Články k osobnosti

Kateřina Konečná

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kateřina Konečná »
 

Hysterie po volbách. Šafr, Fendrych, Mitrofanov. Žantovský vybral z hroznů

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Lokajští plebejci útočí. Uspělo hajlování, Moskva bude spokojena. Nacionalistická demagogie vítězí. Volby odhalily hořkou realitu Česka a naše ostuda bude velká. To jsou titulky několika komentářů, jejichž autoři nepřenesli přes srdce, jak dopadly volby do Evropského parlamentu. „Byl jsem fascinován, jak hystericky někteří novináři, a to často i velmi zkušení, na výsledky reagovali. Hlavně na umístění Přísahy a Motoristů a subjektu Stačilo! pod vedením Kateřiny Konečné,“ přiznává pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí.
15.06.2024 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

„Vládní strany chtějí privatizovat v krajích.“ Konečná po eurovolbách opět šikuje voliče

 
„V rámci celé EU oslabila fanatická linka, která byla schopna obětovat všechno – naši životní úroveň, náš průmysl, naše peněženky – pro své tažení za ‚zelenou‘ politikou,“ říká k výsledkům voleb do Evropského parlamentu europoslankyně a lídryně STAČILO! Kateřina Konečná. V souvislosti s krajskými volbami zmínila „choutky pravicových vládních stran na privatizaci“. Danuši Nerudové poslala vzkaz o „Krásné, rádoby cool krabičce…“
14.06.2024 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

„Vládní strany chtějí privatizovat v krajích.“ Konečná po eurovolbách už opět šikuje voliče

 
„V rámci celé EU oslabila fanatická linka, která byla schopna obětovat všechno – naši životní úroveň, náš průmysl, naše peněženky – pro své tažení za ‚zelenou‘ politikou,“ říká k výsledkům voleb do Evropského parlamentu europoslankyně a lídryně STAČILO! Kateřina Konečná. V souvislosti s krajskými volbami zmínila „choutky pravicových vládních stran na privatizaci“. Danuši Nerudové poslala vzkaz o „Krásné, rádoby cool krabičce…“
14.06.2024 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

Majetky europoslanců: Nejvíc za vodou jsou ti nenápadní, Turek s Konečnou nijak nevyčuhují

 
Do Evropského parlamentu se dostala řada českých zástupců. A možná je to s podivem, ale žádná ze známějších tváří, jako jsou Filip Turek, Danuše Nerudová nebo Kateřina Konečná, není finančně zajištěná ani zdaleka tak jako ta, kterou veřejnost prakticky nevnímá. Aspoň podle toho, co na ně redakce eXtra.cz vyhledala na státním katastru nemovitostí.
13.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

Hilšer nevydýchal Turka a Konečnou. Velmi hutné

 
Senátor Marek Hilšer okomentoval výsledky voleb do Evropského parlamentu, které jsou pro něj nemilým překvapením. Zejména pak pokud jde o volební zisk levicové koalice STAČILO! v čele s komunistkou Kateřinou Konečnou a koalice Přísaha a Motoristé, kterou vedl do eurovoleb Filip Turek, jenž nešetřil ostrými slovy. Za ně ale následně schytal od lidí na sociálních sítích kritiku.
10.06.2024 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků) , Marek Hilšer (256 článků)

Konečná v naději. Fiala se dá porazit

 
Předsedkyně KSČM Kateřina Konečná je nadmíru spokojená s výsledkem koalice STAČILO! ve volbách do Evropského parlamentu. Koalice skončila se ziskem 9,56 procenta hlasů na čtvrtém místě a získala dva europoslanecké mandáty. Volby podle Konečné ukázaly, že se dá porazit vláda Petra Fialy. „Jsou to první celorepublikové volby potom, co Petr Fiala začal vládnout. Ukázalo se, že není nemožné ho porazit,“ tvrdí Konečná.
10.06.2024 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6464 článků) , Kateřina Konečná (545 článků)

Po volbách: Teď skončí Ukrajina, tvrdě. Role Babiše. Hromada hnoje se rozpadá. Předpověď pro ČR

 
Babiš má právo na oslavu, ale bude mít právo říci si voličům i o křeslo premiéra? soudí analytik Štěpán Kotrba. Ten po volbách do Evropského parlamentu připravil předpověď pro nejbližší dobu. „Zanedlouho ta válka skončí. Porážkou Ukrajiny. Bezpodmínečnou,“ tvrdí třeba. A neúspěch liberální „kavárny“ v evropském měřítku? „Řád světa se nerozpadá. Rozpadá se jen hromada hnoje z těch lží,“ píše Kotrba. Ten chválí Kateřinu Konečnou a má doporučení pro Filipa Turka.
10.06.2024 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

Lidé zuří: Odhad výsledků voleb se přes noc náhle změnil. SPOLU dotáhlo Babiše. A nejen to

