Kateřina Nash

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kateřina Nash »

Skvělá Nash získala na MS bronz. O titulu rozhodl spadlý řetěz

Famózní stíhací jízdou vybojovala Kateřina Nash bronzovou medaili na mistrovství světa v cyklokrosu v Lucembursku. Česká závodnice, která měla z počátku technické problémy, získala svůj druhý bronz v kariéře. Titul získala Belgičanka Sanne Cantová, která využila neuvěřitelné smůly nakonec druhé Marianne Vosové. Česká šampionka Pavla Havlíková způsobila hromadný pád a kvůli zlomenému rámu závod nedokončila.
28.01.2017 18:30 |

Osobnosti: Kateřina Nash (3 články)

Přechylování nemá v 21. století místo, tvrdí jazyková lektorka

Angelina Jolie, nebo Jolieová? Kateřina Nash, nebo Nashová? Jazyková lektorka Jana Postlerová (73) má jasný názor na to, jak by se mělo přistupovat k přechylování ženských jmen!
31.08.2016 12:00 |

Osobnosti: Angelina Jolie (2122 článků) , Jana Postlerová (42 článků) , Kateřina Nash (3 články)

Páté místo na páté olympiádě. Nash si dojela pro nejlepší individuální výsledek na OH

Česká bikerka Kateřina Nash skončila v závodě cross country v Riu de Janeiro pátá. Pro osmatřicetiletou rodačku z Prachatic, která se představila už na páté olympiádě, je to nejlepší individuální výsledek pod pěti kruhy v kariéře. Česká závodnice dojela do cíle se ztrátou dvou minut a deseti vteřin na zlatou Švédku Jenny Rissvedsovou.
20.08.2016 20:15 |