Články k osobnosti

Klára Melíšková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Klára Melíšková »
 

Živé terče: Po skvělé 2. epizodě se už nadšení diváci těší na 3. díl

 
Druhá epizoda Živých terčů diváky nadchla, přestože tento detektivní seriál není žádnou žhavou novinkou. I po letech dokáže Marie Výrová, v podání Kláry Melíškové, přitáhnout pozornost. V případě dané minisérie by to mohlo být i tím, že je notně zábavnější než předchozí experimentální Vodník.
25.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Klára Melíšková si vzala pro Marii Výrovou vzor v Colombovi a Annie Girardotové

 
V reálném životě je herečka Klára Melíšková usměvavá žena středních let, která se chopila trochu neobvyklé role. Ztvárnila praktickou a zasmušilou Marii Výrovou, s níž jsme se sice nedávno v jedné minisérii rozloučili, ale v další zase přichází na scénu.
12.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Seriál Volha si rýpnul do Babiše: V prvním díle se objevil detail, který expremiéra nepotěší

 
Retro seriál Volha má za sebou televizní premiéru. Diváci již stihli nový počin s Kryštofem Hádkem, Aňou Geislerovou a Klárou Melíškovou ohodnotit. Někteří pozornější lidé si dokonce všimli, že pilotní díl odkazuje na expremiéra Andreje Babiše a se svým úlovkem se podělili na sociálních sítích.
03.04.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Kryštof Hádek (270 článků) , Andrej Babiš (26158 článků)

Nový retro seriál Volha: Diváci se rozdělili na dva tábory. Co je to za parodii, podivují se někteří

 
Na České televizi měl premiéru retro seriál Volha. V hlavních rolích se představili Kryštof Hádek, Aňa Geislerová nebo Klára Melíšková. Jak první díl zhodnotili diváci na sociálních sítích?
02.04.2023 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Kryštof Hádek (270 článků)

Dokonalý večer Kláry Melíškové: Pátého lva oslavila v náručí fešného agenta. Vášnivá líbačka před Rudolfinem

 
Herečka Klára Melíšková si na své konto připsala další úspěch. Vybojovala sošku Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon za svou roli v minisérii Podezření. Bylo to tak už páté ocenění, které má doma na výstavce. V rozhovoru pro eXtra.cz popsala své pocity a následně se věnovala svému doprovodu, s nímž po opuštění Rudolfina došlo i na líbačku.
05.03.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Příběh, který cloumal českou veřejností, bodoval na Českém lvu. Melíšková si za roli protivné sestry vysloužila sošku

 
Čtyřnásobná držitelka ceny Českého lva herečka Klára Melíšková rozšířila svou sbírku sošek. Za hlavní roli zdravotní sestry vyšetřované v souvislosti s úmrtím pacientů si v minisérii Podezření vysloužila ocenění za nejlepší herečku v hlavní roli. Jak přiznala v rozhovoru pro Ženy.cz, je zvyklá hrát podivné, na první pohled zlé a nepříjemné ženy. 
04.03.2023 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Velká premiéra ve Varech: Odhalená Pazderková a rozesmátá Krobotová s Melíškovou

 
Ve středu 6. července se ve Varech uskutečnila premiéra očekávaného snímku Velká premiéra od režiséra Miroslava Krobota. Hlavní role si ve filmu zahráli Pavel Šimčík, Iva Janžurová, Iva Pazderková nebo Klára Melíšková, kteří se také ukázali na premiéře. Fotografové eXtra.cz pořídili dokumentaci.
07.07.2022 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Iva Janžurová (591 článků) , Miroslav Krobot (136 článků) , Pavel Šimčík (7 článků) , Iva Pazderková (438 článků)

Správa jeskyní ČR: Film, natáčený v moravských jeskyních, se představí na festivalu v San Francisku

 
V jeskyních Moravského krasu (Sloupsko-šošůvských a Kateřinské) a i v jeskyních Střední Moravy (Javoříčských a Mladečských), se natáčel nový celovečerní film Kam motýli nelétají režiséra Romana Němce. V hlavních rolích diváci uvidí Daniela Krejčíka a Jiřího Vojtu, dále Jaroslava Duška, Kláru Melíškovou, Martina Myšičku, Simonu Babčákovou, Jakuba Krejču a další.
29.05.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Jaroslav Dušek (135 článků) , Martin Myšička (24 článků) , Simona Babčáková (157 článků) , Jiří Vojta (110 článků) , Jiří Vojta (110 článků) , Daniel Krejčík (84 článků) , Jiří Krejčík (42 článků) , Jaroslav Vojta (22 článků) , Jiří Dušek (29 článků) , Jakub Krejčík (9 článků) , Kam Kam (646 článků)

Pirandello na pavlači. Herci Dejvického divadla se převtělili v italské klevetníky

 
Inscenace s Klárou Melíškovou či Veronikou Khek Kubařovou ukazuje, jak směšné může být lidské pídění se za marginálními "pravdami".
02.05.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Veronika Kubařová (208 článků)

Klára Melíšková vyvedla exmilence Viktora Tauše do zeleně: Přišlo na ně jaro?

 
Nemůžou bez sebe být! Bývalí partneři Klára Melíšková (50) a Viktor Tauš (48) mají za sebou první natáčecí blok Amerikánky, ale i volno tráví spolu. Režisér doprovodil herečku na akci v botanické zahradě, kde zůstali ještě dlouho po odchodu ostatních…
12.04.2022 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Viktor Tauš (64 článků)

Co spojuje seriál Podezření a případ Kramný? Pochybný znalec Matlach

 
Po úspěšném seriálu Devadesátky a poněkud chladněji přijaté minisérii Vražedné stíny přišla Česká televize s dalším seriálem, který má základ v reálném kriminálním případu. V hlavních rolích se představili herci Klára Melíšková, Miroslav Hanuš, Ivan Trojan nebo Dana Barešová. Seriál je mimo jiné inspirován případem zdravotní sestry Věry Marešové, která čelila obvinění z několika vražd, nakonec ji však soud osvobodil v plném rozsahu. Právě její případ posuzoval soudní znalec Radek Matlach, na základě jehož práce byla sestra málem odsouzena. 
28.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Ivan Trojan (381 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků)

Minisérie Podezření si odbyla poslední díl: Diváci jsou v hodnocení zajedno!