 
Matematik a statistik Michal Škop, který sestavil pro Seznam Zprávy svou predikci volebních výsledků, upravil své výstupy. Koalici SPOLU přidal, takže se dorovnalo hnutí ANO Andreje Babiše. A přidal i Pirátům, takže si stoupli v předpokládaném dosažení na počet mandátů hned vedle koalice STAČILO! komunistky Kateřiny Konečné. A lidé se Škopa ptají, proč to dělá. „Celkem slabota od někoho, kdo se chlubí výpočty a daty v biu. Seznamu jste udělal návštěvnost, takže si vyděláte. Ale tvrdit večer něco jiného než ráno, budete dělat ještě další upgrade?“ dostal v diskusi dotaz přímo na solar.
09.06.2024 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26328 článků) , Kateřina Konečná (545 článků)

Voliči pro PL: V Praze Nerudová i SPOLU, mimo město zle pro Fialu. Hlasy sbírá Konečná

 
„Přestože jsem celý život nenáviděla bolševiky, tak vás obdivuji a přeji vám, abyste volby vyhrála,“ chtěla napsat důchodkyně Lenka z vesnice u Rakovníka lídryni koalice Stačilo! Katce Konečné. Pak jí místo toho sehnala další čtyři hlasy od kamarádek. Eurovolby jsou stále v plném proudu, ale čeští voliči úderem sobotní 14. hodiny mají odvoleno. A jejich názory jsou jako bludičky na obou březích řeky Nevolnosti.
08.06.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

Mír, ne přestávku pro Putina, jel v debatě Vondra. Jenže pak si vzal slovo Zaorálek

 
Kateřina Konečná (Stačilo!), Jaroslav Bžoch (ANO), Danuše Nerudová (Starostové a osobnosti pro Evropu), Alexandr Vondra (Spolu), Petr Mach (SPD a Trikolora), Lubomír Zaorálek (SOCDEM) a Marcel Kolaja (Piráti) byli hosty poslední předvolební debaty, a to již tradičně vysílané Českým rozhlasem.
07.06.2024 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1440 článků) , Lubomír Zaorálek (2902 článků) , Kateřina Konečná (545 článků) , Jaroslav Zaorálek (65 článků) , Jaroslav Mach (11 článků)

Konečná ve varu: Změnit auto je to nejmenší, říká Nerudová. Možná v její zazobané rodince

 
„Lidství a skutečný státník,“ tak komentuje první vystoupení Roberta Fica po atentátu předsedkyně KSČM a lídryně kandidátky STAČILO! Kateřina Konečná. V rozhovoru popsala, co konkrétně STAČILO!, zmínila především válku, ale také Green Deal, migrační politiku a Fialovu pětikoalici. „Fiala a celá vládní pětikoalice by se měli stydět, když polovinu domácností dostane do problémů nenadálý dvacetitisícový výdaj, ale 10 nejbohatších rodin si meziročně ke svému majetku připíše 300 mld. korun,“ vzkazuje.
06.06.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků) , Robert Fico (1321 článků)

Konečná a Okamura v debatě tvrdě útočili na Rakušana. Jste váleční štváči, tvrdili a ignorovali ruská zvěrstva

 
Předvolební superdebata na CNN Prima News se zvrhla ve vzájemné útoky hostů. Nejostřejší byli Kateřina Konečná a Tomio Okamura, kteří šili do Víta Rakušana i Ivana Bartoše. "Jste váleční štváči! My chceme mír, ať nás Petr Fiala přestane tahat do války," nenechal na nich Okamura nit suchou. "Všichni chceme mír," opáčil Rakušan s tím, že takto se nedá vést žádná debata. 
05.06.2024 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6464 článků) , Kateřina Konečná (545 článků) , Tomio Okamura (3156 článků)

Nemohu mlčet. Vojtěch Filip vystoupil z ústraní

 
Vojtěch Filip, někdejší šéf komunistů z let 2005 až 2021, kterého vystřídala europoslankyně Kateřina Konečná, se po čase opět přihlásil o slovo. Prohlásil, že generální tajemník NATO Jens Stoltenberg dělá hodně proto, aby válka pokračovala a Filip, jenž se vidí jako velký komunistický zastánce míru, k tomu odmítá mlčet. V myšlenkách se vrátil do ukrajinské minulosti.
05.06.2024 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků) , Vojtěch Filip (1564 článků)

„Počkej po volbách.“ Pavel Novotný vyhrožuje Konečné. „Dočká“ se však spíš on

 
Kateřina Konečná a její prvomájová akce v Ostravě nejspíš povedou k vyloučení Pavla Novotného z ODS. Nyní za to lídryni kandidátky STAČILO! slibuje, že jí po volbách ukáže. Na sociální síti se kolem toho odehrála další výživná přestřelka, při které „zlobivé dítě ODS“ opět probořilo dno vkusu.
05.06.2024 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1350 článků) , Kateřina Konečná (545 článků)

