Články k osobnosti

Keith Allen

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Keith Allen »
 

Lily Allen: Největší štěstí je šlehnout si éčko na Glastonbury

 
Zpěvačka Lily Allen byla vychována britskou televizní hvězdou Keithem Allenem, který měl celý život blízko k drogám. Není divu, že je Lily okusila jako malá holka. Otec jí v tom nebránil. Bohužel ani jako třiatřicetiletá matka nevnímá drogy jako něco destruktivního či nežádoucího. Dodnes je pro ni největším štěstím pocit, když polkne svou první extázi na festivalu v Glastonbury.
04.10.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Keith Allen (3 články) , Lily Allen (212 článků)

Zpěvačka Lily Allen chtěla být vždy slavná

 
Britská zpěvačka Lily Allen bez skrupulí přiznala, že vždycky chtěla být slavná. Dcera herce Keitha Allena a filmové producentky Alison Owenové to oznámila v rozhovoru pro britský deník The Daily Telegraph.
27.06.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Keith Allen (3 články) , Lily Allen (212 článků)

Otec zpěvačky Lily Allen Keith Allen si vzal extázi v přímém přenosu televize

 
Herec a otec zpěvačky Lily Allen (27) se postaral o pořádné vzrušení poté, co si vzal extázi a televize Channel 4 tento okamžik pustila do vysílání. Devětapadesátiletý muž však celý úkon provedl v rámci natáčení dokumentárního pořadu, který má přiblížit veřejnosti účinky drog na lidský organismus, jeho chování a proměny. Podle tvůrců pořadu jde o jednání etické a výchovné, jiní jsou přesvědčeni, že to bylo krajně nevhodné.
16.07.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Allen (3 články) , Lily Allen (212 článků)
« Předchozí 1 Další »