Články k osobnosti

Kevin Macdonald

  scénárista, režisér, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kevin Macdonald »
 

Marley. Největší filmový projekt o hudební legendě

 
Jeden z nejlepších zážitků karlovarského festivalu přišel trochu nečekaně z jiných vod, než se od festivalového hitu čeká. Nenatočil ho žádný uzbekistánský režisér za dvacet dolarů. Jde o téměř monstrózní 144minutový dokumentární projekt Marley, se kterým kdysi začal legendární Martin Scorsese a po letech práci dokončil talentovaný a rovněž známý Kevin Macdonald.
02.07.2012 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Scorsese (99 článků) , Kevin Macdonald (5 článků) , Marley (10 článků)

Karlovarský festival uvede globální experiment, snímek Život v jednom dni

 
Díky sociálním sítím už vzniklo množství projektů mapujících jeden den, týden či rok v životě jedince nebo i mezinárodní skupiny. Mnohem směleji se do podobného počinu pustil skotský režisér Kevin Macdonald a jako producent slavný Ridley Scott. Vznikl velkolepý experiment Život v jenom dni, který bude uveden na karlovarském filmovém festivalu.
10.06.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (90 článků) , Kevin Macdonald (5 článků)

Unikátní film Ridleyho Scotta: Sestříhal videa z YouTube

 
Natočte video o vlastním životě, držte se při tom našich otázek a výsledek uploadujte na YouTube. Taková byla výzva zkušených režisérů Ridleyho Scotta a Kevina Macdonalda. Díky ní vznikl unikátní dokument Life in a Day o 24. červenci 2010. Překvapivě se na něj dá dívat.
12.05.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (90 článků) , Kevin Macdonald (5 článků)

Ve filmu Ridleyho Scotta pro YouTube bude i české video

 
Režisér Kevin Macdonald do experimentálního filmu Život v jednom dni, který dokumentuje události loňského 24. července z pohledu uživatelů serveru YouTube z celého světa, zařadil i příspěvek českého tvůrce.
06.01.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (90 článků) , Kevin Macdonald (5 článků)

Hosty karlovarského festivalu budou střihačka Martina Scorseseho i bratři Macdonaldovi

 
Světoznámá střihačka a dlouholetá spolupracovnice režiséra Martina Scorseseho Thelma Schoonmakerová a bratři Andrew a Kevin Macdonaldovi přijedou na letošní karlovarský filmový festival (2.–10. července) představit filmy zařazené do sekce věnované legendárním tvůrcům – Michaelovi Powellovi a Emerikovi Pressburgerovi.
16.06.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Scorsese (99 článků) , Andrew Macdonald (1 článek) , Kevin Macdonald (5 článků) , Andrew Powell (1 článek)
« Předchozí 1 Další »