Články k osobnosti

Kristína Svarinská

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kristína Svarinská »
 

Pohádka Nejlepší přítel: Kristína Svarinská alias Rézinka nemluví vlastním hlasem

 
Pohádka Nejlepší přítel z roku 2017 od režiséra Karla Janáka se setkala u diváků s ohromným úspěchem. Čert Matěj, který musí za trest plnit chudému mládenci Ondrovi přání, dokud ten neřekne, že je úplně šťastný, baví dospělé i děti. Jen málokdo ale ví, že princezna Rézinka, kterou si zahrála Kristína Svarinská, nemluví vlastním hlasem. Kdo se dabingu ujal?
17.04.2020 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (96 článků) , Kristína Svarinská (8 článků)

Princezna z nové pohádky Nejlepší přítel: Při natáčení zažívala peklo!

 
Hlavními hvězdami nové vánoční pohádky České televize Nejlepší přítel jsou Zdeněk Piškula (19) coby dřevorubec Ondra a Kristína Svarinská (28) jako komtesa Rézinka, o níž se budou ucházet hned dva nápadníci. Okatá brunetka je přitom Slovenka a v roli princezny už prý ani nedoufala. I přesto by se jí ale líbilo, kdyby se pohádka zařadila mezi vánoční klasiky a vysílala se každý rok podobně jako Tři oříšky pro Popelku.
27.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Svarinská (8 článků) , Zdeněk Piškula (139 článků)

Naučit se dobře česky je náročné, míní nová vánoční princezna Svarinská

 
Už poněkolikáté se ukázalo, že talentované Slovenky mají v českém filmu své místo. Kristína Svarinská (28) hraje princeznu v nové vánoční pohádce Nejlepší přítel. Magazínu DNES prozradila, že z toho měla obrovskou radost.
21.12.2017 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Svarinská (8 článků)

Divoké hrátky pod peřinou, nebo jen kamarádství? Pravda o vztahu Jirky Mádla a krásné Slovenky z reklamy na chipsy!

 
V reklamě na známou značku brambůrků hrají romantický pár, který prožívá lásku na nejvyšší úrovni. Jiří Mádl a krásná slovenská herečka Kristína Svarinská se znají ale i mimo prostředí kamer. Objevily se spekulace, že oba herci spolu něco mají i v soukromí. Redakce eXtra.cz herce oslovila, jak to s kolegyní z branže tedy má!
23.06.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (544 článků) , Kristína Svarinská (8 článků)

Uhranula známého českého režiséra, teď se předvedla v divadle: Takhle krásná Slovenka Svarinská dovádí s hvězdou První republiky

 
Jméno Kristíny Svarinské (24) je v našich luzích a hájích poměrně nové. Do povědomí českého diváctva se zapsala hlavní rolí ve filmu Karla Janáka 10 pravidel jak sbalit holku, která měla premiéru nedávno. Teď se můžete podívat, jak to herečce jde na jevišti.
06.06.2014 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (96 článků) , Kristína Svarinská (8 článků)

RECENZE: Jak se balí podle příruček

 
Režisér Karel Janák, který nadělil teenagerům Snowboarďáky a Rafťáky, natočil novou romantickou komedii 10 pravidel jak sbalit holku. Hlavní role dal Matouši Rumlovi a Kristíně Svarinské.
18.03.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (96 článků) , Kristína Svarinská (8 článků)

Agáto, nežárlíš? Takto se tvůj manžel Jakub Prachař líbal s cizí krasotinkou

 
Manžel Agáty Prachařové  (28) , populární herec, hudebník a moderátor Jakub Prachař  (30) , si odskočil z manželského lože, aby svou manželku na chvilku vyměnil za jinou krásku. Agáta ale žárlit nemusí, protože její miláček sice laškoval s pohlednou slovenskou herečkou Kristínou Svarinskou, ale vše probíhalo ve vší počestnosti v rámci natáčení nové komedie Karla Janáka 10 pravidel, ve které Prachař hraje jednu z hlavních rolí.
09.09.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1253 článků) , Karel Janák (96 článků) , Agáta Hanychová (3047 článků) , Kristína Svarinská (8 článků)

SLEDUJTE VALENTÝNSKÝ klip Majka Spirita v exkluzivní premiéře právě teď

 
Slovenský rapper natočil videoklip k písni Ja a ty. Hraje v něm kromě Majka krásná herečka Kristína Svarinská i mladá finalistka Česko Slovenské SuperStar Celeste Buckingham, která u skladby nazpívala refrén.
14.02.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Svarinská (8 článků) , Celeste (76 článků) , Majk Spirit (109 článků) , Celeste Buckingham (177 článků)
« Předchozí 1 Další »