Články k osobnosti

Ladislav Macák

  bývalý senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ladislav Macák »
 

Starosta Tachova: Nemám ambice umřít v práci

 
Podle starosty Ladislava Macáka (ČSSD) se práce v samosprávách mění k horšímu. Po šestnácti letech v čele radnice je tak rozhodnut z politiky odejít. Co mu povolání starosty dalo, či vzalo? Jak se za tu dobu proměnilo město? A jaký největší problém čeká na jeho nástupce? Nejen na to se ptaly ParlamentníListy.cz.
12.08.2014 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Macák (4 články)

Zemanovci nejsou našimi soupeři, domnívá se sociálnědemokratický starosta Macák

 
Kandidaturu prezidentského kancléře sice nepovažuje za šťastnou, s kritikou kampaně strany ale nesouhlasí. Proč? Tachovsko je od roku 2002 jediným ze dvou okresů v ČR, který nemá nemocnici a petice na její záchranu neuspěly. On sám tak cítí bezmoc a vztek. Jaké následky to má ale pro obyvatele? A jaké další problémy je aktuálně trápí? I na to se ptaly PL starosty Tachova Ladislava Macáka (ČSSD).
18.09.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Macák (4 články)

Starosta Tachova: Postup v kauze Davida Ratha je nestandardní, až účelový

 
Podle starosty Ladislava Macáka (ČSSD) se zemanovcům podaří příští rok dostat do Poslanecké sněmovny. Jak ale nahlíží na přeběhlíky, kteří ke straně nyní přecházejí? A jak vnímá vazbu Davida Ratha, od níž 14. května uplyne rok? Nejen na to, ale i na problémy Tachova či na plánové investice se ptaly ParlamentníListy.cz.
26.04.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Macák (4 články) , David Rath (4563 článků)

Starosta Tachova: Obyvatelé nám dluží 15 milionů korun

 
ROZHOVOR Bohužel svá přání i potřeby města musíme regulovat díky stále se snižujícímu množství finančních prostředků a zvyšujícím cenám, říká naší redakci starosta Ladislav Macák (ČSSD).
07.07.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Macák (4 články)
« Předchozí 1 Další »