Články k osobnosti

Kristin Davis

  herečka, producentka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kristin Davis »
 

Představitelka Charlotty ze Sexu ve městě Kristin Davis adoptovala chlapečka

 
Herečka Kristin Davis je dvojnásobnou matkou. Ačkoli představitelka Charlotty ze Sexu ve městě nikdy nebyla těhotná, má dva potomky. Před sedmi roky si adopcí pořídila holčičku Gemmu, teď stejným procesem rozšířila svou rodinu o novorozeného chlapce.
11.05.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Miranda ze Sexu ve městě chce být guvernérkou státu New York

 
Herečka Cynthia Nixon je známá především rolí právničky Mirandy Hobbes ze Sexu ve městě. Newyorčankou však nebyla jen před filmovou kamerou, je jí tělem i duší od narození také v soukromí. A protože je rovněž politickou aktivistkou, rozhodla se usilovat o úřad guvernérky státu New York. Před volbami se její slavnou podporovatelkou stala Kristin Davis, s níž se potkala v Sexu ve městě jako s Charlottou York.
21.03.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků) , Cynthia Nixon (44 článků)

Kim Cattrall: Nikdy jsem nebyla kamarádka hereček ze Sexu ve městě

 
Herečka Kim Cattrall se narodila v Liverpoolu a vyrostla v Kanadě. Slavnou se ale stala v USA, především rolí Samanthy Jonesové v seriálu Sex ve městě. Kamarádku hlavní hrdinky Carrie Bradshaw hrála dokonale. Protože s její představitelkou Sarah Jessikou Parkerov nikdy kamarádky nebyly. A nerozuměla si ani s ostatními rodilými Američankami Cynthií Nixovon či Kristin Davis.
26.10.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (82 článků) , Kristin Davis (28 článků) , Carrie Bradshaw (68 článků)

Fanoušci seriálu Sex ve městě můžou mít radost: Natočí se třetí film!

 
Byly vtipné, krásné a bavily nás několik sérií. Půvabná Sarah Jessica Parker se jako novinářka Carrie Bradshaw opět objeví v Sexu ve městě. A s ní zrzavá Cynthia Nixon v roli přísné právničky Mirady, Kim Cattrall jako poživačná Samantha Jones a Kristin Davis jako trošku naivní Charlotte.
28.12.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (82 článků) , Kristin Davis (28 článků) , Cynthia Nixon (44 článků) , Jessica Parker (188 článků) , Carrie Bradshaw (68 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Charlotte Jones (4 články) , Samantha Samantha (78 článků)

Slušňačka Charlotte se od dob natáčení Sexu ve městě zakulatila, ale i v padesáti má tvář jako holčička

 
Málokdo ví, že americká herečka Kristin Davis je velkou milovnicí zvířat a před časem se aktivně zapojila do boje za záchranu slonů. Přestože si ji spojujeme převážně s charakterem Charlotte Yorkové ze seriálu Sex ve městě, herečka má ve skutečnosti do spořádané princezničky z New Yorku daleko. Davis se například netají tím, že je vyléčenou alkoholičkou. Naposledy Kristin šířila povědomí o ohrožené sloní populaci koncem minulého týdne na Empire State Building.
24.06.2015 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Sarah Jessica Parker jásá: Bude Sex ve městě 3!

 
Herečka Jennifer Hudson v rozhovoru pro Dish Nation tvrdila, že se připravuje scénář k filmu Sex ve městě 3. A spekulace teď rozdmýchaly představitelky hlavních hrdinek filmu Sarah Jessica Parker a Kristin Davis. Na Twitteru jásaly nad úžasnou novinkou.
08.10.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků) , Jennifer Hudson (48 článků) , Jessica Parker (188 článků)

Fanoušci Sexu ve městě jsou štěstím bez sebe: Čtěte, co prozradila jedna z hlavních postav!

 
Herečka Kristin Davis, která se proslavila coby upjatá snobka Charlotte York ze "Sexu ve městě":http://www.extra.cz/tema/sex-ve-meste, prozradila v rozhovoru něco, co asi mělo být před médii a veřejností zatím v utajení.
14.12.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Kristin Davis alias židovka Charlotte Yorke: O Sexu ve městě 3 se jedná

 
Herečka Kristin Davis by si zase ráda zahrála ve filmu. A touží potřetí na plátnech kin pobíhat jako konvertovaná židovka Charlotte Yorkeová ze Sexu ve městě. Mediální společnost HBO sice ještě nepotvrdila, že třetí snímek natočí, podle osmačtyřicetileté brunety se o tom však stále jedná.
13.12.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Každou cestou se rodím znovu a znovu, říká Lucie Výborná

 
Moderátorka Lucie Výborná (49) zpovídá v živém vysílání každodenně nové hosty. Přiznala, že s některými slovy a hlavně novotvary má dodnes problém. Kromě lásky k mluvenému slovu je Výborná známá také svou zálibou v cestování, o němž promluvila v rozhovoru pro iDNES.cz.
03.12.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Budete překvapení: Víme, kam zmizela Charlotte ze Sexu ve městě

 
Od premiéry prvního dílu seriálu Sex ve městě už sice uběhlo 15 let, ale Kristin Davis (48) bude navždy spojovaná s postavou Charlotte. Stejně jako ostatní tři protagonistky hlavních rolí totiž na jinou výraznější roli stále čeká.
08.10.2013 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Není to proti přírodě? Představitelka Charlotty ze Sexu ve městě vypadá téměř v padesáti jako studentka

