Kryštof Krýzl

lyžař

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kryštof Krýzl »

Ligety završil zlatý hattrick v obřím slalomu, Krýzl dojel 23.

Američan Ted Ligety přepsal na domácím světovém šampionátu historii alpského lyžování. Jako první muž třikrát za sebou vybojoval titul mistra světa v obřím slalomu. Z českého dua na startu se závod v Beaver Creeku vydařil lépe Kryštofu Krýzlovi, který skončil třiadvacátý.
14.02.2015 08:40 |

Osobnosti: Ted Ligety (19 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)

Čeští sjezdaři skončili v týmové soutěži už v osmifinále

Čeští sjezdaři do bojů o medaile v týmové soutěži na mistrovství světa v USA nepromluvili. Kvarteto Šárka Strachová, Martin Vrablík, Kateřina Pauláthová a Kryštof Krýzl skončilo hned v prvním osmifinálovém kole po porážce 1:4 se Švédskem. Zlato patří Rakušanům.
11.02.2015 10:06 |

Osobnosti: Šárka Strachová (208 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)

Krýzl skončil třetí v exhibici v obřím slalomu v Itálii

Český lyžař Kryštof Krýzl obsadil třetí místo v dnešním exhibičním obřím slalomu v Itálii. Takzvaný Alpine Rockfest v Paganellu v Dolomitech vyhrál Američan Ted Ligety a získal šek na 75.000 eur (více než dva miliony korun).
23.12.2013 19:02 |

Veterán Matt je nejstarším vítězem slalomu, Krýzl si dojel pro body

Lyžař Kryštof Krýzl poprvé v této sezoně Světového poháru bodoval ve slalomu díky 25. místu ve Val d'Isere. Závod vyhrál Rakušan Mario Matt, který se stal ve 34 letech nejstarším vítězem slalomu v historii seriálu.
15.12.2013 14:40 |

Osobnosti: Kryštof Krýzl (32 článků)

Krýzl se zotavuje ze zranění kotníku. Na MS absolvuje pouze slalom

Ještě v sobotu Kryštof Krýzl doufal, že by mohl okamžitě odjet na mistrovství světa, test na sjezdovkách však pro něho nedopadl dobře. Aktuálně nejlepší český lyžař v celkovém hodnocení Světového poháru tak vsadí na jednu kartu: na šampionátu ve Schladmingu pojede jen nedělní slalom a ví, že to po zranění kotníku nebude bez bolesti.
12.02.2013 11:20 |

Lyžař Krýzl má natržený vaz v kotníku, start na MS je ohrožen

Víkendové zranění Kryštofa Krýzla z Kitzbühelu je vážnější, než se zprvu zdálo. Český lyžař si při sobotním tréninku pohmoždil kotník, ale rozhodl se, že pojede i nedělní slalom. Magnetická rezonance však v tomto týdnu odhalila natržený vaz, který vážně ohrožuje Krýzlův start na blížícím se mistrovství světa ve Schladmingu.
31.01.2013 09:00 |

Králem českých lyžařů se stal dálkový běžec Řezáč

Absolutním vítězem ankety Král bílé stopy pro nejlepšího lyžaře sezony 2011/12 se stal devětatřicetiletý dálkový běžec Stanislav Řezáč před skokanem Romanem Koudelkou a sjezdařem Kryštofem Krýzlem.
25.05.2012 22:45 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)

Lyžařským mistrem ČR ve slalomu se stal Krýzl

Mistrem České republiky ve slalomu pro rok 2012 se stal v neděli ve Špindlerově Mlýně Kryštof Krýzl, který za sebou nechal reprezentační kolegy Martina Vráblíka a Filipa Trejbala.
25.03.2012 14:20 |

Osobnosti: Kryštof Krýzl (32 článků) , Martin Vráblík (6 článků) , Filip Trejbal (10 článků) , Martin Filip (35 článků)

Rakušan Hirscher vyhrál slalom SP v Bansku, Krýzl skončil dvacátý

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál v bulharském Bansku slalom Světového poháru alpských lyžařů před Švédem Andre Myhrerem a Italem Stefanem Grossem. Kryštof Krýzl obsadil dvacáté místo.
19.02.2012 13:35 |

