Články k osobnosti

Kunal Nayyar

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kunal Nayyar »
 

Recenze: Jaké drby z natáčení „práskl“ Rajesh z Teorie velkého třesku?

 
Kdo by neznal roztomilého astrofyzika z Indie, který je nevyléčitelný geek a trpí selektivním mutismem, tj. oněmí v přítomnosti jakékoliv ženy. Postava Raje Koothrappaliho si v seriálu Teorie velkého třesku získala srdce milionů diváků po celém světě. Jaký je ale Kunal Nayyar, který plachého vědce ztvárňuje? Má s Rajeshem vůbec něco společného? To se fanoušci show mohou dočíst v jeho odlehčených autobiografických esejích Můj přízvuk je skutečný (a pár dalších věcí, které jsem vám neřekl).
26.10.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Kunal Nayyar (7 článků) , Raj Koothrappali (3 články)

Jako Raj Koothrappali z Teorie velkého třesku si nemůže najít ženskou: Ve skutečnosti má doma tuhle Miss!

 
Raj Koothrappali z populárního seriálu Teorie velkého třesku má na ženy pořád smůlu. Docela dlouho to táhnul se sexy zrzavou dermatoložkou, ale zase to nevyšlo! Ve vztazích se pořád plácá a nakonec skončí sám doma se svou fenkou jorkšíra. Jeho metody svádění jsou tragické a nikdo zatím neví, jestli je víc k smíchu, nebo k pláči. Ale v reálném životě to má herec Kunal Nayyar (34) úplně jinak!
18.04.2016 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Kunal Nayyar (7 článků) , Raj Koothrappali (3 články)

V Teorii Velkého třesku o něj ženy nestály. Ve skutečnosti je jeho manželkou o půl hlavy vyšší Miss Indie!

 
Čtyřiatřicetiletého britsko-indického herce Kunala Nayyara si okamžitě vybaví všichni milovníci sitcomu Teorie Velkého třesku, v němž ztvárnil astrofyzika s logopedickou poruchou Rajeshe Koothrappaliho, který se marně snaží udělat dojem na prakticky jakoukoli ženu. Realita je ovšem od té seriálové na hony vzdálená. Herec má totiž doma rovnou jednu z těch nejpůvabnějších – indickou královnu krásy!
20.09.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kunal Nayyar (7 článků)

Nayyar z Teorie velkého třesku se žen nebojí, má doma královnu krásy

 
Jeho postava Raj Koothrappali v Teorii velkého třesku nemůže se ženami bez alkoholu ani mluvit. Ve skutečnosti však herec Kunal Nayyar (34) s láskou problémy nemá. Jeho manželkou je samotná Miss India z roku 2006 Neha Kapurová.
20.09.2015 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Kunal Nayyar (7 článků) , Raj Koothrappali (3 články)

Sheldon, Penny a Leonard podepsali smlouvy, mají 20 miliónů za díl Teorie velkého třesku

 
Herci z populární série Teorie velkého třesku podepsali nové smlouvy. Jim Parsons, Johnny Galecki a Kaley Cuocová mají tučné honoráře jisté, Simon Helberg a Kunal Nayyar zatím ne.
05.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (9 článků) , Simon Helberg (6 článků) , Jim Parsons (21 článků) , Kunal Nayyar (7 článků) , Sheldon Leonard (3 články)

Rajesh ze seriálu Big Bang Theory se oženil

 
Kunal Nayyar , který hraje Rajeshe v úspěšném americkém seriálu Teorie velkého třesku, se oženil. Svatby, která se konala v New Delhi v Indii, se zúčastnilo přes tisíc hostů. Oslavovalo se neuvěřitelných šest dní.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Kunal Nayyar (7 článků)

Rajesh z Teorie velkého třesku chystá svůj vlastní film

 
Indický herec Kunal Nayyar se proslavil jako patologicky nesmělý "nerd" Rajesh v seriálu Teorie velkého třesku. Kromě toho, že je komikem, vystudoval univerzitu v Portlandu, věnuje se psaní a plánuje celovečerní film.
24.08.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kunal Nayyar (7 článků)
« Předchozí 1 Další »