Články k osobnosti

Kate Rose

  kostymérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kate Rose »
 

Kate Winsletová zraje a září nejen jako Mare z Easttownu

 
Přestože jako dvacetiletá hrála ve filmu Rozum a cit po boku takových herců jako Emma Thompsonová nebo Hugh Grant, její hvězda vylétla do nebe až o dva roky později. V megahitu Jamese Camerona Titanic ztvárnila Kate Winsletová nezapomenutelnou Rose, kterou miloval Jack v podání Leonarda DiCapria. Naposledy zazářila jako vyšetřovatelka Mare z ospalého Easttownu.
27.06.2021 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (225 článků) , James Cameron (192 článků) , Jack Leonard (3 články) , Jack Leonard (3 články) , Jack Rose (7 článků) , Kate Rose (5 článků) , Jack Leonard (1 článek) , Kate Kate (770 článků) , Jack Jack (88 článků)

Kate Winsletová přiznala výčitky v kariéře: Co jsem to kur*a udělala?!

 
Oscarová herečka Kate Winsletová (44), jež proslula rolí Rose v kultovním snímku Titanic, se v nedávném rozhovoru znechutila nad svými staršími rozhodnutími. Konkrétně nad spoluprací se dvěma režiséry, kteří se v té době zmítali ve víru kontroverzí spojených se sexuálním obtěžováním a znásilnění nezletilých dívek.
14.09.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Rose (5 článků) , Kate Kate (770 článků)

Hudsonová se po dvou synech dočkala dcery. Dostala jméno po dědovi

 
Kate Hudsonová (39) a Danny Fujikawa (32) jsou rodiči. Herečka na sociálních sítích prozradila, že se jí v úterý 2. října narodila dcera. Dostala jméno Rani Rose Hudson Fujikawa.
04.10.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (168 článků) , Danny Rose (3 články) , Kate Rose (5 článků) , Danny Rose (3 články)

Adele si vystrojila oslavu třicetin ve stylu Titaniku

 
Zpěvačka Adele v sobotu 5. května oslavila třicáté narozeniny. A pro nejbližší a přátele připravila velkolepou víkendovou oslavu. Všechno bylo ve stylu filmu Titanic z roku 1997, který učinil obří hvězdy z Leonarda DiCapria a Kate Winsletové. Adele využila kontaktů s předními filmovými maskéry a přišla k nerozeznání nalíčená a oblečená jako Rose (hrála ji Kate Winsletová) z filmu. Po skončení party přiznala, že byla trochu dost opilá.
10.05.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Adele Rose (1 článek) , Kate Rose (5 článků)

Kate Winslet zpětně o Titaniku: Leonardo mohl přežít! Proč musel zmrznout v oceánu?

 
Bulelo celé kino. Jack se obětoval a nechal Rose samotnou na vylomených dveřích. Mrznul, ale do poslední chvíle ji hlídal a díval se do jejích smutných očí. Pak Rose usnula, když se probudila, Jack už byl zmrzlý a po smrti. Odstrčila ho a hledala pomoc. Fanoušci nechápali, proč se nezachránili oba. Na dřevě přeci bylo místa habaděj! Představitelka Rose Kate Winslet o tom teď promluvila.
04.02.2016 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (267 článků) , Kate Rose (5 článků) , Jack Rose (7 článků)
« Předchozí 1 Další »