Články k osobnosti

Kim Kim

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kim Kim »
 

Kim poslal jižním sousedům vzácné houby. Dostanou je rodiny s příbuznými v KLDR

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un poslal jihokorejskému prezidentovi Mun Če-inovi dvě tuny čirůvek větších. Tyto houby, které jsou v Koreji velmi drahé, dorazily do Soulu ve čtvrtek ještě před tím, než se Mun vrátil z třídenní oficiální cesty do KLDR. Informovala o tom jihokorejská tisková agentura Jonhap.
21.09.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

6 týdnů po svatbě přišel ŠOK! Zapomenout na tuhle zrůdnost jí nepomohl ani ROZVOD!

 
Kim Elkinsová (33) si spokojeného manželství moc dlouho neužila. Pravda o jejím manželovi totiž vyšla najevo už šest týdnů po obřadu, stačilo jen vrátit se dříve z práce.
20.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Zastavme nepřátelství, vyzval Mun. S Kimem vyšli na „posvátnou“ horu

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un a jihokorejský prezident Mun Če-in se dnes vydali na sever KLDR, kde vystoupili na „posvátnou“ horu Pektu, údajné rodiště Kim Čong-ila, otce nynějšího diktátora. Rituální cesta byla pokračováním Munovy návštěvy Severní Koreje, během níž Kim Čong-un slíbil další kroky k denuklearizaci. Mun se má ještě během dneška vrátit do Soulu.
20.09.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Kim hostil Muna na luxusním banketu. Pálenkou i polévkou ze žraločích ploutví

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un nechal na počest jihokorejského prezidenta Mun Če-ina uspořádat luxusní banket, plný vybraných delikates jako například polévka ze žraločích ploutví. Ještě před večeří se Kim pochlubil obrazem znázorňujícím jeho a Muna na jednom z předešlých summitů. Po jídle následovala vystoupení korejských umělců, informoval deník Daily Mail.
19.09.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Kim zavře raketové středisko, řekl jihokorejský prezident. Trump to přivítal

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un přislíbil trvale rozebrat zkušební středisko raketových motorů a odpalovací rampu, souhlasí také s mezinárodní kontrolou expertů. Po středečním jednání s Kimem v Pchjongjangu to prohlásil jihokorejský prezident Mun Če-in s tím, že je to konkrétní krok k odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova. Oba předáci se shodli na tom, že poloostrov chtějí bez nukleárního arzenálu. Americký prezident Donald Trump výsledek summitu na Twitteru ocenil.
19.09.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kim s Munem si padli do náruče. Z jihu do KLDR přiletěly i popové hvězdy

 
Dnes začal třídenní summit mezi severokorejským vůdce Kim Čong-unem a jihokorejským prezidentem Mun Če-inem. Kim společně s manželkou Ri Sol-ču, členy své vlády a tisíci nadšených Severokorejců čekal na přílet svého jihokorejského protějšku na letišti. Mun přiletěl v doprovodu své manželky, přicestovaly s ním i Kimovy oblíbené popové hvězdy. U přivítání nemohla chybět mladší sestra vůdce KLDR, Kim Jo-čong, uvedla stanice CNN.
18.09.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Pukají ledy. Jihokorejský prezident přistál za jásotu lidí v KLDR, vítal ho i Kim

 
Letoun jihokorejského prezident Mun Če-ina v noci na úterý přistál na letišti v severokorejské metropoli Pchjongjangu, kde ho na začátek mezikorejského summitu osobně přivítal severokorejský vůdce Kim Čong-un společně s tisíci jásajících Severokorejců. Informovala o tom světová média.
18.09.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

USA viní Rusko z porušování sankcí proti KLDR

 
Stálá zástupkyně Spojených států v newyorském sídle OSN Nikki Haleyová podle ruské státní tiskové agentury TASS obvinila Rusko, že poskytlo Severní Koreji látku použitou k loňské vraždě Kim Čong-nama, bratra nynějšího severokorejského vůdce. Podle  videozáznamu  projevu ale Haleyová o ruském podílu na vraždě nemluvila.
17.09.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

KLDR slaví velké výročí: Vojačky i tanky v ulicích. Ale kde nechal Kim obávané rakety?

 
Dnešní vojenská přehlídka v Pchjongjangu při oslavách 70. výročí vzniku Severní Koreje se obešla bez mezikontinentálních balistických raket. Podle reportéra agentury AFP byly k vidění pouze střely krátkého doletu. Neobvyklý prostor byl věnován rozvoji ekonomiky. Americký prezident Donald Trump, který se v červnu sešel se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem, postup KLDR přivítal.
09.09.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Největší oslavy: Přijde nová provokace a ukáže Kim při 70. narozeninách KLDR rakety?

