Šedivý. Někdo totiž za něj podal trestní oznámení na představitele radnice kvůli sporům o pozemky v odpočinkové zóně Komora. Přesto, že je oznámení falešné, policie se jím zabývá. Šedivý pro ParlamentníListy.cz řekl, že i tak sám osobně trestní oznámení nejspíš podá.
06.05.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)

Šedivý (KSČM): Koalice v Táboře opět projevila svou neschopnost a chameleonství

 
Vyjádření zastupitele Tábora Ladislava Šedivého k jednání zastupitelstva o podpoře mládežnického hokeje.
10.08.2011 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)

Šedivý (KSČM): Chaos při prodeji bytů usnadňuje korupci

 
Vyjádření předsedy klubu zastupitelů KSČM v Táboře Ladislava Šedivého k problémům vznikajícím z důvodu neexistence závazných pravidel výběrového řízení na prodej volných městských bytů.
10.07.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)

Šedivý (KSČM): Zastupitelé legalizovali černou stavbu, ale kauza Suchánek nekončí

 
V pondělí 27. června 2011 se stalo to, o co bývalý zastupitel za ČSSD Ladislav Suchánek usiloval pět let. A to bezskrupulózními, arogantními a protiprávními metodami. Zastupitelstvo města Tábora legalizovalo jeho černou stavbu v příměstské části Horky.
03.07.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (10 článků)
« Předchozí 1 Další »