Články k osobnosti

Kim Kim

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kim Kim »
 

Zamilovala se do vraha!

 
V srpnu 2017 světem otřásla brutální vražda švédské novinářky Kim Wallové (†30). Na své podomácky vyrobené ponorce ji sexuálně zneužil, mučil, zabil, následně zohavil a rozčtvrtil dánský vynálezce Peter Madsen (49), který za to vyfasoval doživotí. Teď si našel další »oběť«: ruskou umělkyni Jenny Curpenovou. Dokonce se s ní oženil!
16.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenny Kim (1 článek) , Kim Kim (1553 článků) , Peter Peter (47 článků) , Peter Kim (2 články)

Zneužil, zabil a zohavil novinářku v ponorce. Dána si ve vězení vzala ruská umělkyně

 
Brutální vražda švédské novinářky Kim Wallové otřásla i Čechy v srpnu 2017. Na své podomácku vyrobené ponorce ji sexuálně zneužil, mučil, zabil, následně zohavil a rozčtvrtil dánský vynálezce Peter Madsen (49). Ten byl za svůj čin odsouzen na doživotí, trest si odpykává ve věznici Herstedvester. Madsen si i ve vězení našel další „oběť“, podle všeho se v prosinci 2019 oženil. Jeho vyvolenou se stala ruská umělkyně, která sňatek s vrahem potvrdila na svém facebooku. Zprávu přinesla stanice BBC.
15.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků) , Peter Peter (47 článků) , Peter Kim (2 články)

Místo portrétů vůdců zachránila matka z hořícího domu děti, hrozí jí vězení

 
Obrazy bývalých severokorejských vůdců Kim Ir-sena a Kim Čong-ila musí zdobit každou domácnost v KLDR. Pokud o ně není dobře postaráno, hrozí majiteli trestní stíhání, případně pobyt v pracovním táboře a vězení. Právě to hrozí matce, která před obrazy upřednostnila svoje děti, jak uvedl server Daily NK.
14.01.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Trump poslal Kimovi narozeninové přání, k jednání o jaderných zbraních to ale nestačí

 
Severní Korea obdržela narozeninové blahopřání, které zaslal jejímu vůdci Kim Čong-unovi americký prezident Donald Trump, potvrdila dnes severokorejská agentura KCNA. Vzájemné osobní vztahy obou státníků ale nestačí a nepřimějí KLDR, aby se vrátila k jednáním se Spojenými státy o odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova, zdůraznil ve zveřejněném prohlášení poradce severokorejského ministerstva zahraničí Kim Kje-kwan.
11.01.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4892 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Horký vstup do nového roku. Severní Korea hrozí novou zbraní

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un oznámil, že končí se zdrženlivostí. Nevidí důvod prodlužovat své moratorium na zkoušky jaderných zbraní a raket dlouhého doletu. Světu prý hodlá předvést novou strategickou zbraň.
01.01.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Válka v roce 2020? Diktátor Kim straší novou zbraní, USA varovně vztyčují prst

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un dnes na jednání vládnoucí strany prohlásil, že KLDR nemá důvod prodlužovat své moratorium na zkoušky jaderných zbraní a raket dlouhého doletu. Na poradě vedení vládnoucí strany také ohlásil, že světu brzy předvede novou strategickou zbraň. Ministr zahraničí USA Mike Pompeo prohlásil, že doufá, že si KLDR raději vybere mír a prosperitu než válku.
01.01.2020 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Kim Čong-un přiznal: Máme vážný problém. Vydal příkaz, který má přinést blahobyt

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un vyzval armádu i diplomaty, aby připravili zemi k obraně její bezpečnosti a svrchovanosti. Na zasedání ústředního výboru Korejské strany práce ale také přiznal, že se KLDR ocitla ve vážné ekonomické situaci. O Kimově projevu v pondělí informovala severokorejská agentura KCNA.
30.12.2019 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Češi nejvíce věří Čaputové, nejvíce nedůvěry mají k Čong-unovi

 
Mezi osobnostmi světové politiky je pro občany ČR nejdůvěryhodnější slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, které věří 54 procent lidí. Následují český prezident Miloš Zeman se 46 procenty a hlava Francie Emmanuel Macron se 34 procenty. Naopak nejvíce nedůvěřiví jsou Češi vůči severokorejskému vůdci Kim Čong-unovi, ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi a německé kancléřce Angele Merkelové. Z listopadového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) vyplynulo, že jim nedůvěřuje přibližně dvě třetiny lidí.
19.12.2019 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3428 článků) , Angela Merkelová (2555 článků) , Miloš Zeman (23650 článků) , Emmanuel Macron (419 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kim tlačí na Trumpa: Provedli jsme „velice významný“ test raket. Jednání na bodu mrazu

 
Severní Korea oznámila, že provedla „velice významný“ test na základně Sohe, kterou v minulosti využívala k vynášení raket do vesmíru. Zkouška se uskutečnila v pátek v noci místního času a byla úspěšná, uvedla dnes státní média bez dalších podrobností.
14.12.2019 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Ochrnutý Kim měl dožít v útulku. Milující domov našel u rodiny vozíčkáře

 
Zázrak. Jinak snad ani nelze nazvat příběh ochrnutého labradora Kima (6,5), který měl dožít v útulku Rafael v Hamru na Českobudějovicku. Na psího vozíčkáře se ale usmálo štěstí. Padl do oka paní Zdeně Keltnerové, která se stará o handicapovaného manžela. Díky nim má teď Kim nový domov.
14.12.2019 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků) , Rafael Rafael (8 článků) , Rafael Rafael (8 článků) , Rafael Rafael (8 článků) , Rafael Rafael (8 článků) , Rafael Rafael (8 článků) , Rafael Rafael (8 článků) , Rafael Rafael (8 článků)