Paní Nerudová je zkušená, řekl Rakušan. A publikum debaty se začalo smát

 
Pomoc napadené Ukrajině, migrační pakt i budoucnost Green Dealu. To byla třaskavá témata v úterní superdebatě odvysílané na CNN Prima News, do níž přijalo pozvání pět předsedů stran a hnutí kandidujících do europarlamentu: bývalý elitní policista Robert Šlachta (Přísaha a Motoristé sobě), europoslankyně Kateřina Konečná (Stačilo!), Tomio Okamura (SPD a Trikolóra), lídr Pirátů Ivan Bartoš a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN).
04.06.2024 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků) , Tomio Okamura (3156 článků) , Vít Rakušan (836 článků) , Ivan Green (23 článků) , Ivan Ivan (2953 článků) , Robert Green (5 článků) , Robert Green (4 články) , Paní Kateřina (6 článků) , Robert Green (4 články) , Ivan Ivan (531 článků)

„Nikdo se tam s vámi nebude bavit.“ Mach rozpálil v superdebatě Vondru

 
Téma přijetí společné evropské měny názorově štěpilo kandidáty opozičních a vládních stran a hnutí pro volby do Evropského parlamentu v předvolební superdebatě na iDNES.cz. Rozporné postoje měli i ke Green Dealu, k možnosti či nemožnosti jej „zrušit“. Pobavení vyvolal dotaz, zda někdy požili kokain. Hosty byli lídryně kandidátky hnutí ANO Klára Dostálová, lídr SPD a Trikolory Petr Mach, lídryně koalice Stačilo! Kateřina Konečná, lídr Pirátské strany Marcel Kolaja, lídr hnutí STAN Jan Farský, lídr koalice Spolu Alexandr Vondra a lídr SocDem Lubomír Zaorálek.
03.06.2024 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1440 článků) , Lubomír Zaorálek (2902 článků) , Kateřina Konečná (545 článků) , Jan Farský (326 článků)

Znechucení občané. Konečná se nediví, Lipavský vítá plány NATO za hrozivou sumu

 
„Vláda P. Fialy na jedné straně kouká, jak s ní vyběhly banky, jak astronomicky zbohatli zbrojaři... - a na druhou stranu tady bere u huby důchodce a pracujícím říká, že budou dělat o léta déle. Absurdní. STAČILO!“ říká europoslankyně a jednička na kandidátce STAČILO! Kateřina Konečná. Uvedla, čím ji v souvislosti s Ukrajinou šokoval ministr Lipavský. „Naprosto tristní“, padlo pak ohledně naší potravinové soběstačnosti.
31.05.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

Babiš táhne ANO k vítězství v eurovolbách. Turek i Konečná také do Bruselu

 
Podle předvolebního průzkumu agentury STEM/MARK pro Institut H21 by do europarlamentu v roce 2024 postoupilo celkem sedm politických uskupení. Hnutí ANO by se stalo nejsilnější silou s 26,1 % hlasů a 6 mandáty, následováno koalicí SPOLU se ziskem 22,3 % a 5 mandáty. Uspěl by i Filip Turek nebo Kateřina Konečná s koalicí STAČILO!.
31.05.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (545 článků)

Když budou útočit, schytají to ještě víc. Na Primě Ukrajinu moc nepotěšili

 
Jak zajistit bezpečnou Evropu a bezpečné Česko a jak vyřešit válku na Ukrajině? Nejen o těchto klíčových tématech voleb do Evropského parlamentu v předvolební superdebatě na CNN Prima News diskutovali zástupci stran nezastoupených v dolní komoře Parlamentu. Pozvání přijala lídryně koalice Stačilo! Kateřina Konečná, lídr kandidátky Přísahy a Motoristů sobě Filip Turek, dále jednička SOCDEM do eurovoleb Lubomír Zaorálek a za Svobodné Libor Vondráček.
29.05.2024 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2902 článků) , Kateřina Konečná (545 článků)

Felix obhajuje fotku s Konečnou, kvůli které začalo peklo s Novotným. Komunisti mi zničili rodinu, ale ona je chytrá bába, tvrdí

 
Momentka Felixe Slováčka (81), který se nedávno vyfotil s šéfkou komunistů Kateřinou Konečnou (43), vyvolal v průběhu dubna šílenou nenávistnou reakci řeporyjského starosty Pavla Novotného (43). Ten na to konto nechutně „pohřbil“ jeho dceru Annu Slováčkovou (28), jež přitom bojuje s rakovinou. Saxofonista nyní eXtra.cz vysvětlil, jak to s komunisty má.
27.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1626 článků) , Pavel Novotný (1350 článků) , Kateřina Konečná (545 článků) , Anna Slováčková (301 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »