Články k osobnosti

Kim Kim

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kim Kim »
 

Dodrží Kim slovo? KLDR bourá budovy v areálu, kde testovali rakety, ukázaly snímky satelitu

 
Severní Korea začala bourat budovy v areálu, který využívala k vývoji motorů pro balistické rakety či vypouštění družic. Vyplývá to ze satelitních záběrů střelnice Sohe, jež na svém webu zveřejnil americko-korejský výzkumný institut 38 North. Pokud se informace potvrdí, byl by to podle agentury Reuters první krok k naplnění slibů, které od severokorejského vůdce Kim Čong-una dostal na červnovém summitu v Singapuru americký prezident Donald Trump.
24.07.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kardashianové za jednu fotku zaplatí více, než má prezident USA za rok

 
Instagram už dávno není jen místo plné kýčovitých fotografií západů slunce. Pokud jste slavná celebrita jako Kim Kardashianová (37), dají se na této platformě vydělat opravdu slušné peníze.
13.07.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Forbes označil Jennerovou za nejmladší miliardářku a sklidil kritiku

 
Sestra profesionální celebrity Kim Kardashianové Kylie Jennerová (20) je podle magazínu Forbes nejmladší miliardářka, která se vypracovala sama. Vydělala díky své kosmetické řadě a její majetek se odhaduje v přepočtu na 20 miliard korun. Magazín však za označení „vypracovala sama“ sklidil kritiku.
12.07.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Trump chce Putina jen pro sebe. V Helsinkách si mají promluvit beze svědků

 
Donald Trump má v plánu na úvod summitu uspořádat schůzku s Vladimirem Putinem, která bude probíhat pouze mezi čtyřma očima. Oznámila to v úterý televize CNN. Prezidenti USA a Ruska se mají setkat 16. července v Helsinkách. Podobná situace nastala už v červnu se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem.
03.07.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3428 článků) , Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Americký ministr jede do Severní Koreje. Řešit se bude jaderné odzbrojování

 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo vyrazí ve čtvrtek do Severní Koreje, aby s vůdcem Kim Čong-unem jednal o pokračování jaderného odzbrojení KLDR. O již třetí návštěvě šéfa americké diplomacie v zemi, s jejímž lídrem se prezident Donald Trump pokouší vést dialog o jaderném odzbrojení, dnes informoval Bílý dům.
02.07.2018 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kim Čong-un zakázal Severokorejkám minisukně a síťované punčochy

 
Severokorejský diktátor Kim Čong-un možná slevil ze svých psychopatických ambic zničit svět jadernými zbraněmi, ale rozhodně to neznamená, že se vzdal mocenských úletů zcela. Z pozice absolutního vládce teď označil nošení minisukní a síťovaných punčoch za protisocialistické a jednoduše ho tak ve své zemi zakázal. Ženy, které se odváží porušit nařízení, dostanou pokutu v přepočtu sto korun, což je pro Severokorejce obrovské jmění.
02.07.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Kim se ženou si vyrazili za kosmetikou, Trump se bojí o osud jaderné dohody

 
Dohoda o odzbrojování Severní Korey uzavřená s Kim Čong-unem možná nebude fungovat. Přiznal to americký prezident Donald Trump v rozhovoru pro televizní stanici Fox. Zmínil to v reakci na zprávu, že KLDR vylepšuje jaderné zařízení Jongbjon a také závod na výrobu balistický střel, napsal deník Guardian.
02.07.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Mírotvůrce Kim popravuje generály a místo denuklearizace vylepšuje jadernou základnu

 
Kim Čong-un opět ukázal, že je nemilosrdný vůdce, když dal příkaz k veřejné popravě jedno z vysoce postavených členů své armády. Obětí přísného rozsudku se stal generálporučík Hjon Ču-song. Důvodem jeho popravy podle informací deníku NK Daily bylo to, že svým vojákům a jejich rodinám přiděloval mimořádné dávky jídla a benzinu dalece přesahující přídělový systém, informoval deník Daily Mail.
29.06.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Soud s vražedkyněmi bratra Kim Čong-una: Hrozí jim trest smrti. „Byl to kanadský žertík“

 
Závěrečnou řeč obžaloby vyslechl ve čtvrtek malajsijský soud v případě Indonésanky a Vietnamky, které jsou obviněné, že loni v únoru zavraždily Kim Jong-nama, bratra severokorejského vůdce Kim Čong-una. Čin měly provést pomocí nervového plynu VX, který své oběti stříkly do obličeje. Soud má podle agentury AP do 16. srpna rozhodnout, zda ženy zprostí obvinění, nebo zda vyslechne jejich obhajobu. V případě odsouzení oběma ženám hrozí až trest smrti.
28.06.2018 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Dozvuky schůzky Trumpa a Kima: Pentagon ruší vojenská cvičení s Jižní Koreou

 
Spojené státy a Jižní Korea se dohodly, že na blíže neurčenou dobu zruší tři výměnné programy vojenských cvičení. V pátek to oznámil Pentagon. Krok navazuje na závěry nedávného summitu lídrů KLDR a USA Kim Čong-una a Donalda Trumpa v Singapuru.
23.06.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Trump řešil s čínským prezidentem historický summit s USA. Si podporuje dohodu