 
Poslední díl třídílné minisérie Podezření o zdravotní sestře podezřelé ze smrti pacientky vysílala v neděli Česká televize. Klára Melíšková se v ní výtečně zhostila role ženy, která je tvrdá nejen k sobě, ale i k svému okolí. Divácké reakce jsou plné nadšení a chvály.
27.03.2022 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Hvězda Podezření Denisa Barešová: Herečka o nejsilnějších momentech z natáčení

 
V minisérii Podezření, kterou vysílá Česká televize, exceluje herečka Klára Melíšková (50), jež ztvárňuje neodbytnou zdravotní sestru Hanu Kučerovou. Role její dcery Terezy se chopila nadějná herečka Denisa Barešová (26), která se objevila i ve filmu Jan Palach, Krajina ve stínu nebo v minisérii Kukačky, v níž kritiky zaujala natolik, že byla nominována na Českého lva za herecký výkon ve vedlejší roli. Půvabná herečka s rozjetou kariérou prozradila, jak se se svou rolí Terezy v Podezření dokázala sžít, a také se svěřila, jaký moment byl pro ni nejsilnější.
27.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Jan Palach (272 článků) , Denisa Barešová (22 článků) , Denisa Barešová (18 článků) , Tereza Kučerová (8 článků) , Tereza Kučerová (8 článků)

Denisa Barešová se odhalování nebojí: Hvězda Podezření a odvážná postelová scéna

 
V minisérii Podezření herecky exceluje nejen Klára Melíšková (50), ale také její mladší kopie Denisa Barešová (26), která hraje její dceru Terezu. Na první pohled nevinná Barešová opět ukázala jaký talent v ní dřímá, a v Podezření si střihne i postelovou scénu. Není to ale poprvé, co se před kamerou odhalila, už nadchla v řadě kvalitních snímcích a za jednu z rolí si vysloužila i nominaci na Českého lva. Tohle je Denisa Barešová.
21.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Denisa Barešová (22 článků) , Denisa Barešová (18 článků)

Druhý díl minisérie Podezření diváky ohromil: Barešová šlape výkonem Melíškové na paty, tleskají

 
Diváci České televize viděli druhý díl minisérie Podezření, první epizodu sledovali se zatajeným dechem, zejména pak vychválili herecký výkon Kláry Melíškové (50). A ani u druhé epizody tomu nebylo jinak, tentokrát na sebe upozornila mladší kopie Melíškové, a to herečka Denisa Barešová (26), která si v Podezření střihla i erotikou nabitou scénu.
20.03.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Denisa Barešová (22 článků) , Denisa Barešová (18 článků)

Klára Melíšková nadchla diváky v seriálu Podezření: Role, ve kterých excelovala

 
V novém seriálu České televize Podezření ztvárnila herečka Klára Melíšková (50) zdravotní sestru Hanu Kučerovou, která si jde tvrdě za svým a o svých činech je skálopevně přesvědčená. Diváci byli z jejího výkonu nadšení. Melíšková je přitom spíše divadelní herečkou. Jaká byla její životní dráha?
14.03.2022 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Minisérie Podezření bodovala u více než milionu diváků! Melíšková musela hrát v brýlích

 
Nová minisérie Podezření z díny České televize má za sebou první díl a jak se zdá, už teď si dílo získalo řadu fanoušků. První epizoda přilákala přes milion diváků! „Byla  jsem nadšená z typu postavy a jejího rozsahu,“ pochvaluje si Klára Melíšková (50), která ztvárnila hlavní hrdinku.
14.03.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Nový seriál Podezření: Klára Melíšková je excelentní a příběh velmi silný, shodují se diváci

 
V neděli uvedla Česká televize nový seriál s názvem Podezření. V hlavních rolích se představili herci Klára Melíšková, Miroslav Hanuš, Ivan Trojan nebo Dana Barešová. První díl diváci vychválili, zvlášť se jim líbil výkon Melíškové, který považovali za excelentní a velmi věrohodný. 
13.03.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Ivan Trojan (381 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků)

Temná minisérie Podezření slibuje dramatickou podívanou. Je založena na skutečných událostech?

 
Dramatickou minisérii Podezření nabídne Česká televize nadcházející tři nedělní večery. Zdravotní sestra Hana Kučerová v podání Kláry Melíškové si jde nesmlouvavě za svým a v kolektivu není příliš oblíbená. Když se objeví nesrovnalosti v souvislosti se smrtí pacientky, podezření padne na ni. Zajímalo nás, zda je příběh založen na skutečné události.
13.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků)

Seriál Podezření láká na hvězdné obsazení: Zazáří v něm Melíšková i slavní manželé

 
Na obrazovky České televize míří seriál Podezření. V hlavní roli se objeví herečka Klára Melíšková, v třídílné minisérii se ale ukážou i další známé tváře v čele s Miroslavem Hanušem, Ivanem Trojanem a jeho ženou Klárou Pollertovou Trojanovou. Premiéra je naplánována už na neděli 13. 3. ve 20:10 na ČT1.
12.03.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Klára Melíšková (69 článků) , Ivan Trojan (381 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků) , Miroslav Hanuš (84 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »