Články k osobnosti

Keira Knightley

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Keira Knightley »
 

Keira Knightley: Chtěla jsem mít penis jen proto, abych mohla čůrat na strom

 
Herečka Keira Knightley prý mužům nezávidí to, co jim visí a zavazí mezi nohama. Mít penis prý chtěla jen jednou, když si představovala, jaké by to bylo čůrat ve stoje na strom a moct mířit dovrchu či různými směry. Celý život je prý však spokojená s tím, že se narodila s vagínou.
01.01.2019 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley: Po prvních Pirátech z Karibiku jsem chtěla skončila s herectvím

 
Keira Knightley si už jako holčička přála být slavnou herečkou. Když se však prosadila v hollywoodských produkcích a natočila Piráty z Karibiku, zachvátil ji syndrom posttraumatické stresové poruchy z přemíry slávy. Nebyla na ni vůbec připravená. V péči psychologů pak dokonce zvažovala, že s herectvím skončí úplně.
30.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley: Jsem příšerně nevyspalá

 
Herečka Keira Knightley tvrdí, že její tříletá dcera Edie stále velmi špatně spí. Budí se několikrát za noc a ona i manžel James Righton jsou spánkově deprivovaní. Projevuje se to tak, že jsou na sebe doma všichni nepříjemní.
01.11.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků) , James Righton (1 článek)

Keira Knightley fotí nahé reklamy, její dcera ale nesmí koukat na Popelku. Je prý genderově nevyvážená

 
Pořádný rozruch nedávno způsobila hollywoodská hvězda a jedna z nejvyhledávanějších hereček vůbec, Keira Knightley (33), když v talkshow prozradila, že její tříletá dcera má zakázané některé z pohádek z tvorby Walta Disneyho - třeba Popelku či Malou mořskou vílu. Ptáte se proč? Prý neukazují dívkám dobrý příklad, jak by se měly chovat.
21.10.2018 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků) , Walt Disney (92 článků)

Keira Knightley: Jednou si mě spletli s Britney Spears

 
Herečka Keira Knightley už několikrát zažila moment, kdy za ní fanoušci nadšeně přiběhli s tím, že je někým úplně jiným. Třeba s Natalií Portman si ji pletou běžně. Nejbizarnější pro ni ale bylo, když se s ní chtěla vyfotit jedna dívka, protože se domnívala, že je zpěvačkou Britney Spears.
19.10.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (816 článků) , Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley dceři zakázala princezny z produkce Disney

 
Herečka Keira Knightley si nepřeje, aby její dceru deformovaly pohádky společnosti Disney. Jejich princezny prý vytvářejí negativní stereotyp ženství a poškozují dívky při dospívání. Proto se třiatřicetiletá Keira rozhodla své tříleté Edie tyto příběhy nepouštět. Nepřeje si, aby měla její dcera pocit, že žena musí být vyzáblá unylá chudinka čekající na zachránce v podobě fyzicky dokonalého prince.
18.10.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley: Ve dvaadvaceti jsem skončila na psychiatrii

 
Keira Knightley se po úspěchu v Lásce nebeské stala jednou z nejvyhledávanějších mladých britských hereček. Jenže pro dívku po dvacítce to bylo příliš náročné na psychiku. A tak ve dvaadvaceti skončila na psychiatrii, kde jí diagnostikovali syndrom posttraumatické stresové poruchy. Na rok se musela herectví vzdát a docházet na intenzivní psychoterapie.
08.10.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Útok na Kate Middleton! Slavná herečka ji obvinila z něčeho strašného

 
V eseji pro knihu Feminist donˈt wear pink and other lies (Feministky nenosí růžovou a další lži) se britská herečka Keira Knightley opřela do Kate Middleton. Podle ní se vévodkyně dopustila obrovské přetvářky.
08.10.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků) , Kate Middleton (986 článků)

Keira Knightley drsně osočila vévodkyni Kate: Přetvářka po hypnoporodu

 
Hvězda Pirátů z Karibiku Keira Knightley (33) prozradila, že se před lety kvůli slávě psychicky hroutila, trpěla postraumatickou stresovou poruchou a musela podstoupit hypnózu. Vypsala se o tom v eseji, v němž „zaútočila“ na vévodkyni Kate. Prý se po hypnoporodu přetvařovala, když jen pár hodin po narození prince Louise šla pózovat před fotografy.
06.10.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Knightley: Hraji v historických filmech, v moderních se jen znásilňuje

