Články k osobnosti

Klára Zaňková

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Klára Zaňková »
 

Pamatujete na roztomilou Kláru Zaňkovou ze SuperStar? Zhubla, nechala narůst vlasy a je z ní výstavní kočka

 
Fanoušci talentových soutěží jistě vědí, o kom je řeč. Tehdy šestnáctiletá Klára Zaňková patřila spolu s například Petrem Bendem, Michalem Hudčekem nebo Michaelem Foretem do finálové dvanáctky druhé série soutěže SuperStar, v níž tenkrát v roce 2005 na zlatou příčku dosáhl po Anetě Langerové, která zvítězila v premiérovém ročníku, Vlasta Horváth.
19.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (552 článků) , Michael Foret (104 článků) , Vlastimil Horváth (82 článků) , Klára Zaňková (2 články) , Petr Bende (148 článků)

Pamatujete si ho ještě? Tenhle klučina zářil v SuperStar a my víme co dělá dnes

 
Janika Kolářová, Monika Šramlová, Kristýna Peterková, Klára Zaňková, Gabriela al Dhábba. Jsou vám ta jména aspoň trochu povědomá? Tohle jsou totiž soutěžící z druhé série Česko hledá SuperStar, na které už se téměř zapomnělo. Z dvanáctky finalistů jsou na hudební scéně nejúspěšnější stříbrný Petr Bende  (34) , jenž vydal už tři autorské desky, devátá Michaela  (29) Nosková  (29) a šestý Michal Foret.
26.02.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Janika Kolářová (1 článek) , Kristýna Peterková (3 články) , Monika Šramlová (1 článek) , Klára Zaňková (2 články) , Petr Bende (148 článků) , Michael Foret (104 článků) , Michaela Nosková (255 článků)
« Předchozí 1 Další »