„USA nemají co nabídnout.“ KLDR odmítá jednat, diktátor Kim pózuje u raket

 
Severokorejský program raketových testů je kontraproduktivní a může zavřít dveře k jednání o míru. Na schůzi Rady bezpečnosti OSN to ve středu v New Yorku prohlásila stálá představitelka USA Kelly Craftová. Spojené státy jsou podle ní připraveny „projevit pružnost“ a souběžně s KLDR jsou odhodlány podniknout konkrétní kroky k dohodě. Severní Korea ve čtvrteční reakci kritizovala Spojené státy za to, že kvůli jejímu zbrojnímu programu RB OSN svolaly, a jednání s nimi v tuto chvíli odmítla jako bezpředmětné.
12.12.2019 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

„Velice významný“ test KLDR na raketové základně: Kim tají, co vyzkoušel

 
Severní Korea dnes oznámila, že provedla „velice významný“ test na základně Sohe, kterou v minulosti využívala k vynášení raket do vesmíru. Jaké zařízení bylo testováno, země ani její vůdce Kim Čong-un neupřesnili. Podle severokorejské oficiální tiskové agentury KCNA budou výsledky zmíněné zkoušky využity k posílení strategického postavení země.
08.12.2019 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Kim mění styl. Uniformy vyměnil za kabát, na koni cválal s kožešinou kolem krku

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un se na veřejnosti ukázal v koženém kabátu, po dlouhé době tak odložil maoistické obleky a vystoupil ze stínu svého otce a děda. V novém stylu se předvedl při testu nového raketometu. Šatník začal zpestřovat postupně, nedávno vynesl hnědobéžové sako, v říjnu v hnědém kabátu s kožešinou u krku cválal na koni na posvátnou horu Pektu. Stejný kabát vytáhl i při své druhé cestě na vrchol sopky, kterou v doprovodu manželky a dalších poradců podnikl tento týden, napsal deník The Guardian.
04.12.2019 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Kim otevřel letovisko pro 4000 rodin, kde si i zalyžují. Zapřáhl brigádu mládeže

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un na počátku tohoto týden slavnostně otevřel letovisko, na jehož stavbu osobně dohlížel. Luxusní resort Samčijon se nachází nedaleko severokorejské „posvátné“ hory Pektusan, pojme až 4000 rodin a je u něj i lyžařský areál. Podle státního tisku je to „ztotožnění moderní civilizace“, uvedl deník The Guardian.
04.12.2019 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Dojetí, nebo strach? Vojačky se fotily s Kimem. Diktátor se usmíval, ženy plakaly

 
Severokorejská agentura KCNA zveřejnila snímky z návštěvy ženské vojenské základny, kam zavítal vůdce země Kim Čong-un. Diktátor se nechal vyfotit obklopený vojačkami v zeleném stejnokroji a stejným účesem. Kim se na záběru usmívá, ženy naopak pláčou, uvedl deník Daily Mail.
25.11.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Konec ukazování ňader Kardashianové! Kanye West našel Ježíše a chce Kim zahalovat

 
Na kyprých křivkách, přesněji na jejich okázalém vystavování v titěrných, přiléhavých a průsvitných modelech, si v podstatě vybudovala kariéru. A i díky nim Kim Kardashianová (39) před lety sbalila rappera Kanyeho Westa (42). Teď to ale vypadá, že právě kvůli němu bude mít s vyzývavostí utrum!
13.11.2019 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (525 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Kim zbourá v dovolenkovém letovisku stavby Jihokorejců. Experti: Vztahy se ochladily

 
Severokorejský vůdce Kim Čong-un při středeční návštěvě turistického letoviska v Diamantových horách nařídil zbourat stavby, které tam postavili Jihokorejci, a nahradit „novými, moderními objekty, které ladí s okolní krajinou“. Podle agentury Reuters jde o známku ochlazování vztahů mezi oběma zeměmi na rozděleném Korejském poloostrově.
24.10.2019 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků)

Setkání Trumpa s Kimem. Došlo i na šarvátku

 
Stephanie Grishamová, nová mluvčí Bílého domu, zažila doslova křest ohněm. Na hranicích mezi Korejemi se totiž připletla do konfliktu s ochrankou korejského vůdce Kim Čong-una. Odnesla si z ní pohmožděniny, uvádí server iDNES.cz.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1553 článků) , Stephanie Kime (2 články)

Zbyněk Fiala: Trump s Kimem potřetí

 
Americký prezident Donald Trump nečekaně přizval severokorejského vůdce Kim Čong-una k návštěvě demilitarizované zóny mezi oběma korejskými státy a strávil s ním skoro hodinu v neplánovaném jednání, které by mu jeho ministři a poradci asi normálně nepovolili.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4892 článků) , Kim Kim (1553 článků)

Trump se znovu sešel s Kimem, vstoupil na území KLDR

 
Americký prezident Donald Trump se potřetí sešel s vůdcem KLDR Kim Čong-unem. Setkání proběhlo v hraniční vesnici Pchanmundžom. Trump s Kimem překročil demarkační linii, jako první americký prezident vstoupil na území KLDR.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4892 článků) , Kim Kim (1553 článků)