Články k osobnosti

Kendra

  Herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kendra »
 

Splněný americký sen. Z modelky Spearsové je princezna Salwa

 
Zní to jako příběh z pohádky. Do pětadvacetileté americké modelky Kendry Spearsové se zakoukal nejstarší syn imáma šíitských muslimů princ Rahim Aga Chán. Pár v dubnu oznámil zasnoubení a za čtyři měsíce byla svatba. Z modelky se stala princezna, která přijala nové jméno Salwa. Další články k tématu: Monacký kníže Albert II. se oženil, zatím jen civilně Princ William si vzal Kate, dav je donutil políbit se dvakrát OBRAZEM: Švédská princezna Madeleine si vzala amerického bankéře Švédská princezna Victoria si vzala muže z lidu, agentury ohlásily bojkot
06.09.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Kendra (4 články) , A. Rahim (1 článek) , Victoria (261 článků)

Tragédie v porodnici: Michael (†32) se zastřelil po porodu před zraky matky!

 
Pouhou hodinu po náročném porodu zažila Kendra další šok a utrpěla neskutečnou ránu. Její manžel Michael, otec novorozeného děťátka, se zastřelil přímo v porodnici před jejím zrakem.
15.08.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kendra (4 články)

Kendra Wikinson: Sexu si teď užívám jako nikdy dřív

 
Když bylaw Kendra Wikinson zaneprázdněná děláním televizní show Dancing with the Stars, znamenalo to ubírat čas z další aktivity, která je pro ní velice důležitá - sex. Poté, co ze show odešla, si to s manželem Hankem Baskettem celé vynahrazují a řádně ztracený čas dohánějí.
28.05.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kendra (4 články)

Světová rarita: Sedmnáctileté zrzky jsou identickými čtyřčaty

 
Megan, Sarah, Kendra a Calli Durstovy jsou sestry, je jim sedmnáct let a žijí se svými rodiči v americkém Buffalu. Jsou zároveň velice výjimečné, jelikož patří mezi šedesátku prokázaných identických čtyřčat na světě, z nichž 37 "skupinek" tvoří dívky. Zrzavé vlasy a pihy však z těchto sester dělají opravdovou raritu.
27.01.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Kendra (4 články)
« Předchozí 1 Další »