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un přicestoval v úterý na dvoudenní návštěvu do Číny a setkal se s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem. Nejvyšší čínský představitel na schůzce vyzval KLDR a USA, aby realizovaly výsledky summitu Kim Čong-una a šéfa Bílého domu Donalda Trumpa z minulého týdne. Kim na summitu slíbil pracovat na jaderném odzbrojení Korejského poloostrova, Trump za to nabídl Severní Koreji bezpečnostní záruky. Severokorejský vůdce je letos v Číně už potřetí.
19.06.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Donald Trump telefonicky hovořil s Viktorem Orbánem. Zde je důvod

 
Americký prezident Donald Trump se telefonicky spojil s premiérem Maďarska Viktorem Orbánem. Hovořili spolu nejen o ochraně hranic, ale i o schůzce se severokorejským vůdrem Kim Čong-unem, s nímž se Trump tento týden sešel. Píše to server Echo24.cz.
17.06.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kdo hlídal Kima a Donalda?

 
Setkání Kim Čong-una a Donalda Trumpa v Singapuru provázela komplikovaná bezpečnostní opatření, oba politici jsou přece jen trnem v oku mnoha lidem i organizacím. Kromě tradičních bodyguardů, které si přivezli, je ale chránili i Gurkhové, elitní vojáci z Nepálu, které respektuje celý svět. Mají speciální drsný výcvik a pověst bojovníků, které nic nezastaví!
17.06.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

„USA získaly všechno.“ Trump si libuje nad smlouvou s Kimem, mají si volat

 
Americký prezident Donald Trump uzavřel se Severní Koreou smlouvu, v níž Spojené státy „dostaly všechno“. Řekl to v pátek ve Washingtonu novinářům z televize Fox News. KLDR už podle něj začala vracet pozůstatky amerických vojáků padlých v době korejské války. Se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem hodlá šéf Bílého domu o víkendu telefonicky hovořit, besedovat chce rovněž s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem.
15.06.2018 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Emmanuel Macron (419 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Putin pozval Kima do Ruska, odpověď přivezl speciální vyslanec. Sejdou se?

 
Ruský prezident Vladimir Putin se sešel s Kim Jong-namem, který je předsedou severokorejského parlamentu. Přivezl dopis od severokorejského vůdce Kim Čong-una, ve kterém je jeho odpověď na Putinovo pozvání do Ruska. Obsah ručně psaného listu zatím není známý, informoval deník Daily Mail.
15.06.2018 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3428 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Tereza Spencerová: Pár poznámek k útoku na jemenský přístav Hodejdá

 
Zatímco se svět snaží vstřebat „mírovost“ summitu Donalda Trumpa s Kim Čong-unem, další fáze genocidy v Jemenu zrovna začíná.
14.06.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Trump pod palbou: Kim pro něj byl dřív mučící šílenec, teď na lidská práva v KLDR kašle

 
Americký prezident Donald Trump v rozhovoru pro televizi Fox News naznačil, že pro dosažení denuklearizace KLDR mohou Spojené státy upozadit porušování lidských práv severokorejským režimem. Řekl nepřímo, když reagoval na dotazy ohledně svého summitu s Kim Čong-unem, napsal deník The Guardian. Trump za svůj postoj čelí narážkám kritiků, podle kterých kašle na lidská práva.
14.06.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Přijede Donald? Přijede Kim Čong-un? Více o tom, co dnes Zeman oznámí

 
Prezident Zeman svolal na dnešní odpoledne tiskový brífink, aniž by přiblížil jeho ústřední téma, což vcelku přirozeně rozvířilo spekulace, co by hlava státu mohla mít na srdci. Hradní mluvčí Ovčáček přeci jen naznačil, že jde o téma radostné, a tak se bookmakeři Fortuny při sestavování aktuální nabídky zaměřili zejména, nikoliv však výhradně, na záležitosti, které by Miloši Zemanovi mohly dělat radost.
14.06.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků) , Donald Kim (3 články)

Tereza Spencerová: Víte, že EU odsouhlasila nové prachy pro Afriku? Celé se to bortí. Hnusné Rusko? Je to jinak

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Všiml jste si, že EU zprovoznila ‚evropský mírový fond‘ pro subsaharskou Afriku? Je v něm přes 10 miliard eur, mimo jiné i na to, aby si Somálsko, Mali a Středoafrická republika mohly nakoupit (naše) zbraně a bránit s nimi migraci do Evropy. Jinými slovy, dali jsme tamním režimům další prachy na to, aby zarazili migrační vlnu a vraždili za nás," doplňuje editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová informace týkající se problému migrace do Evropy. V rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz se věnuje i začínajícímu fotbalovému mistrovství světa v Rusku či summitu Donalda J. Trumpa a Kim Čong-una.
14.06.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Ladislav Žák: Tváří v tvář…

 
Na rozdíl od politiků, novinářů a takzvaných i samozvaných odborníků nedokážu nažvanit tolik nesmyslů o setkání mezi Donaldem Trumpem a Kim Čong-unem v Singapuru. Způsob informování, který předvádějí především naše veřejnoprávní média, je tím nejhorším manipulativním bulvárem, jaký si lze představit.
13.06.2018 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)