Osobnosti: Kryštof Krýzl (32 článků) , Marcel Hirscher (24 článků)

Krýzl: Záhrobskou chápu, dřív kolem ní bylo husto

Druhá část rozhovoru s elitním slalomářem Kryštofem Krýzlem
27.01.2012 17:35 |

"Podvodník" Hirscher vyhrál slalom ve Schladmingu. Krýzl bodoval

Domácí lyžař Marcel Hirscher vyhrál večerní slalom Světového poháru sjezdařů v rakouském Schladmingu před Italem Stefanem Grossem a svým krajanem Mariem Mattem. Kryštof Krýzl obsadil čtyřiadvacáté místo.
24.01.2012 22:25 |

Deville vyhrál slalom v Kitzbühelu, Kostelič ovládl kombinaci

Ital Cristian Deville vyhrál nedělní slalom Světového poháru alpských lyžařů v rakouském Kitzbühelu před domácím Mariem Mattem a Chorvatem Ivicou Koseličem, který se stal vítězem kombinace. Kryštof Krýzl obsadil jedenadvacáté místo.
22.01.2012 18:10 |

Krýzl skončil druhý ve slalomu EP v Meribelu

Český slalomář Kryštof Krýzl skončil druhý v pondělním závodě Evropského poháru ve francouzském Meribelu.
16.01.2012 17:40 |

Krýzl se blýskl 12. místem ve slalomu. Opět vyhrál démon Hirscher

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál v neděli ve švýcarském Adelbodenu slalom Světového poháru alpských lyžařů, druhý skončil Ivica Kostelič z Chorvatska, třetí Ital Stefano Gross. Kryštof Krýzl obsadil výborné dvanácté místo.
08.01.2012 15:45 |

Hirscher vyhrál obří slalomu v Adelbodenu, Krýzl skončil jednadvacátý

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál obří slalom SP alpských lyžařů ve švýcarském Adelbodenu před svým krajanem Benjaminem Raichem a Massimilianem Blardonem z Itálie. Kryštof Krýzl skončil jedenadvacátý, Ondřej Bank druhé kolo nedokončil.
07.01.2012 15:15 |

Osobnosti: Ondřej Bank (123 článků) , Benjamin Raich (4 články) , Kryštof Krýzl (32 článků) , Marcel Hirscher (24 článků)

Sjezdaře Krýzla čekají čtyři slalomy v šesti dnech

Alpský lyžař Kryštof Krýzl se vrátil ze zámořských závodů Světového poháru, kde získal první body této sezony, strávil tři dny doma a nyní ho čeká série slalomů, během šesti dnů absolvuje tři závody Evropského poháru a slalom Světového poháru v italské Alta Badii.
12.12.2011 19:20 |

Krýzl bodoval v úvodním slalomu, slavil Kostelič

Úvodní slalom sezony vyhrál v Beaver Creeku král této disciplíny i celkového Světového poháru z minulé sezony Ivica Kostelič z Chorvatska. Devětadvacáté místo obsadil Kryštof Krýzl a jako první český lyžař v tomto ročníku dokázal bodovat. Ondřej Bank a Filip Trejbal nepostoupili z prvního kola.
08.12.2011 23:05 |

Osobnosti: Ondřej Bank (123 článků) , Beaver (24 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků) , Filip Trejbal (10 článků)

Beaver Creek: Slalomu dominoval Chorvat Kostelič, Krýzl bodoval

Kryštof Krýzl obsadil ve slalomu v americkém Beaver Creeku devětadvacáté místo.
08.12.2011 19:30 |

Osobnosti: Beaver (24 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)

Sjezdaři se chystají na slalom v Beaver Creek, sezónu zahájí i Trejbal

Trojice českých reprezentantů ve složení Ondřej Bank, Kryštof Krýzl a Filip Trejbal se postaví na čtvrteční start slalomu speciál v americkém Beaver Creek. Bank s Krýzlem už mají několik závodů odjetých, pro Filipa Trejbala se jedná o první závod v sezoně.
07.12.2011 19:00 |