 
Severní Korea v neděli 9. září oslaví 70. výročí vzniku jejich země. U příležitosti jubilea je připravena obrovská vojenská přehlídka. Experti se domnívají, že oproti loňským oslavám budou na ceremoniálu chybět mezikontinentální balistické střely, kterými se Kim Čong-un v předchozích letech rád chlubil. Severokorejský vůdce zřejmě nebude chtít provokovat svého nového „kamaráda“, amerického prezidenta Donalda Trumpa, uvedl deník Guardian.
08.09.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Severní a Jižní Korea se dohodly na summitu: Kim chce zbavit poloostrov jaderných zbraní

 
Severní a Jižní Korea se dohodly na uspořádání summitu svých nejvyšších představitelů, vůdce KLDR Kim Čong-una a jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, na kterém by měli diskutovat o „praktických opatřeních“ vedoucích k denuklearizaci Korejského poloostrova. Setkání se bude konat od 18. do 20. září v Pchjongjangu. S odvoláním na člena jihokorejské delegace do KLDR o tom dnes informovala agentura Reuters. Oficiální severokorejská agentura KCNA krátce před tím uvedla, že Kim Čong-un je nadále oddaný myšlence Korejského poloostrova bez jaderných zbraní.
06.09.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Zbyněk Fiala: Severní Korea nemůže odzbrojovat bez dohody

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un je zaskočen chováním Washingtonu, který ho žene do slepé uličky. Jaderné odzbrojování mělo být ospravedlněno společnou mírovou deklarací s USA, kterou prezident Donald Trump slíbil, ale tu teď Washington podmiňuje právě tím odzbrojením. Tedy kapitulací, kterou by Kim politicky neustál.
05.09.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Vynálezce, který v ponorce brutálně zavraždil novinářku: Mění výpovědi a chce jiný trest

 
Dánský soud dnes začal řešit odvolání konstruktéra Petera Madsena, který byl odsouzen na doživotí za brutální vraždu švédské novinářky Kim Wallové na ponorce. Madsen se odvolal jen proti výši trestu a verdikt kodaňského odvolacího soudu se očekává 14. září, informovala agentura Reuters.
05.09.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Zbyněk Fiala: Korejci nepřijedou za Putinem

 
Dlouho to vypadalo, že Východní ekonomické fórum ve Vladivostoku bude příležitostí pro vrcholnou schůzku vedoucích představitelů Číny, Japonska a obou Korejí s Vladimírem Putinem, ale nakonec se Kim a Mun sejdou jen separátně v Pchanmundžomu.
29.08.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Trpěla jsem anorexií, přiznala dcera Kim Basingerové a Aleca Baldwina

 
Americká modelka Ireland Baldwinová (22) musí snášet kritiku svého otce herce Aleca Baldwina (60), kdykoli zveřejní na Instagramu vyzývavou fotku. Baldwinová tím prý však vyjadřuje lásku k vlastnímu tělu a jeho současné podobě. Před lety totiž trpěla mentální anorexií.
28.08.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (168 článků) , Kim Kim (1553 článků)

„Mami, napálili mě.“ Matka jedné z žen obviněných z vraždy bratra Kim Čong-una prolomila mlčení

 
Indonésanka Siti Aisyahová a Vietnamka Doan Thi Huong byly obviněné z vraždy Kim Čong-nama, nevlastního bratra severokorejského vůdce Kim Čong-una. Proces s nimi pomalu končí a soudce připravuje rozsudek, měl by být znám už tento týden. Po měsících mlčení se matka Aisyahová rozhodla promluvit s tiskem. Věří v dceřinu nevinu, přestože se k ní ze začátku odmítala hlásit, informoval deník Guardian.
15.08.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

„Chce to víc krav,“ rozhodl Kim Čong-un při inspekci na dobytčí farmě

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un pokračuje ve svých inspekcích, v provincii Jižní Pchjongan navštívil dobytčí farmu. Procházel se mezi zvířaty a prohlížel si tamní obilnice. I Kim si je vědom, jak děsivý dopad může mít vlna veder na obyvatele KLDR, obavy z možného hladomoru se snažil rozptýlit úsměvem a prohlášením, že „země potřebuje více krav“, napsal deník Daily Mail.
14.08.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

KLDR hrozí nový hladomor. Kim rozptyluje lid: Ve slamáku a s úsměvem pózuje s jídlem

 
Horké počasí, které panuje v posledních týdnech v Severní Koreji, přimělo svléci se do krátkých rukávů i tamního vůdce Kim Čong-una. Mladý podsaditý diktátor bývá převážně vídán v tmavé maoistické uniformě s těsným límečkem u krku, na nedávnou návštěvu továren a zemědělských závodů si ale vzal na sebe světle šedý letní oblek a později se ukázal dokonce ve spodním bílém tričku, informuje BBC News.
10.08.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

KLDR předala ostatky padlých amerických vojáků, Trump Kimovi poděkoval

 
Severní Korea v pátek předala americké straně část ostatků amerických vojáků, kteří na Korejském poloostrově padli za války v letech 1950-1953. Americký prezident Donald Trump událost označil za skvělý moment pro rodiny pozůstalých a na twitteru vůdci KLDR Kim Čong-unovi poděkoval. Pchjongjang plní slib, který Kim dal Trumpovi v červnu na summitu v Singapuru.
27.07.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kim splnil slib: KLDR předala Američanům ostatky padlých vojáků

 
Severní Korea v pátek předala americké straně část ostatků amerických vojáků, kteří na Korejském poloostrově padli za války v letech 1950-1953. Prezident Spojených států Donald Trump událost označil za skvělý moment pro rodiny pozůstalých a na twitteru severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi poděkoval. Pchjongjang tak plní slib, který Kim dal Trumpovi v červnu na summitu v Singapuru.
27.07.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4887 článků) , Kim Kim (1553 článků)