 
Neuvěřitelně mladistvou tvář i s pořádnou dávkou roztomilosti si i v sedmačtyřiceti dokázala uchovat herečka Kristin Davis, kterou si dodnes každý vybaví spíš jako Charlottu ze seriálu Sex ve městě. Ačkoli její seriálová postava byla poněkud zdrženlivá, ve skutečnosti se Davis nebojí obléknout si šaty s proklatě hlubokým výstřihem, na které by jako Charlotta Yorková jistě kuráž neměla.
25.02.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Pánové, šance pro vás! Půvabná Charlotte ze seriálu Sex ve městě je volná

 
Herečka Kristin Davis je opět sama. Rozešla se s přítelem Aaronem Sorkinem pracujícím v Hollywoodu jako scénárista. Dvojice se dokázala milovat jen pár měsíců, začali spolu randit v květnu a na veřejnosti se poprvé ukázali v červnu.
23.08.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků) , Aaron Sorkin (14 článků)

Charlotte ze Sexu ve městě má elixír mládí! V sedmačtyřiceti je stále jako holčička

 
Nejstydlivější ze všech čtyř hlavních protagonistek seriálu Sex ve městě Kristin Davis (47) v roli Charlotte okouzlovala diváky svou naivitou a roztomilou tvářičkou po dobu celých šesti let, co se seriál natáčel a následně i ve dvou stejnojmenných celovečerních filmech. Přestože se na její tváři značí již nějaké ty vrásky, když se usměje, stále vypadá stejně roztomile jako před lety. Dokázala to nedávno svou přítomností na premiéře úspěšného seriálu Newsroom v Los Angeles nebo jako host pořadu 'Live With Kelly'.
30.07.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Mladou Carrie v Sexu ve městě bude hrát Fialka z Burtonova Karlíka

 
Osmnáctiletá AnnaSophia Robbová si zahraje středoškolačku Carrie Bradshawovou. Půjde o příběhy, které dějově předcházejí seriálu Sex ve městě, tedy době, než Carrie objevila Manhattan a stala se novinářkou. Robbová si zahrála rozmazlenou přebornici ve žvýkání ve filmu Tima Burtona Karlík a továrna na čokoládu. Další články k tématu: Kristin Davisová ze Sexu ve městě adoptovala holčičku Decentní Kim Cattrallová: Samantha ze Sexu ve městě je minulostí Miranda ze Sexu ve městě: Být lesbou jsem si zvolila RECENZE: Kdepak komedie s Parkerovou, spíše Sex ve městě bez sexu Filmovým průšvihem roku je Poslední vládce větru i Sex ve městě 2 OBRAZEM: Sex je zase ve městě. Tentokrát dorazil do Londýna Recenze před evropskou premiérou: Sex ve městě dospěl, jen Carrie pořád blázní
01.03.2012 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (82 článků) , Tim Burton (147 článků) , Kristin Davis (28 článků) , AnnaSophia Robb (5 článků) , Kim Kim (1644 článků)

Sex ve městě se vrací do televize. Carrie bude středoškolačkou

 
Televizní stanice CW potvrdila, že se Sex ve městě vrátí na televizní obrazovky. Pro milovníky tohoto seriálu ale možná bude překvapením, když v něm neuvidí v rolích hlavních hrdinek Sarah Jessicu Parker, Kim Cattrall, Cynthii Nixon a Kristin Davis. Připravované příběhy se totiž budou odehrávat v době, kdy byla novinářka Carrie ještě teenagerkou.
23.01.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Kim Cattrall (82 článků) , Kristin Davis (28 článků) , Cynthia Nixon (44 článků) , Jessica Parker (188 článků)

Kristin Davis alias Charlotte ze Sexu ve městě adoptovala holčičku

 
Seriálová hvězda toužila prý po mateřství řadu let.
21.10.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Kristin Davisová ze Sexu ve městě adoptovala holčičku

 
Šestačtyřicetiletá herečka Kristin Davisová konečně naplnila svou touhu po dítěti. Protože nemohla mít vlastní, rozhodla se pro adopci. Na internetu pak zveřejnila snímek se svou dcerou Gemmou Rose.
12.10.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Kristin Davis: Po adopci holčičky září štěstím

 
Snad nikdy nevypadala šťastnější. Kristin Davis (46) jako novopečená matka jenom září. Holčičku Gemmu Rose prý chtěla už dávno, a teď se jí splnil životní sen. Herečka známá především ze seriálu Sex ve městě adoptovala miminko.
11.10.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Charlotte ze Sexu ve městě adoptovala holčičku

 
Šestačtyřicetiletá Kristin Davisová se svěřila, že po tom už dlouho toužila
11.10.2011 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)

Roztomilá představitelka role Charlotte ze Sexu ve městě si adoptovala holčičku

 
Herečka Kristin Davis (46), která se asi nejvíce proslavila svou rolí Charlotte v oblíbeném televizním seriálu Sex ve městě, si splnila svůj velký sen. Adoptovala si holčičku jménem Gemma Rose.
08.10.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristin Davis (28 článků)
« Předchozí 1 2 Další »