Články k osobnosti

Khloé Kardashian

  herečka, módná návrhárka, podnikatelka, konferenciérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Khloé Kardashian »
 

Ze slavných sester prošla největší proměnou: Mrkněte se, jak šel čas s oslavenkyní Khloé Kardashian

 
Khloé Kardashian  (37) slaví dnešním dnem 37. narozeniny. Nejmladší z trojice slavných sester Kardashianových je jediná, která ještě nepřekročila čtyřicítku. Na rozdíl od starších Kourtney  (42) a Kim  (40) ale také prošla největší proměnou, jak se můžete přesvědčit v naší galerii.
27.06.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků) , Kim Kim (1804 článků)

Časté zálety už prý neskousla: Khloé Kardashian se údajně znovu rozešla s nevěrným otcem své dcery

 
Sotva vztah slepili, už se zase mluví o rozchodu. Khloé Kardashian  (36) měla ukončit vztah se záletným basketbalistou Tristanem Thompsonem, s nímž má tříletou dceru True a plánovala druhé dítě .
22.06.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Konečně to přiznala: Khloé Kardashian poprvé promluvila o plastikách v obličeji

 
O proměně Khloé Kardashian  (36) se spekuluje nekonečně dlouho. Většina fanoušků slavného klanu je přesvědčená, že podstoupila ne jeden, ale hned několik zákroků v obličeji. Televizní hvězda do teď plastiky nepřiznala, nyní ale konečně kápla božskou.
21.06.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Khloé Kardashian reagovala na hanlivý komentář o svém „umělém“ vzhledu: Plastiky doposud zapírá

 
Khloé Kardashian  (36) hateři nedají pokoj. Prostřední ze slavných sester tentokrát reagovala na komentář jedné z uživatelek Twitteru, podle níž vypadá jako „mimozemšťan“. Takhle zhodnotila její vzhled v reklamě na pilulky proti bolestem hlavy.
09.06.2021 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Přestaňte porovnávat svá těla s cizími lidmi na internetu, vzkazuje britská televizní hvězda na neupravené fotce v bikinách

 
Málokterá známá osobnost se jen tak vyfotí v bikinách, aniž by fotku upravila. Naposledy se nad neupraveným snímkem rozčilovala například Khloé Kardashian  (36) , která filtrů používá požehnaně. Britská televizní hvězda Vicky Pattison  (33) ale ukázala, jak opravdu vypadá.
12.05.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků) , Vicky Pattison (10 článků) , Vicky Vicky (17 článků)

Dvakrát mu zálety odpustila a plánuje s ním druhé dítě: Partnera Khloé Kardashian znovu obvinili z nevěry

 
Jméno basketbalisty Tristana Thompsona (30) je opět hojně skloňováno ve spojitosti s nevěrou. Ve videu, které sdílel Hollywood Unlocked, dívka jménem Sydney tvrdí, že s ním měla letos v lednu poměr. Přitom od loňska je hvězda NBA zpátky s Khloé Kardashian  (36) , s níž má tříletou dceru True.
28.04.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Sexy herečka reagovala na uniklou fotku Khloé Kardashian, kterou neměl nikdo vidět: Televizní hvězdy se nezastala

 
Když minulý týden obletěla svět fotka Khloé Kardashian  (36) , která neměla spatřit světlo světa, vyvolalo to silné reakce. Televizní hvězda se k věci vyjádřila s tím, že její postavu celý život kritizovali, a proto se necítí na to sdílet neupravené fotky.
11.04.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Tuhle fotku Khloé Kardashian v bikinách neměl nikdo vidět: Televizní hvězda prolomila mlčení o svém těle

 
Když před pár dny obletěla internet starší fotka Khloé Kardashian  (36) v bikinách, jejíž zveřejnění údajně neschválila, uživatelé sociálních sítí snad nemluvili o ničem jiném. Khloé, kterou hojně kritizují, že své fotografie až příliš upravuje, se nyní rozhodla k věci vyjádřit a promluvila i o své figuře, již si hateři berou do úst už od dob, kdy byla teenager.
08.04.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Nejslavnější sestry světa se pochlubily snímky v bikinách a stojí to za to: Které to seklo nejvíc?

 
Sestry ze slavného klanu Kardashian-Jenner vystavily během velikonočních svátků své dokonalé figury na odiv. O plavkové snímky se na sociálních sítích pochlubily jak Kendall  (25) s Kylie  (23) , tak starší Kim  (40) a Khloé  (36) . A je opravdu o co stát.
06.04.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1388 článků) , Kim Kim (1804 článků) , Kendall Jenner (146 článků) , Kylie Jenner (180 článků) , Khloé Kardashian (48 článků) , Kim Kendall (11 článků)

Prostřední ze sester Kardashianových se snaží o druhé dítě: Asistované oplodnění bylo zatím bez úspěchu