 
Britská herečka Keira Knightley (32) se ostře pustila do současných hollywoodských filmů. Nelíbí se jí způsob, jakým jsou v nich zobrazovány ženy. Prozradila, že právě proto si vybírá stále víc historických postav.
13.03.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley: Sláva mě málem zničila

 
Keira Knightley se stala slavnou jako náctiletá dívka. V osmnácti se objevila v Pirátech z Karibiku a stala ihned známým jménem. Jenže pro nedospělou duši to byl spíš trest. Dvaatřicetiletá hvězda dnes přiznává, že ji sláva jako introvertní bytost málem zlikvidovala.
19.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley se vrací! V jakém filmu zazáří?

 
Pyšná princezna, Princezna se zlatou hvězdou, Zlatovláska... Českou vánoční klasiku každý rok doplní nějaká (tu více, tu méně) vydařená nová pohádka. Jak to ale vypadá, když se do vánočního pohádkového snění pustí Hollywood? Čekejte luxusní výpravu a hvězdné obsazení!
22.12.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley se po deseti letech vrátí do Pirátů z Karibiku

 
Postavu Elizabeth Swannové viděli fanoušci Pirátů z Karibiku naposledy v díle z roku 2007 s podtitulem Na konci světa. Ale nový trailer ke snímku Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta odhalil, že se v něm opět zjeví v podání Keiry Knightley. A to i přesto, že sama herečka původně návrat do pátého dílu popírala.
24.04.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley vychází na ulici s hrůzou

 
Herečka Keira Knightley má hrůzu pokaždé, když musí vyjít na ulici. Kvůli posedlému fanouškovi, který ji všude pronásleduje, si dokonce musela najmout extra ochranku. Ta jí kryje záda, když chce dvaatřicetiletá matka dvouleté Edie na běžný nákup či mezi lidi.
15.04.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley slaví narozeniny. S kým vším randila?

 
Keira Knightley slaví dnes 32. narozeniny. Podívejte se, jak se v průběhu let, co ji vídáme v nejrůznějších filmech, měnila. Nebo spíš neměnila? Vypadá to totiž, že snad nestárne. A kdo ze slavných mužů dobyl Keiřino srdce?
26.03.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Na hlaváku natáčí film s Keirou Knightley: Z Prahy ovšem udělali Hamburk

 
Pražské hlavní nádraží se ve čtvrtek 19. ledna změnilo na historické nádraží v německém Hamburku po 2. světové válce. Na prvním nástupišti filmaři natáčeli snímky k historickému filmu The Aftermath (Následky), ve kterém hraje například slavná hollywoodská herečka Keira Knightley.
19.01.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley natáčí v Praze: Křoví jí dělá Kvasničková z My všichni školou povinní!

 
V ulicích české metropole můžete v těchto dnech potkat hollywoodskou herečku Keiru Knightley (31), která u nás natáčí drama Následky.
18.01.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley v Česku: Hollywoodská hvězda natáčí v Praze film

 
Do Prahy opět zavítala jedna slavná návštěva. Světoznámá herečka Keira Knightley (31) se nyní zdržuje v pražských ulicích a věnuje se natáčení historického filmu The Aftermath (Následky).
16.01.2017 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)

Keira Knightley se vrací do Pirátů z Karibiku

 
Herečka Keira Knightley se vrátila do pátého dílu Pirátů z Karibiku. Jednatřicetiletá britská hvězda se objeví po boku Jacka Sparrowa v podání Johnnyho Deppa ve čtvrtém pokračování s podtitulem Salazarova pomsta. Snímek by měl mít premiéru v českých kinech 25. května příštího roku.
22.12.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (789 článků) , Keira Knightley (190 článků) , Jack Sparrow (74 článků)

Nikdy jsem na tom nebyla lépe než po porodu, říká Knightley

 
Herečka Keira Knightley (31) nikdy nepatřila mezi ženy, které by trávily veškerý volný čas v kosmetických salonech. Od přírody jí byla do vínku dána kvalitní pleť a neměla ani problémy s váhou. Cítila se zkrátka dobře. Po porodu dcery Edie se ale cítí ještě lépe. A ačkoli ženám po těhotenství hodně padají vlasy, Knightley jich má prý teď desetkrát víc.
12.08.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (190 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »