Články k osobnosti

Kellan Lutz

  herec, model

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kellan Lutz »
 

Kellan Lutz se oženil

 
Herec Kellan Lutz se oženil se snoubenkou Brittany Gonzales. A kdyby se to nerozhodli sami oznámit, zřejmě by to média dlouho vůbec netušila. Hvězda Twilight ságy zveřejnila na Instagramu fotku, na níž drží průkazy s nápisy Pan a Paní.
27.11.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Kellan Lutz nemá co ukazovat, proto se před kamerou zásadně nesvléká

 
Kellan Lutz nepatří mezi herce, kteří se ochotně svléknou před kamerou zcela do naha a divákům spadne čelist. Rozhodně nesdílí nadšení kolegů Michaela Fassbendera nebo Alexandera Skarsgårda, kteří se ukázali před kamerami tak, jak byli stvořeni, k potěše svých fanoušků. Dvaatřicetiletý svalovec tak v každé smlouvě na roli vždy uvádí, že se rozhodně nebude ukazovat nahý.
02.11.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Fassbender (50 článků) , Kellan Lutz (34 článků) , Alexander Skarsgård (24 článků)

Svalovec z Twilight ságy hledá lásku na internetu

 
Herec Kellan Lutz neomezuje hledání partnerky jen na okruh hollywoodských krásek. Svalovec z Twilight ságy se stal členem exkluzivní seznamky Raya. Používá tam sice vlastní fotku, ale raději falešné jméno. Jednatřicetiletá hvězda doufá, že se jí tak vyhnou ženy toužící po slavném partnerovi.
27.05.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Svalovec z Twilight ságy: Hledám manželku!

 
Kellan Lutz už má dost nezávazného randění a volných vztahů. Svalovec z Twilight ságy tak oznámil světu, že se mu do cesty mají stavět pouze ženy, které se budou chtít stát jeho manželkou a usadit se. Třicetiletý herec v minulosti randil třeba s Miley Cyrus či AnnouLynne McCord. Nicméně matka jeho dětí nemusí být slavná žena.
05.06.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Miley Cyrus (861 článků)

Hvězda Stmívání Kellan Lutz: Za moje svaly může nuda ve filmu!

 
Majitelem jedné z nejobjemnějších muskulatur v Hollywoodu je osmadvacetiletý Kellan Lutz. Ale ještě před natáčením Twilight ságy prý tak nabušený nebyl. Až role upíra Emmetta Cullena ho přivedla do posilovny. Ne, že by mu svaly předepisoval scénář, ale Kellan a jeho kolegové museli bydlet v uzavřeném komplexu a mezi natáčením se tak často nudil. Proto si krátil čas v posilovně.
08.02.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

A je to jasné! Miley Cyrus sbalila svalnatého krasavce z Twilightu

 
Poté, co spolu Miley Cyrus  (21) a herec Kellan Lutz (28), známý jako Emmett Cullen ze ságy Twilight, po Vánocích strávili noc na Bahamách, bylo všem jasné, že se tady rýsuje nový hvězdný románek. Přestože je fotografové přistihli při vystupování ze soukromého letadla, kterým na Bahamy vyrazili, oficiálně se k celé věci nevyjadřovali. O víkendu však bylo zřejmé, že to mezi nimi pekelně jiskří.
30.12.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Miley Cyrus (861 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Podržte se! Rebelka Miley Cyrus randí s tímhle slavným svalovcem

 
Herec Liam Hemsworth zřejmě nebyl dostatečnou horou svalů, která by Miley Cyrus  (21) natolik okouzlila, aby dodržela svůj slib a stala se jeho zákonitou manželkou. Dvojice letos v létě zrušila zásnuby a rozešla se. Miley už má ale za hezouna Liama náhradu. Vybrala si jeho kamaráda, hollywoodského svalovce Kellana Lutze (28).
27.12.2013 12:02 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Miley Cyrus (861 článků) , Liam Hemsworth (123 článků)

Pohltila anorexie další herečku? Sharni Vinson děsila na pláži kostnatou postavou

 
Oblíbená australská herečka Sharni Vinson, o níž se říká, že opět randí se svalnatým hercem z Twilightu Kellanem Lutzem, na sobě nemá snad ani gram tuku. Když se o víkendu promenovala po pláži v Miami a s přáteli popíjela koktejly a hrála míčové hry, působila sice zcela uvolněně a spokojeně, ale vzhledem k její útlounké postavě každou chvíli hrozilo, že se zlomí vejpůl.
19.08.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Kellan Lutz, hvězda ságy Twilight, je volný! Hezoun se rozešel s přítelkyní

 
Dámy, zbystřete! Americký herec Kellan Lutz se začátkem května rozešel se svou přítelkyní, australskou herečkou Sharni Vinson.
28.05.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Dámy, zbystřete! Tenhle svalnatý herec je nezadaný, máte šanci

 
Svalovec Kellan Lutz je po dvou letech opět svobodný nezadaný muž. O jeho srdce totiž ztratila zájem australská herečka Sharni Vinson, s níž randí od roku 2011. Potkali se, když oba usilovali o roli ve filmu Let’s Dance 3D, ona ji dostala, on nikoli.
12.05.2013 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Upír z Twilight ságy Kellan Lutz a Sharni Vinson se rozešli

 
Kellan Lutz a Sharni Vinson se rozhodli ukončit společný vztah a jít každý svou vlastní cestou.
11.05.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Tohle je přítelkyně svalovce ze Stmívání: Podívejte se, jak na pláži vystavovala svou anorektickou figuru!

 
Fanynky fešáků s pořádnými tesáky ze ságy Stmívání mají určitě pod drobnohledem všechny partnerky svých idolů. Jedním z nich je i Kellan Lutz (28), který si ve snímku zahrál upíra Emmetta Cullena.
24.04.2013 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Mrkněte, jak se svalovec Kellan Lutz obnažoval na festivalu v Kalifornii

 
Věhlasný festival pod otevřeným nebem Coachella v kalifornském městě Indio přilákal o víkendu hudební fanoušky z širokého okolí. Ujít si jej nenechaly ani některé celebrity. Představitel Emmetta Cullena ze ságy Twilight Kellan Lutz (28) se rozparádil natolik, až si musel vyměňovat tričko. Udělal tak přitom přímo před zraky ostatních návštěvníků festivalu i před fotografy.
23.04.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Zase spolu jako hrdličky: Robert Pattinson a Kristen Stewart se vodili za ruce na přeplněném festivalu

 
Stará láska nerezaví, jak je vidět u Kristen Stewart  (23) a Roberta Pattinsona  (26) . Přestože partnerství této dvojice je poměrně bouřlivé, když se společně ruku v ruce objevili na kalifornském hudebním festivalu Coachella, zdálo se u nich být vše v naprostém pořádku. Potkat se tam dokonce mohli i se svým hereckým kolegou ze ságy Twilight Kellanem Lutzem. Mezi dalšími přítomnými celebritami byli například Alessandra Ambrosio s manželem, Katy Perry, Vanessa Hudgens s Austinem Butlerem, Paris Hilton a další.
15.04.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Robert Pattinson (385 článků) , Paris Hilton (601 článků) , Kristen Stewart (322 článků) , Alessandra Ambrosio (139 článků) , Vanessa Hudgens (74 článků) , Katy Perry (571 článků)

Upír z Twilight ságy Kellan Lutz Kellan Lutz předvedl své tělo v nové kampani!

 
Hvězda ságy Twilight se objevila v nové reklamní kampani pro módní značku OP. Společnost mu dělá překrásná Katrina Bowden.
11.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Katrina Bowden (1 článek)

Hezoun Kellan Lutz se na pláži pochlubil svou vyhublou přítelkyní Sharni Vinson

 
Hvězda série Twilight Kellan Lutz (27) strávil odpočinkový den na Miami Beach se svou přítelkyní Sharni Vinson (28). Zamilovaná dvojice se nejdříve snažila skrýt před fotografy za několika k sobě poskládanými slunečníky, ale před paparazzi neměli šanci. Když viděli, že jsou stejně přistiženi i několika fanoušky, kteří se s hercem chtěli vyfotit, věděli, že svůj pokus o hraní si s fotografy na schovávanou prohráli.
11.07.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků)

Krasavec z Twilight ságy Kellan Lutz se dal na navrhování oblečení

 
Americký herec Kellan Lutz (26), který ztvárnil v oblíbené Twillight sáze upíra Emmetta, byl vždy známý svou vášní pro módu. Svou kariéru začínal jako model, několikrát se objevil v různých kampaních věhlasných módních značek a stále je o něj jako módní tvář velký zájem. V současné době se rozhodl předvést světu své tvůrčí umění a navrhuje svou první kolekci.
06.03.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Holky, plačte! Tahle kočička v bikinách sbalila nejsvalnatějšího idola ze ságy Twilight

 
Osmadvacetiletá australská modelka, tanečnice a především herečka Sharni Vinson je přítelkyní pohledného amerického herce Kellana Lutze (26), který se proslavil jako Emmett Cullen v populární sáze Twilight. Samotná Sharni hrála v soap opeře Home and Away nebo ve filmu Let’s Dance 3D.
20.12.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků) , Sharni Vinson (8 článků) , Emmett Cullen (7 článků)

Sexidol Kellan Lutz

 
Pro roli řeckého boha má už paže jako boxer… No, není k sežrání?
31.10.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)

Kellan Lutz šokuje: Miluju své homosexuální fanoušky

 
Herec Kellan Lutz (26) prý nemusí o přízeň opačného pohlaví nijak bojovat. Je zvyklý, že po něm totiž dívky i ženy letí, takže nikdy žádnou nemusel balit. Vždy byl totiž sváděn a balen on. A to navíc i mnoha muži. Přízeň gayů mu přitom není nijak nepříjemná. Lichotí mu. Ovšem pánové se prý musejí smířit jen s tím, protože Kellan je prý zcela heterosexuální.
20.10.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kellan Lutz (34 článků)
« Předchozí 1 2 Další »