 
Khloé Kardashian  (36) se netají tím, že by chtěla své dvouleté dceři True pořídit sestřičku nebo bratříčka. Po obnovení vztahu s basketbalistou Tristanem Thompsonem se už o to dokonce snaží a zahájila proces umělého oplodnění.
14.03.2021 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Říkali jí, že je ošklivé káčátko klanu, dnes má do něj daleko: Na snímku nahoře bez je Khloé Kardashian k nepoznání

 
Dnes by ji jako „tlustou ségrou“ Kardashianek označil málokdo. Prostřední z klanu Khloé  (36) šokovala fanoušky snímkem nahoře bez, na kterém je skoro k nepoznání.
06.03.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Prostřední sestra z klanu Kardashian se pochlubila fotkou holého zadečku: Fanoušky ovšem zaujalo něco jiného

 
Khloé Kardashian  (36) se podělila o detailní snímek svého holého pozadí, ale paradoxně to nebyly její křivky, které zaujaly fanoušky nejvíce. Díky obřímu prstenu na onom prstě totiž okamžitě začali spekulovat o zásnubách s nevěrným basketbalistou Tristanem Thompsonem, kterému před časem dala Khloé znovu šanci.
23.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Vztah s nevěrným otcem své dcery slepila: Takhle Kardashianka reagovala na spekulace o dalším těhotenství

 
Khloé Kardashian  (36) se už nijak netají tím, že se opět vrátila k nevěrnému otci své dcery True (2), basketbalistovi Tristanu Thompsonovi. Televizní hvězda se s ním v průběhu pandemie izolovala, údajně kvůli dceři, a nakonec ho vzala na milost.
05.11.2020 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Prostřední Kardashianka prodělala koronavirus: Bez dvouleté dcery byla déle než dva týdny

 
Khloé Kardashian  (36) prodělala před několika měsíci koronavirus. O průběhu nemoci a karanténě se nyní rozpovídala v pořadu Ellen DeGeneres. Mimo jiné popsala, jak se týdny musela izolovat bez své dvouleté dcery True.
29.10.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Přece se dočkal: Prostřední Kardashianka se už podruhé vrátila k nevěrnému otci své dcery

 
Už dlouhé měsíce se spekuluje o tom, že se Khloé Kardashian  (36) vrátila k expartnerovi Tristanu Thompsonovi . Především proto, že se, údajně kvůli jejich dvouleté dceři True, izolují v průběhu pandemie koronaviru společně. A jak se ukázalo, jejich vztahu to prospělo. Khloé vzala nevěrného basketbalistu opět na milost.
23.10.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Vydělává milióny, ale chůvy nepotřebuje: Khloé Kardashian bere dceru i do posilovny

 
Khloé Kardashian  (36) je známá svým fitness režimem. Dříve baculatá sestra ze slavného klanu, na své postavě tvrdě maká, dokonce měla i vlastní pořad o hubnutí. Nyní přiznala, že si právě díky cvičení zachovala během pandemie koronaviru zdravý rozum. Ačkoliv jako maminka dvouleté True musí brát dceru s sebou do tělocvičny. Překvapivě totiž nemá žádné chůvy ani pomocnice.
22.10.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Co vězí za proměnou jejího obličeje? Khloé Kardashian prý podstoupila pouze drobné zákroky

 
Khloé Kardashian  (36) se v průběhu let proměnila k nepoznání. Doposud žádné zákroky plastického chirurga nepřiznala, a tak pokaždé, když sdílí nové selfie, zahltí její komentáře nespočty hejtů. Sledující jí píšou, že už si ani není podobná a s plastikami to přehání. Podle zdrojů z jejího okolí ale Khloé prý pod kudlu nikdy nešla.
11.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Kde je Khloé? Kardashian to za novou fotku schytala. Hejty si tentokrát nenechala líbit

 
Zatímco většinou kritiku buď ignoruje, nebo odpovídá jen stručně, tentokrát se Khloé Kardashian  (36) rozepsala. Chladnou ji nenechaly komentáře u jejích nových fotek. Fanoušci jí psali, že vypadá „každý týden jinak“, ptali se „kde je Khloé?“ a doporučovali, aby už s úpravami přestala.
05.10.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Touhle fotkou rozvířila spekulace o těhotenství: Jak je na tom Khloé Kardashian s nevěrným otcem své dcery?

 
Khloé Kardashian  (36) se nechala zvěčnit na pláži se západem slunce a fanoušci začali šílet. Televizní hvězda měla totiž na sobě volné šaty, a tak okamžitě začali spekulovat, že je těhotná. Podle zdrojů E! News tomu ale tak není.
09.09.2020 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)

Takhle tráví Khloé Kardashian karanténu: Ploché bříško vystavila v bikinách

 
Khloé Kardashian  (36) tráví v karanténě většinu času s dcerkou True (2). Na práci ale nezapomíná a poctivě se věnuje promování vlastní oděvní značky Good American. V rámci proma se na Instagramu pochlubila snímkem v leopardích bikinách.
03.08.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Khloé Kardashian (48 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »