Články k osobnosti

Kofi Annan

  generální tajemník osn

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kofi Annan »
 

Kofi Annan rezignoval na post velvyslance v Sýrii

 
Občanská válka v Sýrii má další pokračování. Kromě bojů o změnu poměrů v zemi, se mění politická situace. Kofi Annan rezignoval na post velvyslance OSN v Sýrii.
03.08.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)

Annan rezignoval na svou funkci zvláštního vyslance pro Sýrii

 
Bývalý generální tajemník OSN Kofi Annan dnes oznámil, že opouští funkci zvláštního vyslance OSN a Ligy arabských států (LAS) pro Sýrii, kterou dál sužuje občanská válka. Annan, který bezvýsledně usiloval o zprostředkování příměří v zemi, se postu formálně vzdá 31. srpna. Ten den mu vyprší dosavadní mandát.
02.08.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)

Filip (KSČM): Nad exposé Kofiho Annana

 
Sedmého června Kofi Annan, oficiální delegát Rady bezpečnosti OSN, přednesl své exposé na neoficiálním setkání Valného shromáždění OSN k situaci v Sýrii.
20.06.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)

Příměří v rozbouřené Sýrii? Podle Annana ano!

 
Zmocněnec pro Sýrii Kofi Annan stále počítá s tím, že v Sýrii začne nejpozději do příštího čtvrtka platit příměří. Damašek tvrdí, že z některých oblastí už začal stahovat vojsko.
05.04.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)

Syrský diktátor Asad ustupuje. Souhlasí s mírovým plánem OSN

 
Syrská vláda souhlasí s 10. dubnem jako s nejzazším termínem pro realizaci části mírového plánu OSN a Ligy arabských států. Radu bezpečnosti OSN o tom informoval zmocněnec OSN a LAS Kofi Annan. Před 10. dubnem má syrský režim stáhnout vojska a skončit s násilím vůči civilistům. Úplné příměří by mělo nastat 12. dubna. Mírový plán OSN a Ligy arabských států předpokládá především okamžité zastavení bojů mezi syrskou armádou a opozicí. Syrský velvyslanec při OSN podle agentury Reuters oznámil, že Damašek termín 10. dubna pro částečnou realizaci mírového plánu přijal, ale chce, aby stejný závazek přijala i opozice.
03.04.2012 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)

Krize v Sýrii: Annan chce podporu Ruska a Číny

 
Syrskou krizi je třeba řešit rychle, ale harmonogram urovnání ani "umělé termíny" vytvářet nelze. Prohlásil to dnes na tiskové konferenci v Moskvě zmocněnec OSN a Ligy arabských států (LAS) Kofi Annan.
26.03.2012 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)

Kofi Annan se snaží zabránit dalším konfliktům v Sýrii

 
AKTUALIZOVÁNO. Zvláštní vyslanec OSN a arabských států pro Sýrii Kofi Annan dnes jedná o syrské krizi v Kataru a odpoledne by měl dorazit do Turecka. Při víkendových jednáních v Damašku se mu nepodařilo přimět tamní vládu ukončit tažení proti opozici.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Kofi Annan (7 článků)
« Předchozí 1 Další »