Články k osobnosti

Ken Block

  pilot rally

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ken Block »
 

Lahůdka pro všechny autofanoušky: Nové video Kena Blocka

 
Těžko říct, co je Ken Block zač. Jedni o něm říkají, že je kaskadér, jiní že je závodník a třetí že je čaroděj. Každopádně je to asi nejznámější šílenec za volantem a jezdec rallye, který většinu času žene auto bokem.
12.04.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Nejsledovanější video: Závodník řádí v San Francisku

 
Americký závodník rally Ken Block natočil propagační video, ve kterém ukazuje své dovednosti za volantem. Projíždí prádnými ulicemi San Franciska, přičemž není nouze o smyky, skoky a další exhibice například mezi tramvajemi. Video je v současnoti na špičce internetové sledovanosti. Za 3 dny nasbíralo 9 milionů shlédnutí.
11.07.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Ken Block v páté Gymkhaně

 
Tak a je tu v pořadí již páté Blockovo video s jízdním cvičením gymkhana. Svoji speciální Fiestu WRC ještě více poladil a nyní je z ní tak trochu Fiesta Group B, má totiž výkon 650 koní a opravdu hodně naštvaný zvuk. Jen mi by měl zajímalo, jestli stihl natočit záběry v jeden den aniž by mu motor shořel - o nějaké životnosti asi při tak agresivním přeplňování ani nemůže být řeč. Jinak jde o další vcelku efektní a kvalitně zpracovanou reklamu na Ford, energetické nápoje Monster a především na Kenovu značku oblečení a obuvi - DC. Pokud jde o řidičské umění, 90% driftů vyvolává pilot přes hydraulickou ruční brzdu, ale několik opravdu štramáckých kousků ve videu opět nechybí... ostatně, podívejte se sami...
09.07.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Martin Semerád pohledem kamer Gopro

 
Martin Semerád je jednou z českých nadějí v rallysportu. Několik sezón jezdil v mistrovství světa, ale letos se usadil v našem rally šampionátu. Zároveň se stal, po boku světových ikon jako je Marcus Gronholm, Travis Pastrana a Ken Block, součástí Gopro týmu. Celý svůj vůz má osazen hned několika speciálními kamerami a poskytuje až neuvěřitelné záběry. Tady je výběr posledních videí.
25.06.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Travis Pastrana (4 články) , Ken Block (11 článků)

Gymkhana trochu jinak

 
Ken Block proslavil Gymkhanu a dnes už můžete na internetu najít řadu videí, kde se řidiči snaží tohoto Američana napodobit. Někdy je to povedené více a někdy méně. Tentokrát bude atraktivita daná především zvoleným druhem auta. Driftující Porsche 911 GT3? Na to je vždy pěkný pohled.
26.02.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Parodie na Blockovu Gymkhanu

 
Ken Block se stal celosvětovým fenoménem díky promyšleným a špičkově propracovaným videím. Ale když se nad tím vším zamyslíme... Je to vážně taková pecka. Je třeba tolik mediální masáže?
20.02.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Ken Block probudil k životu městečko Twin Peaks

 
Ken Block připravil pro své příznivce další video. Nejde však o nový díl Gymkhany, ale trošku odlišnou zábavu. Ken testoval s Fiestou WRC na šotolině, aby zlepšil své schopnosti na tomto povrchu. Testování proběhlo v místech, kde se natáčel seriál Twin Peaks a Ken Block si pohrál s jeho exteriéry a interiéry v novém videu.
05.01.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Ken Block: Gymkhana 2

 
Pokračujeme v seriálu videí od Kena Block s názvem Gymkhana. Druhý díl byl ještě o něco úspěšnější. Tedy o něco, vidělo ho zhruba třikrát více lidí než v případě toho prvního! Zároveň přezbrojil na novější typ Subaru Impreza v provedení hatchback.
02.01.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Šílenec, který vytvořil svět Gymkhana

 
Jestli někdo v automobilovém světě vytvořil v posledních letech nějaký kult, tak jedině pak Ken Block. Jeho Gymkhana vidělo na miliony lidí po celém světě a i díky tomu se dostal do světa opravdových soutěží, tak jdeme na to si užít pořádnou jízdu. Pamatujete si ještě první verzi? Shlédlo ji přes 11 miliónů lidí na youtube.com
28.12.2011 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

VIDEO: Děsivá HAVÁRIE v shakedownu Portugalské rallye!

 
Američan Ken Block zničil vůz ještě před startem Portugalské rallye.
24.03.2011 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)

Video: driftovací mág se vrací s motokárou

 
Ken Block se svým Subaru Impreza umí pěkné kousky.
11.09.2009 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ken Block (11 článků)
« Předchozí 1 Další »