Články k osobnosti

Kristýna Peterková

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kristýna Peterková »
 

Krásná finalistka SuperStar se tajně vdala! Vzala si Káju Maříka

 
Zpěvačka Kristýna Peterková (32) bojovala ve finále druhé řady Česko hledá SuperStar, kterou nakonec vyhrál Vlasta Horváth. Už v té době randila se známým producentem a kytaristou Kájou Maříkem (48). Po dvanácti letech vztah zpečetili svatbou.
12.09.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Peterková (3 články) , Vlastimil Horváth (77 článků) , Vlasta Peterková (16 článků)

Internetem se šíří smutná koleda: Čechům chybí naděje, varují umělci

 
Vánoce jako svátek klidu, míru a pohody? To jsou přece zásady, které mají platit po celý rok, upozorňují umělci Karel Mařík a Kristýna Peterková. Čechům podle nich chybí naděje a víra. Svoje pocity se rozhodli vyjádřit v neobvyklé a trochu provokativní vánoční koledě.
22.12.2013 11:42 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Peterková (3 články)

Pamatujete si ho ještě? Tenhle klučina zářil v SuperStar a my víme co dělá dnes

 
Janika Kolářová, Monika Šramlová, Kristýna Peterková, Klára Zaňková, Gabriela al Dhábba. Jsou vám ta jména aspoň trochu povědomá? Tohle jsou totiž soutěžící z druhé série Česko hledá SuperStar, na které už se téměř zapomnělo. Z dvanáctky finalistů jsou na hudební scéně nejúspěšnější stříbrný Petr Bende  (34) , jenž vydal už tři autorské desky, devátá Michaela  (29) Nosková  (29) a šestý Michal Foret.
26.02.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Janika Kolářová (1 článek) , Kristýna Peterková (3 články) , Monika Šramlová (1 článek) , Klára Zaňková (2 články) , Petr Bende (131 článků) , Michael Foret (89 článků) , Michaela Nosková (204 článků)
« Předchozí 1 Další »