Články k osobnosti

Kristína Peláková

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kristína Peláková »
 

Ještě razítko na zadeček: Svůdná slovenská zpěvačka fotila kalendář na železnici. Kvůli ní začnete jezdit vlakem

 
Zpěvačka Kristína Peláková, vystupující pod uměleckým jménem Kristina, je velmi půvabná dívka, není tedy divu, že občas fušuje do profese fotomodelkám. Už má za sebou i svůj další kalendář, který se fotil v hodně netradičním prostředí železnic. Jak jí to v něm sekne, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.
27.12.2015 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Peláková (8 článků)

Jak se vám líbí v negližé? Krásná slovenská zpěvačka se v novém klipu ukáže jen v korzetu

 
Zpěvačka, tanečnice a herečka Kristína Peláková představuje klip k humorné písni Ta Ne z výběrového alba s názvem Tie Naj. Po spolupráci s Miroslavem Donutilem  (64) , Ondřejem Vetchým  (53) a Ladislavem Chudíkem si Kristína vybrala dalšího herce Michala Hudáka. Ten se v klipu představí jako bláznivý východňárský muž, který se do zpěvačky na první pohled šíleně zamiluje. Spolupráci se skvělým moderátorem a bavičem, který je zároveň kmotrem písně Ta Ne, si Kristína nemůže vynachválit.
25.07.2015 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (229 článků) , Ladislav Chudík (90 článků) , Miroslav Donutil (335 článků) , Michal Hudák (7 článků) , Kristína Peláková (8 článků) , Ladislav Ondřej (54 článků)

Kristina: Nejtěžší byla scéna, ve které šermuju

 
Sedmadvacetiletá slovenská zpěvačka Kristina se narodila jako Kristína Peláková ve Svidníku. Na hudební scéně se pohybuje od roku 2007, o tři roky později reprezentovala svou zemi s písní Horehronie na Eurosongu. Dnes má na svém kontě tři řadové desky a letos vydala výběrové album Tie naj. Poprvé se také objevila na filmovém plátně.
31.05.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Peláková (8 článků)

Kam dřív s očima? Krásná slovenská zpěvačka fotila první kalendář. Výsledek dopadl na výbornou

 
Je mladá, krásná a už i úspěšná v tom, co si zvolila jako své povolání. A nejen na Slovensku, o zpěvačce Kristíně Pelákové (27) je slyšet i u nás. Teď bude možná ještě o něco víc, ač ne díky zpěvu. Přijala nabídku nafotit kalendář a na výsledek se moc hezky dívá.
24.01.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Peláková (8 článků)

Půvabná slovenská zpěvačka vypadá jako mladší verze Kláry Doležalové z Primy. Souhlasíte?

 
Když se nám do rukou dostaly fotografie mladé slovenské zpěvačky Kristíny Pelákové (27), jež vystupuje pouze pod křestním jménem a která už českému publiku není úplně neznámá, v první chvíli jsme měli pocit, že se díváme na mladou Kláru Doležalovou, moderátorku Primy. Kristína vypadá jako její mladší verze.
19.01.2015 06:56 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (136 článků) , Kristína Peláková (8 článků)

Zpěvačka Kristína: Snažím se povzbuzovat slovenskou kulturu

 
Slovenská zpěvačka Kristína (24) se jmenuje Kristína Peláková a vydala již třetí studiové album. Nazvala je Na slnečnej strane sveta a jsou na něm písně s doteky několika žánrů. V Čechách zpěvačku známe především díky písničce Horehronie. Absolventka konzervatoře v Košicích, kde vystudovala herectví, toho už ale dokázala mnohem víc.
06.07.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Peláková (8 článků)

Dokonalost sama: Tahle Slovenka s blankytně modrýma očima a plnými rty vás zbaví slov

 
Kráska s očima jako studánky a rty, které by jí záviděla i Angelina Jolie, se jmenuje Kristína Peláková, ale pokud se zajímáte o dění na slovenské hudební scéně, znát ji budete pod uměleckým jménem Kristína.
27.06.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2058 článků) , Kristína Peláková (8 článků)

Nejpůvabnější slovenská zpěvačka Kristína postoupila do soutěže krásy

 
Současný slovenský idol mladých, zpěvačka Kristína Peláková (23) prorazila s letošním hitem, svým songem Horehronie. Její neobyčejné krásy už si všimli pořadatelé soutěže Pretty Woman, a tak si zpěvačku vyžádali jako exkluzivního hudebního hosta finálového večera. Za vše však může nejen její vzhled, ale i stoupající oblíbenost u nás!
03.12.2010 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristína Peláková (8 článků)
« Předchozí 1 Další »